Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

pisanie o ballu juz teraz, ze jest niewypalem imo jest smieszne. tak samo pisano po 2 sezonie DARa. dodajmy do tego,ze ball przez urazy nie przepracowal pelnych wakacji a w tym roku ponownie polecial po 2/3 sezonu. gosc zagral w 99 spotkaniach. wstrzymajcie jeszcze osady, zobaczcie jak dar wyskoczyl po peplnym przepracowanym lecie w 4 sezonie.

 

mam nadzieje, ze skoro jest tak duzy znak zapytani przy nim, ostanie sie w dealu, bo z nim na parkiecie mozna defensywnie poterroryzowac niektore teamy.

@Panautobus widze, ze wiesz najlepiej. fajnie. rozumiem, ze raport charani z nocy, po wylosowaniu 1 przeoczyles czy  po prostu wiesz lepiej?

rozumiem pels, ze beda namawiali davisa by pozostal. powodzenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, badboys2 napisał:

pisanie o ballu juz teraz, ze jest niewypalem imo jest smieszne. tak samo pisano po 2 sezonie DARa. dodajmy do tego,ze ball przez urazy nie przepracowal pelnych wakacji a w tym roku ponownie polecial po 2/3 sezonu. gosc zagral w 99 spotkaniach. wstrzymajcie jeszcze osady, zobaczcie jak dar wyskoczyl po peplnym przepracowanym lecie w 4 sezonie.

 

mam nadzieje, ze skoro jest tak duzy znak zapytani przy nim, ostanie sie w dealu, bo z nim na parkiecie mozna defensywnie poterroryzowac niektore teamy.

@Panautobus widze, ze wiesz najlepiej. fajnie. rozumiem, ze raport charani z nocy, po wylosowaniu 1 przeoczyles czy  po prostu wiesz lepiej?

rozumiem pels, ze beda namawiali davisa by pozostal. powodzenia

 

W tej chwili transfer Anthony’ego Davisa nie wchodzi w grę. Z mojej perspektywy: pragnę by Anthony Davis chciał brać w tym udział, chcę by uwierzył w to, co zbudujemy w Nowym Orleanie, nie ma dla mnie ważniejszej rzeczy w tym momencie. Wierzę, że elitarny talent chce pracować w towarzystwie elitarnego talentu [David Griffin GM]

 

Przed chwilą to przeczytałem. Tak właśnie myśli GM Orleanu i w podobnym tonie opisałem to wcześniej. Davis też pewnie po wyborze Ziona myśli podobnie a większość fanów Lakers myśli życzeniowo. 

Ludzie, oni wybrali Ziona, faceta który zmieni ligę 

Jedyne na co możecie liczyć to powrót Randle.  Ja osobiście oddał bym za niego Ingrama i Bala 

Edytowane przez Panautobus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Panautobus napisał:

. Davis też pewnie po wyborze Ziona myśli podobnie a większość fanów Lakers myśli życzeniowo. 

 

Ludzie, oni wybrali Ziona, faceta który zmieni ligę 

Nie wiem czemu krzyczysz.Nikt nikogo jeszcze nie wybrał ,do draftu zostało ponad miesiąc , a przez miesiąc dużo może się zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mayor napisał:

Nie wiem czemu krzyczysz.Nikt nikogo jeszcze nie wybrał ,do draftu zostało ponad miesiąc , a przez miesiąc dużo może się zmienić.

Nie miałem zamiaru powiększać liter. Coś musiało się nacisnąć w telefonie. Krzyczę tylko na boisku:) pozdrawiam

Już wiem, skopiowalem to z gwiazdy basketu a tam była taka czcionka  i tak poleciało 

Ziona Generalni wybrali już 2 lata temu, Davis zostaje, chyba że wymienią go za młodą super gwiazdę. Ingram, Bale to szrot i nikt tego nie chce a głównie Lejkersi 

Edytowane przez Panautobus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, matek napisał:

A co ma powiedzieć GM? 

Powiedział to co chce przeprowadzić bo sytuacja się diametralnie zmieniła. Bez wyboru Ziona mógłby budować drużynę oddając Davisa ( ale na pewno nie do Lakers, bo tu nie ma co brać ). 

Do wielu tutaj nie dociera czym jest wybór Ziona i jaki to ma olbrzymi wpływ na decyzję wszystkich uczestników. 

Jakieś porównania do Fultza są z dupy bo to nie ten kaliber ( oczywiście są jeszcze kontuzje lub okaże się debilem ).

