Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, ale sufit Denverczyków to jest kosmos nad sufitem Lakersów - nawet Julius Randle included.

Jokić mimo swojej podejrzanej obrony to klasa talentu jakiej w LA nie ma.

 

Ingrama bardzo lubię, uważam, że może być bardzie ciekawym gościem, ale jego sufit to mniej więcej tam, gdzie Jok jest już dziś - choć wiadomo - to inna pozycja. Ball ma fajny potencjał w obronie, świetnie kreuje, ale jeśli nie zacznie walić trójek to będzie starterem w borderline PO teamie.

 

Spokojnie z overhypem 2nd roundera... yyy tj Kuzmy bo mi się przypomina Clarkson.

Rany Julek tematy Ci się pomyliły, zaraz będzie, że to przez tych Jokiciowców i polecą bany na 24 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Tutaj raczej nie o finanse chodziło a o to , że nie chciał ograniczonej roli

No tak, w końcu właściwy gracz na właściwej pozycji (4 opcji) będzie 28-30 min w S5 z ograniczoną rolą, lub nieograniczoną z ławki.

Przychylam się do głosów że dobrze pasuje Pelikanom i będzie grywał zarówno z Davisem jak i Miroticem podobne minuty.

Jedynie Pels mogli spróbować 2+1 zrobić, bo za rok może chcieć więcej hajsu...

 

W Lakers obok LBJ to zbędne ogniwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AlexKennedyNBA

.@TheSteinLine confirms that DeMarcus Cousins wanted to join the Lakers and play with LeBron James (as @sam_amick said on the pod). Stein said LA "had an opportunity to sign Cousins at a one-year price point similar to the one that landed him in Golden State," but they passed.

 

O Dwighta Lakers też raczej w ogóle nie zabiegali sądząc po słowach Ramony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://clutchpoints.com/lakers-rumors-spurs-most-recent-absurd-asking-price-for-kawhi-leonard/

 

Ciekaw jestem, czy te ploty, że Leonard jest mniej chętny na Lakers po podpisaniu Lebrona są prawdziwe... czy frontoffice Spurs rozpuszcza je, żeby wymusić na Magicu ruch? Lakers chcą zostawić sobie pole manewru na za rok... ale póki co wyglądają personalnie okropnie.

 

Olanie DMC i Dwighta za tą kasę jest dla mnie niezrozumiałe w kontekście wzięcia Lance'a , czy Rondo. Kto wie, czy do gry nie wejdzie Jimmy Butler?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena za kawhaia jest tak wysoka, ze tylko idiota by sie na to zgodzil

 

pol dżordż najpierw pieprzy, ze chce grac w druznie z aspiracjami, pozniej mowi, ze zawiodl sie na lakers, ze go nie wzieli poprzez transfer, przy okazji robi to w 3odcinkowym dokumencie, ktory ma upokorzyc lakers. agent mocno namieszam mu we lbie... w ogole zastanawiam sie czy caly tempering nie wyszedl od mintza, ktory sie wqrwil, ze lakers nie chca tak duzo dac za pg i deal upadl...

 

jezeli prawda jest, ze juliusowi dawali tylko 1 roczny kontrakt, to pewnie dawali mu pelne 12 baniek z hakiem, ktore mogli. rozumiem, ze chcial walczyc o maxa ale biorac 2 letni kontrakt w pels, byl idiota, bo w lakers moglby mocniej blysnac przy jamesie.

 

generalnie pelinka z magiciem maja jaja, tylko 1 roczne umowy, ocenimy te dzialania po kolejnych krokach. jezeli faktycznie dzieki temu uda sie sciagnac lepszych grajkow, i'm in. najwazniejsze, ze wszystko konsultowane jest z lebronem.

 

DMC tu tez mam znak zapytania, czemu nie chcieli go za podobne pieniadze. moze uznali, ze raczej nie wroci do grania na wysokim poziomie i nie maja czasu przy lebronie na czekanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bb2, nie wiem dlaczego ale podchodzisz bardzo bezkrytycznie do wszystkiego co robią Magic z Pelinką.. Ja też się cieszę, że są to jednoroczne kontrakty, bo nawet jeśli Kawhi się rozmyśli to będzie kilku ciekawych graczy na rynku, ale na te jednoroczne kontrakty można było podpisać dużo lepszych zawodników, a nie Lance i Rondo. Oni kompletnie nie pasują do Lebrona i jeśli Ingram/Ball nie zanotują jakieś dużego progresu lub nie pójdzie żaden trejd to ten sezon jest po prostu stracony. Trochę poprawić może to Brook Lopez, ale on też nie uratuje tego sezonu.

