Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 w Orlando - nowe rozdanie


tomaszan

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie mówi, że DJ to nie jest fajny gracz, ale nie do S5, jeżeli drużyna ma o coś grać. Z ławki, proszę bardzo. Podobnie jak Francuz. Gdyby to byli gracze rezerwowi, to na ławce siedziałoby dwóch solidnych rezerwowych. Niestety, są graczami pierwszopiątkowymi. I tu jest największy problem.

 

Jak ja nie lubię takich meczów, jak dziś. Strzelanka, zero obrony. Może jestem staroświecki, ale jednak mecze, w których obie drużyny zdobywały łącznie 200 pkt jakoś bardziej mnie pasjonowały. Wiem, to było 20 lat temu :rapture: . Jakoś mecze z wynikami 130-120 to nie jest to.

Swoją drogą, to w pierwszej kwarcie Aaron pokazał, że drzemie w nim moc. Wiem, że to tylko Knicks, ale sorry, potencjał pokazał niesamowity. Tylko dlaczego tak rzadko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 9 meczów to bilans 7-2. W tym czasie trójki rzucamy na skuteczności ponad 40%. Rewelacyjnie dzielimy się piłką. Przykładowo przeciw Knicks na 48 celnych rzutów było 35 asyst (i tylko 13 strat). Chciałoby się powiedzieć, że Magic są "for real", ale jak nic przypomina to początek ubiegłego sezonu (no może nie do końca, bo Gordon rzucał wtedy 60% za trzy, a teraz "tylko" trochę powyżej 40-stu, Fournier wtedy również był hot, a teraz not). Na szczęście wątpliwości zostaną szybko rozwiane, bo teraz Toronto u siebie, a potem seria 6 meczów na wyjeździe.

 

Dzisiaj jestem zbudowany postawą Isaaca. Przede wszystkim mogłem zobaczyć mój konik, czyli trafienie layupa lewą (słabszą) ręką z faulem. Mała rzecz, a cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propos, to Beal jest do wyciągnięcia (o Wallu nie mówię, bo po pierwsze jego kontrakt jest monstrualny, a po drugie, taki gość w Magic nie jest potrzebny). Na Beala bym się nie pogniewał, ale raczej nie mamy na niego ludzi (25-28 mln). No chyba że wezmą Fourniera i Mozgova, to bym nawet dorzucił pierwszorundowy pick :rapture: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, ja wychodzę z założenia, że Beal nie dla Magic nie tylko z powodu tego, że to ta sama konferencja :rapture:. Nie wydaje mi się, aby  oddali go w zamian za pakiet, który nie uwzględnia kogoś z trójki Gordon/Isaac/Bamba, a nie sądzę, żeby w Magic myślano o wytransferowaniu któregokolwiek z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wymianach w pierwszej kolejnosci zgadzac sie musi kasa. jak kasa sie zgadza,to - dopiero wowczas - szukasz 'fitow'/talentu etc.. a magic sa w tej szczesliwej sytuacji,ze ross + vucevic [2 spadajace kontrakty,czyli idealne dla waszyngtonu!] praktycznie match-uja sie z umowa bradleya...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wymianach w pierwszej kolejnosci zgadzac sie musi kasa. jak kasa sie zgadza,to - dopiero wowczas - szukasz 'fitow'/talentu etc.. a magic sa w tej szczesliwej sytuacji,ze ross + vucevic [2 spadajace kontrakty,czyli idealne dla waszyngtonu!] praktycznie match-uja sie z umowa bradleya...

 

Po co Magic mieliby oddawać teraz Vuca, skoro chyba walczą o PO a Vuc jest ich zdecydowanie najlepszym grajkiem?

 

(chociaż ofc Beal by im się przydał bo na Fourniera się nie da patrzeć)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Magic mieliby oddawać teraz Vuca, skoro chyba walczą o PO a Vuc jest ich zdecydowanie najlepszym grajkiem?

 

(chociaż ofc Beal by im się przydał bo na Fourniera się nie da patrzeć)

 

Vucevic kończy się kontrakt i jest podkoszowym bez obrony. Jako lider kompletnie bez sukcesów, a do tego ma skłonność do przeciętnego ball handligu, stopuje flow przez co jest przeciętnym fitem. Magic handlują Nim bezskutecznie od trzech lat. Wyjęcie Beala, która ma dłuższą sensowną umowę za Czarnogórca z first protected pick byłoby sporym stealem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Magic mieliby oddawać teraz Vuca, skoro chyba walczą o PO a Vuc jest ich zdecydowanie najlepszym grajkiem?

 

(chociaż ofc Beal by im się przydał bo na Fourniera się nie da patrzeć)

 

jakie play off-y? z czym/kim do ludzi?! orlando od paru lat maja dobre otwarcia sezonow,a jak przychodzi do ostatecznych rozliczen [82 spotkania],sa w bottom 5 ligi...

Vucevic kończy się kontrakt i jest podkoszowym bez obrony. Jako lider kompletnie bez sukcesów, a do tego ma skłonność do przeciętnego ball handligu, stopuje flow przez co jest przeciętnym fitem. Magic handlują Nim bezskutecznie od trzech lat. Wyjęcie Beala, która ma dłuższą sensowną umowę za Czarnogórca z first protected pick byłoby sporym stealem.

