Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ale odpuszczenia będącego na promocji JR, by podpisać Rondo Lakers pożałują.

 

Traktujesz to chyba zbyt zero-jedynkowo. W sensie, że skoro tu dostał tyle to równie dobrze mógł dostać tyle samo gdzie indziej. A być może jest coś w tym, co pisał badboys i na linii Randle - Lakers było nieciekawie, a opcja z zatrzymaniem go za 9mln/sezon nierealna?

 

Inna rzecz jest taka, że na*ebaliśmy 57 stron tematu podczas gdy za nami 3 dni wolnej agentury... pełno śmichów-chichów jak to Lakers spieprzyli offseason, epickie faile itd itp a może dla odmiany poczekajmy i oceńmy to w praniu?

 

Easy, jeszcze sporo dni pewnie minie, zanim skład na nowy sezon się ukształtuje. Wciąż podtrzymuję, że nie ma miejsca w jednym zespole dla Balla i Rondo, brakuje też poważnego centra... w ogóle podkoszowi to dramat. Myślę, że na 90% ten lineup jeszcze się mocno zmieni.

 

Last but not least; mówienie że Lakers spieprzyli lato w momencie, gdy podpisali na 4 lata najlepszego gracza ligi to poziom polskiej polityki; nieważne co zrobi druga strona; trzeba ją je*ać równo. Cały czas.

 

I uprzedzając kontrargument; tak, mam świadomość że obecny zestaw graczy otaczających LBJ jest daleki od naszych oczekiwań, ale wierzę, że Magic, Pelinka i James (bo jestem święcie przekonany, że on ma ostateczny głos) wiedzą, co robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe Bryant wypowiedział się na temat Lebrona w Lakers.

"Przywitałem go w rodzinie Lakers. Graliśmy razem w dwa razy na Igrzyskach Olimpijskich, widywaliśmy się przy okazji Meczów Gwiazd. Zawsze chcieliśmy coś zrobić razem, ale ja miałem dużo obowiązków w Los Angeles. On miał swoje sprawy w Miami i Cleveland. Teraz jest częścią naszej rodziny. Jeśli czegoś będzie potrzebował, to mu pomogę. Kiedy ja przychodziłem do Lakers, to Magic Johnson zrobił dla mnie to samo. Tak jak Kareem Abdul-Jabbar i wiele innych osób. Teraz LeBron jest częścią naszej społeczności. Jestem bardzo podekscytowany, że będzie grał teraz w Lakers "

"Chcę, żeby Lakers zdobyli więcej mistrzostw NBA. To dla nas najfajniejsza rzecz na świecie. Jesteśmy częścią legendarnej drużyny, która wciąż się rozwija. Wszyscy chcemy, aby Lakers jako organizacja byli lepsi. Ostatnie dwa lata były bardzo trudne. Nie mogę się doczekać nowego sezonu "

"LeBron jest pod taką samą presją od czasów szkoły średniej. W Los Angeles są wymagający kibice, ale to dla niego coś normalnego. Musi po prostu przychodzić każdego dnia do pracy i grać najlepiej jak potrafi. Ważne dla niego, aby być sobą"

"Wobec drużyny są zawsze wyższe oczekiwania w stosunku do roku poprzedniego. Teraz jednak wszyscy oczekują, że Lakers będą walczyć o najwyższe cele. LeBron wie do jakiej organizacji przychodzi. To dla niego duże wyzwanie, ale on tego właśnie chce. Chce zdobyć mistrzostwo dla Los Angeles, a my jesteśmy tu po to, aby mu w tym pomóc"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January

 

Przed podpisaniem LBJ pojawiły się plotki od Aldriga ze Randle chce odejsc.Pewnie mu zakomunikowano ze nie ma co liczyć na długoletni kontrakt (jak pokazał przypadek Pelicans nikt mu takiego kontaktu raczej nie zaoferował).Gdyby chodzilo o 18/2 to na pewno by to wyrównali.

 

tu imo poszedl mix, nie chcieli blokowac cap spacu, nie widzieli Randla na C, sam Randle nie chciał wchodzić z lawki (stąd pewnie chec odejścia), plus brak zajarania Randlem przez FO.

 

Najgorsza jest umowa dla Lanca, bo nie daje NIC przy Lonzo I Rondo, a jeżeli w jakimś świecie jest on efektywny to tylko z pilka.

 

przeciwko Suns czy Magic bedzie sypal swoje podania i pajacowal, ale w PO na zachodzie nie ma prawa nawet powąchać parkietu.

 

5 milionow....

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://youtu.be/6fQk1Od5kUw

 

wszystko z jednego sezonu.Pocieszmy oczy, moze Lance przestanie bolec...

