Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 w Orlando - nowe rozdanie


tomaszan

Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu o podobnej porze, wszystkich sprzedawać chciał Jordan, bo Hornets też typowani nawet do HCA wyglądali fatalnie. I nikogo nie oddali. Wizards mają dobrych graczy na fajnych kontraktach, wciąż ten zespół dobrze poukładany może odpalić. Ile znaczy dobry trener widać chociażby po Bucks.

 

Wizards nie będą oddawali wartościowych zawodników za złe kontrakty i bieda assety, tu nie ma casusu Butlera, by oddawać na już.

 

No właśnie sęk w tym, że zaraz może być. Tam atmosfera wygląda tragicznie (mój ulubiony ich moment z tego sezonu to Morris leżący trzy akcje na glebie*  :smile: ) - to nie jest casus jakichś zwyczajnie kiepsko grających Hornets (nie mówiąc o Bucks, gdzie akurat dobrą chemię było widać nawet jak grali poniżej możliwości).

rozdaja karty,bo maja do zaoferowania beala. zaden grajek orlando nie prezentuje zblizonego poziomu...

 

vucevic to taki jokic w wersji 2.0 [brakuje jeno asyst,ale gdyby mial w orlando lepszy obwod,bylyby i asysty] :playful: ...

 

No tak. Mają nawet takie samo imię!

 

* a Beal już wznawiał kolejną, ale mu przerwali :D

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie można zrezygnować z Trade kickera ( który jest swoistym zabezpieczeniem czy zadośćuczynieniem dla gracza gdyby klub zrobił niechciany Przez niego Trade) gdy sam gracz chce odejść to nie ma takiego klubu który podejmie ryzyko ponad 40 baniek na sezon.

Tu nie ma kazusu Jb bo to nie te pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała rzecz, ale zawsze: Vuk został Player of the Week w Konferencji Wschodniej (drugi raz w karierze, pierwszy raz bodaj w 2014 r.). Bilans Magic 3-1, bilans Vucevica 27,8 pkt/m, 10,5 zb/m i 4 as/m.

 

No cóż, pewnie ostatni raz w tym sezonie, bo ciężko sobie wyobrazić, że tak będzie grał na dłuższą metę, ale jednak. Brawo :peaceful: . Swoją drogą, gdyby tak grał przez dłuższy czas, nikt by mu nie wypominał tej defensywy :rapture: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za cokolwiek. Jezeli mamy stawiac na przyszlosc bamba isaac i Gordon nie widze miejsca tutaj dla vuca ktory do tego ma szanse na ostatni duzy hajs. Obstawiam ze po sezonie nie bedzie go w orlando wiec cokolwiek za niego dostaniemy bedzie plusem. A biorac pod uwage jak gra moze uda sie cos wycoagnac fajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to wedlug ciebie friendly kontrakt? I jak chcesz rozplanowac minuty pomiedzy gordonem bamba isaaciem i vucem przez nastepne kilka lat. Osobiscie w tym sezonie nie zalezy mi jeszcze zeby grali po 30 plus minut ale za rok dwa zdecydowanie. Gdzie miejace dla vuca? Nie zapominajmy vucevic gra najlepszy baslet w zyciu ale jest to jego contract year... Lepiej juz nie bedzie a nie zdziwilbym sie gdyby bylo gorzej. Zreszta poczekajmy te kolejne 8 gier i zobaczymy jaki bedzie bilans i nastroje w tej druzynie.

Co to wedlug ciebie friendly kontrakt? I jak chcesz rozplanowac minuty pomiedzy gordonem bamba isaaciem i vucem przez nastepne kilka lat. Osobiscie w tym sezonie nie zalezy mi jeszcze zeby grali po 30 plus minut ale za rok dwa zdecydowanie. Gdzie miejace dla vuca? Nie zapominajmy vucevic gra najlepszy baslet w zyciu ale jest to jego contract year... Lepiej juz nie bedzie a nie zdziwilbym sie gdyby bylo gorzej. Zreszta poczekajmy te kolejne 8 gier i zobaczymy jaki bedzie bilans i nastroje w tej druzynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co byś za Vucka chciał dostać? 

Jakoś talent z 2-3 dziesiątki draftu?

1st roundera?

 

Vuc miałby sens u contendera na dogranie sezonu - pod warunkiem , że kontrakt się zgodzi.

W D jest cienki, ale w ataku robi spacing i potrafi zdominować machup. Na 15-20mpg by się przydał pewnie. Może Stevens by go jakoś ukrył w Bostonie i przy okazji pozbyłby się ktoregos z guardów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Vuc w obronie tak tragiczny nie jest

 

może to nie Joel ale też nie róbmy z niego Kantera czy innego Holmesa

 

Bliżej mu jednak zdecydowanie Kantera niż Embiida w defensywie.

 

Myślę, że taki przykładowy Valanciunas z takim usage i własnym teamem kręciłby lepsze statystyki i dawał większy impact. To jest gdzieś ten poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jakis specjalnych oczekiwan co do tego co mozna bylo by za niego dostac... To zweryfikuje rynek. Natomiast zostawiebie go magic do koca sezonu to bedzie blad tak samo jak bledem bylo nie trejdowanie mario rok temu nawet za second round jak w przypadku paytona. Ja nawet nie mysle o pickach czy jakiejs przyszlosciowej mlodziezy. Ja bym nie pogardzil np gortatem czyli kims to dalej moze grac sporo minut ale nie wchozzi w prime jak vucevic i nie bedzis zabieral czasu mlodym. To rozwoj Isaaca i Bamaby mam glownie na mysli chcac oddawac nikole. Gdzie widzicie granie tyymi 4 zawodnikami w ciagu nastepnych kilku lat? Patrzac na taka rotacje z gortatem zamiast nikoli ma to duzo wiecej sensu marcinem mozna startowac jeszcze mozna tez go wprowadzac z lawki mozna nim grac miedzy 15-25 minut.

 

Na poczatku myslalem ze bym w lakers uderzal jak kuzma grali na 5tce... Teraz pewnie juz by byli mniej zaintersowani tak jak mowie dynek zweryfikuje... Swietna gra vuca to jedno fakt ze konczy mu sie kontrakt to drugie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.