Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 w Orlando - nowe rozdanie


tomaszan

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Nie spieram sie

Magic signed Isaiah.. Briscoe who played in Estonia last season

Jest nasz backup do wychowania. Ciekawe jak dlugi kontrakt

 

Zdziwie sie jak przyjdzie Thomas teraz. Chyba sie nie dogadali

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas pozostaje bez zatrudnienia po rozmowach z Magic.

 

Może faktycznie idziemy w tego Briscoe. nie znam go, nie widziałem na oczy, więc się nie wypowiadam, ale w Kentucky coś tam grał. Według Calipari'ego, to jeden z najbardziej "competitive" graczy, jakich miał okazję prowadzić, niemniej jakoś wcześniej do NBA nie trafił. No zobaczymy.

W każdym razie w Orlando wpadli na pomysł z Thomasem, ale widać, że nie jesteśmy zdeterminowani, żeby przepłacać. Jestem ciekaw o jakich kwotach rozmawiano i na ile lat. Może się mylę, ale jakoś mam wrażenie, że będziemy polowali na Kembę. Jak nie teraz, to zimą. Chyba po coś ściągnęliśmy Clifforda :rapture: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas pozostaje bez zatrudnienia po rozmowach z Magic.

 

W każdym razie w Orlando wpadli na pomysł z Thomasem, ale widać, że nie jesteśmy zdeterminowani, żeby przepłacać. Jestem ciekaw o jakich kwotach rozmawiano i na ile lat. Może się mylę, ale jakoś mam wrażenie, że będziemy polowali na Kembę. Jak nie teraz, to zimą. Chyba po coś ściągnęliśmy Clifforda :rapture: .

Z ostatnich newsow wynika ze Magic i Thomas spptkali sie, nie doszli do porozumienia ale sa otwarci na kontunuuowanie rozmow

 

Sciaganie na rok to odpada wogole moim zdaniem. Magic chca ga na dluzej za okazyjna kase

 

Update co do kontraktu Gordona

Magic Sign Aaron Gordon To Four-Year Deal

July 7th, 2018 at 12:11pm CST • By Luke Adams

JULY 7: Per Robbins, the four-year deal between Gordon and the Magic only amounts to $76MM in total value, with an average annual salary of $19MM. Gordon’s 2018/19 salary will be worth $21,590,909, decreasing by 8% of that amount each season through 2022.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrakt Gordona podobno:

2018/19 - $ 21,590.909

2019/20 - $ 19.863.636

2020/21 - $ 18.136,364

2012/22 - $ 16.409.091

Przy aktualnych sumach, jakie fruwają, ten kontrakt to rewelacja, oczywiście zakładając postęp Gordona. Wszyscy się spodziewali jakieś 30 mln więcej, a tu proszę :peaceful: .

Pewnie podobnie lecimy z Thomasem. Zresztą czas działa na naszą korzyść, jeżeli faktycznie miałby przyjść do Orlando. Też mam wrażenie, po tych ruchach, że idzie o kontrakt na dłużej za jakieś sensowne pieniądze. Jeśli tak, to tylko przyklasnąć.

Widać, że GM w Orlando w końcu ważą ruchy i nie szastają mega kontraktami dla zawodników, których nie sposób nazwać All-Starami, jak jeden menago, co to niedawno tu był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że nie wiemy, ale poważne badania zawodnicy chyba przechodzą po ustaleniu warunków kontraktu, a przed jego podpisaniem. Wydaje mi się, że gdzieś tak kiedyś czytałem. Poza tym chyba raczej nie byłoby komunikatu, że obie strony są otwarte na kontynuowanie rozmów. Raczej by chyba podali sobie ręce i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrakt Gordona podobno:

2018/19 - $ 21,590.909

2019/20 - $ 19.863.636

2020/21 - $ 18.136,364

2012/22 - $ 16.409.091

 

giphy.gif

 

Wow. Tuż to mega kontrakt. Gordon wydaje się mieć sufit wysoko postawiony. 16 baniek w ostatnim roku, gdzie salary za 4 lata może być w okolicach ~115M to jakieś drobne. 

 

A już ich managment chciałem stawiać na równi z GarPaxami i Divacami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jakoś nie chce mi się wierzyć, że klub by sobie pozwolił na negocjacje bez wglądu w dokumentację medyczną zawodnika, który niedawno był operowany. Mnie wciąż nurtuje po co oni w ogóle rozmawiają z IT, ale dopóki nie zużyli na niego MLE, to jestem spokojny :). Trzeba zaczekać na jakieś fajniejsze promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jakoś nie chce mi się wierzyć, że klub by sobie pozwolił na negocjacje bez wglądu w dokumentację medyczną zawodnika, który niedawno był operowany. Mnie wciąż nurtuje po co oni w ogóle rozmawiają z IT, ale dopóki nie zużyli na niego MLE, to jestem spokojny :). Trzeba zaczekać na jakieś fajniejsze promocje.

Ale raczej nie macie wyjścia. Cały jeden PG w składzie a promocji w przyszłym roku na pewno nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale raczej nie macie wyjścia. Cały jeden PG w składzie a promocji w przyszłym roku na pewno nie będzie.

Ale że wyjściem z naszej obecnej sytuacji jest IT? Bez przesady :). Zresztą razem z Grantem temat wydaje się zamknięty.

 

Zresztą ten management jest bardzo przewidywalny i ewidentnie idzie w size. Transfer Granta to kolejne potwierdzenie. Nie wiem jak mogliby podpisać karła :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba temat pg mamy z głowy, bo mamy trzech, z których żaden nie jest na jakimś sensownym poziomie. Pytanie, czy ten Grant, gracz w końcu zaraz 26-letni, faktycznie wart był zachodu. Jak widziałem mecze Bulls, to jakoś nie zapadł mi w pamięć. Rzuciłem okiem na jego statsy i 41,1% z gry i 31,4% za 3 pkt są raczej słabe. Pytanie, czy taki grajek jest w stanie się jakoś porządnie rozwinąć???

Trochę szkoda, bo nie wydaje się, abyśmy tą trójką rozgrywających zaszli gdziekolwiek. Może faktycznie ten sezon spuszczamy na straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devin Booker wlasnie dostal 30mln za sezon. Zaoszczedzilismy 10mln na Gordonie

 

Dużo, dużo więcej :peaceful: . Przede wszystkim ponad 80 mln. Booker podobno dostał 158 mln w 5 lat, czyli ponad 31,5 mln/sezon. Przecież to jest chore. U Gordona wychodzi jakieś 19 mln/sezon. To też jest chore, ale jakby nieco mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.