 

i tutaj ross [+ ew. picki] moglby przewazyc szale. zreszta,'spadajace kontrakty' sa dla waszyngtonu idealna opcja. nic nie ryzyukjac,masz potencjalnie 20+ baniek na wolnych agentow w lato. powtorze sie - w wymianach (szczegolnie dla druzyn 'pod  przebudowe') [jak waszyngton czy magic] najwazniejsza jest kasa! period!...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co siedzi w głowach managerów Magic, ale nie wydaje mi się, aby oddali dwa spadające kontrakty i jeszcze first round pick za Beala. Wiem, że tu mniej więcej kasa by się zgadzała, ale czy faktycznie z punktu widzenia Magic to byłoby super? Bez picku tak, z pickiem - nie wiem, być może. Gdyby zamienić Vucevica na Fourniera, to od razu, ale na to Wizards na pewno by nie poszli.

Dlatego wydaje mi się, że w Orlando musieliby trochę pomyśleć, czy ładować się w Beala, oddając jeszcze pick. Bo z picku to pewnie nie byłoby o czym mówić.

Zresztą to i tak takie luźne gadanie :rapture: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby zamiast Rossa Wizards zabrali Fourniera to może i miałoby to sens.

 

Oddając Vuca (który gra świetnie - powtarzam) z Rossem tracą praktycznie jakąkolwiek elastyczność na FA

 

Właśnie dlatego to idealny moment, by go oddać, bo to już nie pierwszy jego wyskok z formą strzelecką, a potem wraca do normalnego poziomu, a mankamenty zostają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby zamiast Rossa Wizards zabrali Fourniera to może i miałoby to sens.

 

Oddając Vuca (który gra świetnie - powtarzam) z Rossem tracą praktycznie jakąkolwiek elastyczność na FA

 

sens dla kogo? - tu wizards rozdaja karty. oni sa w pozycji 'mocy'. swoja droga,po co magic 'elastycznosc' na fa,skoro za spadajace kontrakty 2 grajkow,ktorzy od paru lat nie potrafia wejsc na poziom borderline all-star,moga miec all stara juz dzis. pytanie,czy chca? - ich cyrk,ich malpy. ja nie wnikam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego to idealny moment, by go oddać, bo to już nie pierwszy jego wyskok z formą strzelecką, a potem wraca do normalnego poziomu, a mankamenty zostają.

 

vucevic to bust. jak o nim mysle,to zawsze mam z tylu glowy innego centra,tez z europy. tego z toronto [roznica jakosci,oczywista,zdecydowanie na korzysc tego drugiego,choc surowe cyferki tego nie oddaja]...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sens dla kogo? - tu wizards rozdaja karty. oni sa w pozycji 'mocy'. swoja droga,po co magic 'elastycznosc' na fa,skoro za spadajace kontrakty 2 grajkow,ktorzy od paru lat nie potrafia wejsc na poziom borderline all-star,moga miec all stara juz dzis. pytanie,czy chca? - ich cyrk,ich malpy. ja nie wnikam...

 

Drużyna o której Woj donosi, że chce wszystko wysprzedać wpizdu, gdzie w meczach widać że to tykająca bomba zegarowa to raczej jest w desperacji a nie spokojnie rozdaje karty.

 

 

vucevic to bust. jak o nim mysle,to zawsze mam z tylu glowy innego centra,tez z europy. tego z toronto [roznica jakosci,oczywista,zdecydowanie na korzysc tego drugiego,choc surowe cyferki tego nie oddaja]...

 

E tam bust od razu. Dobry box-score'owy center jakich sporo na wschodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drużyna o której Woj donosi, że chce wszystko wysprzedać wpizdu, gdzie w meczach widać że to tykająca bomba zegarowa to raczej jest w desperacji a nie spokojnie rozdaje karty.

 

 

 

E tam bust od razu. Dobry box-score'owy center jakich sporo na wschodzie :smile:

 

Rok temu o podobnej porze, wszystkich sprzedawać chciał Jordan, bo Hornets też typowani nawet do HCA wyglądali fatalnie. I nikogo nie oddali. Wizards mają dobrych graczy na fajnych kontraktach, wciąż ten zespół dobrze poukładany może odpalić. Ile znaczy dobry trener widać chociażby po Bucks.

 

Wizards nie będą oddawali wartościowych zawodników za złe kontrakty i bieda assety, tu nie ma casusu Butlera, by oddawać na już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drużyna o której Woj donosi, że chce wszystko wysprzedać wpizdu, gdzie w meczach widać że to tykająca bomba zegarowa to raczej jest w desperacji a nie spokojnie rozdaje karty.

 

 

 

E tam bust od razu. Dobry box-score'owy center jakich sporo na wschodzie :smile:

 

rozdaja karty,bo maja do zaoferowania beala. zaden grajek orlando nie prezentuje zblizonego poziomu...

 

vucevic to taki jokic w wersji 2.0 [brakuje jeno asyst,ale gdyby mial w orlando lepszy obwod,bylyby i asysty] :playful: ...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.