Wiadomo, że taki Rondo w PO wygląda dużo lepiej niż w RS, ale największym problemem tej drużyny jest fit. Tu nic kompletnie do siebie nie pasujew i najprawdopodobniej Lakers będą do końca RS bili się o 8 miejsce (chyba że tak jak wcześniej pisałem młodzi zaliczą duży progres) więc nie ma co chwalić Magica i Pelinki, a wręcz przeciwnie.

 

Co do konsultowania decyzji z Lebronem to chyba też nie jest dobry pomysł biorąc pod uwagę jak wyszli na tym Cavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to przez zerwanego achillesa nie chcieli go brać, mało ludzi po takiej kontuzji wraca do sprawności, a co dopiero sportowców.. Kobe też nie był aż taki genialny jak przed zerwaniem, Shaq czy Thomas nie wrócili na szczyt. Fakt, że DMC jest młodszy, ale to jest loteria i tym bardziej że połowę sezonu opuści. LAL nie mogą sobie na to pozwolić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd teza, że w obecnym składzie LAL nic do siebie nie pasuje ?? Obecna S5  Ball, KCP, BI,LBJ,JMG, ma wszystko. Dobrą, obronę, szybkość, fizyczność, tróje, doświadczenie,pytanie czego jeszcze oczekujecie ? Ruchy na jedno rocznych kontraktach są idealne pod ew. wymianę Davis/Leonard.

Przychodzi nam na ławkę doświadczenie z jajami (Lance i Rondo) i rodzi się fala wielkiego hejtu bo odpuściliśmy gościa który zagrał dobre 20-30 meczów, przez pare lat. I nie podpisaliśmy gościa po masakrycznej kontuzji, który nie wiadomo kiedy wróci.

My nie musmy ryzykować mamy zdolnych młodych kotów, którzy przy LeBronie będą mieć więcej miejsca. Trójka Ball/BI/Kuzma będzie wielkim zagrożeniem w tym sezonie, pamiętając ile zostawiano im miejsca w poprzednim i sami musieli kreować sobie grę. W tym roku dostają najlepsze możliwe wspracie. Najlepszy gość w lidze i najlepszy podający. 

Panowie więcej optymizmu. Stwierdzenie ze bedziemy walczyć o 8 miejsce to totalny pesymizm.

BTW. Ławka Rondo/Hart/Lance/Kuzma/Lopez , będzie chyba najsilniejsza w lidze ?
 

Edytowane przez gugf22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lopez nie podpisał z Lakers, a jeśli podpiszę to będzie grał w S5.

 

Przy S5

Ball-KCP-Ingram-Lebron-JaVale nie ma spacingu, który powinien mieć Lebron, bo Balla i Ingrama zespoły póki co ignorują przy rzutach za 3, o JaVale w tym względzie też nie trzeba pisać. A z ławki tylko Hart i Kuzma rzucają za 3. Trzech solidnych shooterow w całym rosterze (KCP, Hart, Ingram) to jest zdecydowanie za mało w obecnej lidze, tym bardziej przy Lebronie.

Co do obrony to może w S5 nie ma tragedii, ale JaVale jako podstawowy center nie ma racji bytu, on jest dobry na 15 minut jako energizer. Lopez tutaj bardzo by się przydał.

 

Kolejna sprawa to taka, że Rondo raczej nie zgodzi się grać z ławki i chyba dostał zapewnienie, że będzie grał w S5. Ciekawy jestem jak to ustawią.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** ludzie, ale pierdoły piszecie...

"Lakers nie mogli ryzykować z tym, albo tamtym..."

DMC po zerwanym achillesie to zawodnik, który przy mentorze jakim powinien być LeBron powinien robić minimum 18/8/4 na wysokiej efektywnosci+ dawać bardzo solidną obronę. 

DMC był do wzięcia za frytki, za półdarmo na ten rok - a potem, gdyby projekt wypalił można byłoby gadać o dłuższym kontrakcie, albo go odpuscic = 0 ryzyka.

 

Magic wolał te 5 baniek ulokować w Stephensonie, czyli graczu, którego sufit kończy się tam gdzie zaczyna się Boogie bez nogi. 