 

btw.fajna rozgrywka w mediach pomiędzy Spurs a Lakers.Spurs straszą w mediach, że Kawhi woli isc do Clippers.Lakers odpowiedzieli tym, że myślą o wymianie za Lillarda, Beala czy Derozana :P

 

https://www.getmoresports.com/sheridan-will-lebron-james-land-lakers-career/

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie żuję popcorn czytając posty o Lakers w pozycjach 6-9 na zachodzie, potem o byciu top2-3 na zachodzie, ale tak między Bogiem a prawdą, to kiedy w tym temacie zaczną się pojazdy, że LeBron przyszedł tutaj dograć do emerytury, opierdala się w obronie, nabrał do składu przeciętniaków i blokuje rozwój młodych (Randle never forgotten [*])? Przy bilansie 2-3 czy jednak chwilę później?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojnar pisze, ze randle sam poprosil o to, zeby go puscic, bo:

1. lakers nie chcieli dac mu dlugoterminowej umowy

2. bal sie, ze jego rola w zespole zmaleje.

 

czyli mniej wiecej na to wychodzi.  QO lakers mogli mu zaproponowac do 30 czerwca. nie zrobili tego, wiec jedyne co wchodzilo w gre to cos wiecej niz QO ale mniej niz poczatkowo chcial randle (w polowie sezonu chcial 12 za sezon na 3/4 lata, lakers spasowali). pewnie lakers rzucili mu 8-10 baniek na 1 sezon, ten odmowil, wiec mu podziekowali.

 

co do centra, pamietajcie, ze centrem przy bronie ostatnio byli: tristan thompson i kevin love.

nie sadze, by za 5 baniek na sezon wrocil lopez. ale mysle, ze wystarczy jeszcze jeden PF/C do rotacji i wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QO lakers mogli mu zaproponowac do 30 czerwca. nie zrobili tego, wiec jedyne co wchodzilo w gre to cos wiecej niz QO ale mniej niz poczatkowo chcial randle (w polowie sezonu chcial 12 za sezon na 3/4 lata, lakers spasowali). pewnie lakers rzucili mu 8-10 baniek na 1 sezon, ten odmowil, wiec mu podziekowali.

Przecież Lakers mu przedstawili QO, nie opowiadaj bajek.

 

Dziwna sprawa z tym Randlem, bo nawet jak Julius i przede wszystkim jego agent nie byli przekonani do pozstania w LA, to mógł po prostu grać ten sezon na QO i odejść za rok. A tak, to Lakers zostali ze złotymi rękoma pod koszem i jakąś podróbą Dirka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojnar pisze, ze randle sam poprosil o to, zeby go puscic, bo:

1. lakers nie chcieli dac mu dlugoterminowej umowy

2. bal sie, ze jego rola w zespole zmaleje.

 

czyli mniej wiecej na to wychodzi.  QO lakers mogli mu zaproponowac do 30 czerwca. nie zrobili tego, wiec jedyne co wchodzilo w gre to cos wiecej niz QO ale mniej niz poczatkowo chcial randle (w polowie sezonu chcial 12 za sezon na 3/4 lata, lakers spasowali). pewnie lakers rzucili mu 8-10 baniek na 1 sezon, ten odmowil, wiec mu podziekowali.

 

co do centra, pamietajcie, ze centrem przy bronie ostatnio byli: tristan thompson i kevin love.

nie sadze, by za 5 baniek na sezon wrocil lopez. ale mysle, ze wystarczy jeszcze jeden PF/C do rotacji i wystarczy.

A jaki problem żeby dać Lopezowi więcej?

Nie możemy przekroczyć salary czy o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brook Lopez za minimum? Brzmi więcej niż absurdalnie.

 

Ale w sumie nie można wykluczyć. Wątpię, by kluby z cap space nie grające o wynik w Niego inwestowały, gdy jest grupka ciekawych młodych graczy.


To mamy te prawa ptactwa czy nie mamy? :smile:
Komu wierzyć? :smile:
Jest tak jak napisał january?

 

Nie macie, przecież Brook Lopez miał bardzo wysoki cap hold. Bez zrzucenia tego LBJ by się nie zmieścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brook Lopez za minimum? Brzmi więcej niż absurdalnie.

 

Ale w sumie nie można wykluczyć. Wątpię, by kluby z cap space nie grające o wynik w Niego inwestowały, gdy jest grupka ciekawych młodych graczy.

 

 

Nie macie, przecież Brook Lopez miał bardzo wysoki cap hold. Bez zrzucenia tego LBJ by się nie zmieścił.

Ok, dzięki. Myślałem, że problemem jest przekroczenie payrollu co mnie zastanawiało skoro nawet takie OKC stać na 150 baniek podatku od luksusu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.