 

LeBron potrzebuje żołnierzy, nie dzieci, mogliście mieć game changera w cenie role playera, człowieka, który przy odpowiednim uzupełnieniu składu dałby LA szanse na WCF, a póki co to wygląda na to, że JEŚLI nie pójdzie jakiś grubszy trejd będzie problem z walką o PO, czy o 2gą rundę... To nie wschód, LeBron nie młodnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

DMC po zerwanym achillesie to zawodnik, który przy mentorze jakim powinien być LeBron powinien robić minimum 18/8/4 na wysokiej efektywnosci+ dawać bardzo solidną obronę. 

 

?????? Ja uważam ze jak bedzie robić 12-6 i bedzie grać znośne minuty to znaczy ze dobrze wraca po kontuzji... W tym sezonie Kuzyn jest wart właśnie takie 5-7 mln. Jak pokaże ze nie będzie problemów ze zdrowiem w PO to w następnym sezonie może uderzyć po większą, a właściwie dłuższą umowe. Jakby podpisał z Lakers to bym uznał ze to i za szybko i nie do tej druzyny. Już nie mówiąc o tej solidnej obronie bo w sumie kiedy DMC był solidnym obrońcą? No chyba tym bardziej nie po kontuzji 

 

Przychodzi nam na ławkę doświadczenie z jajami (Lance i Rondo

 

(...)

 

BTW. Ławka Rondo/Hart/Lance/Kuzma/Lopez , będzie chyba najsilniejsza w lidze ?

 

 

Rondo jak mniemam nie przyszedł zeby wzmocnić ławke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezkrytycznie?

nie do konca

ale w 1.5 roku z zespolu bez perspektyw, z mozdengiem za 40M$ mamy brona, perspektywiczna mlodziez i duzo kontraktow, ktore sa do wziecia w trakcie sezonu.

 

to nie jest roster moich marzen ale rozumiem, ze nie zawsze ma sie to, co che sie miec. czasami trzeba na to poczekac.

 

niemniej, give them some credit! panowie patrza wprzod, 2-3 kroki do przodu. tak bylo chocby z dealem DARa, gdzie wiekszosc pukala sie w czolo. niewykluczone, ze w trakcie sezonu dorzucimy jakies solidne nazwisko i wtedy zmieni sie perspektywa.

 

co do mlodych. tak, cholernie w nich wierze.

uwazam, ze ingram i lonzo moga bardzo daleko zajsc. kuzma z hartem tez powinni byc niezlymi role playerami. przede wszystkim podoba mi sie ich etyka pracy. od zakonczenia sezonu, wszyscy zapieprzaja, nie robili sobie przerw, takie cele wyznaczyl im magic. wydaje mi sie, ze w tym sezonie zobaczymy juz duzy skok jakosciowy. ale juz wiecej na ten temat nie pisze, bo oczywiscie zostane zjechany, jak to posrzegam wszystko przez rozowe okulary...

 

 

edit:

SlaKB dorzuc mikhailiuka do shooterow, gosc byl jednym z najlepszych strzelcow za 3 w ncaa, walil z 8 metrow, wiec nie musi sie przestawiac na trojke nba. podobnie z wagnerem, powinien niezle rzucac.

 

czemu sadzicie, ze lopexz podpisze z lakers? nie mamy takiej pewnosci i kasy. gosc zarabial grube pieniadze, raczej ktos mu rzuci 5-10 baniek... nie sadze by brak okruchy w lakers.

 

javale nie nadaje sie na startera na grubych minutach. on maxymalnie bedzie gral 20-25 minut...

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Rondo i Ball nie będą grali obok siebie - któryś z nich musi wchodzić z ławki jako playmaker w czasie gdy Lebron usiądzie.

 

Trzeba się modlić o Lopeza by zgodził się ze względu na możliwość gry z Lebronem na te 6 mln na rok i poprawił w ten sposób spacing zespołu. Lopez, James i KCP jako nieźli strzelcy zza łuku w podstawowej piątce chyba dramatem już by nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że Lonzo będzie na parkiecie wtedy kiedy Lebron, memy - memami, ale chłopak ma według mnie gigantyczny talent i kilka razy to pokazał, chłopak z łatwością może robić to co Chalmers robił w kilku ostatnich sezonach Lebrona dla Heat, a jak się postara to nawet więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.