Zion już 2,3 lata jest doskonale znany w NBA i wiedzą co nadchodzi. Taki materiał pojawia się raz na dekadę lub 2 o którym chuczy na kilka lat przed przyjściem do NBA. Takie przykłady to Bird, Magic, Hakkem, Dancun czy Lebron i wywiad wie że to gracze którzy przychodząc do NBA czują się jak w domu od pierwszych miesięcy 

Inaczej mówiąc, to gracz tak jak wyżej wspomniani którzy nie zawodzą oczekiwań 

Edytowane przez Panautobus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i c***, straci go za free jak się uprze na brak wymiany, i tyle będzie miał. Zaraz po losowaniu poszły wrzuty, że to nie zmienia zdania AD nt. odejścia z Pels. Nie chce tam siedzieć i tyle. Griffin nie może powiedzieć nic innego, bo jako GM gdyby wyraził się w inny sposób, to po prostu wypiąłby innym menadżerom dupę Panie Autosanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, matek napisał:

No i c***, straci go za free jak się uprze na brak wymiany, i tyle będzie miał. Zaraz po losowaniu poszły wrzuty, że to nie zmienia zdania AD nt. odejścia z Pels. Nie chce tam siedzieć i tyle. Griffin nie może powiedzieć nic innego, bo jako GM gdyby wyraził się w inny sposób, to po prostu wypiąłby innym menadżerom dupę Panie Autosanie. 

Zostańmy przy swoich zdaniach. Po wyborze Ziona zmienia się wszystko łącznie z głową Davisa. Jest tylko jedna rzecz dla której w obecnej sytuacji Davis może odejść z Orleanu. Tzn. właściciele Orleanu potraktowali go pół roku temu za fochy jak szmatę i sami chcą się go pozbyć a on sam też czuje się z tym źle. Myślę jednak że skoro grał po konflikcie to nie było aż tak fatalnie

Davis zostaje w Orleanie lub wymiana za młodą super gwiazdę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jakby Lakers wylosowali 1-kę. Przykładowo idzie Pelinka do Lebrona co myśli nad wspólnym budowaniem team z Zionem. Labron na to że dobrze byłoby go wymienić za takiego Davisa bo z gnojem nic nie wygra. Ja  na miejscu Pelinki sprzedałbym Lebrona za to co miałbym dostać za Ziona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, marceli73 napisał:

Zastanawia mnie jakby Lakers wylosowali 1-kę. Przykładowo idzie Pelinka do Lebrona co myśli nad wspólnym budowaniem team z Zionem. Labron na to że dobrze byłoby go wymienić za takiego Davisa bo z gnojem nic nie wygra. Ja  na miejscu Pelinki sprzedałbym Lebrona za to co miałbym dostać za Ziona. 

Myślę że Lebron raczej by nie kombinował, bo wie że potencjał Ziona jest olbrzymi i on może grać już na poziomie MVP w drugim sezonie. Pytanie tylko jak takie dwa klocki by sobie ułożyły grę przy obecnych przepisach, szczególnie w obronie 

Zion chyba waży 130 kg - to tyle co Shaq jak przychodził do Orlando, jak się chłopak trochę wzmocni fizycznie to w okolicach 2020 będzie ważył 145 kg :)

Edytowane przez Panautobus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, co ma ten biedny Griffin mówić. Na pewno spróbuje się spotka jeszcze a AD, jeśli Davis się na to zgodzi, ale imho nic się nie zmieni.

Griffin to teraz wybiera między oddaniem Davisa za najlepsze co może dostać, albo pożegnać się za free. W drugim przypadku na miejscu właściciela zwolniłbym go za sam pomysł, chyba że paczki byłyby tragiczne.

Griff znajdzie dwóch kolegów dla Ziona, może trzech i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jendras napisał:

Pod względem scoringu, możliwe. Niemniej ogólnie to nadal Lonzo > Ingram.

 

Jendras, z twojego zaklamywania rzeczywistosci i tak nici, Griffin to nie debil a na wszelki wypadek wezmie jeszcze obu. Lakers beda jeszcze dzwonic do Pana Davida, nie majac zadnego dealu w reku, pytajac kogo mu maja wybrac. Pan Griffin poczeka do poczatku FA 1-szego Lipca, wybada, ze do Lakers nikt nie chce isc, i jeszcze poprosi o unprotected 2020.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

Ach te ploteczki :] 

Pllotki, że Pelicans mogą nie chcieć oddać Davisa na Zachód, a konkretniej do Lakers, są akurat realne, zwłaszcza, że ta paczka Knicks też daje im mocny core. Tzn. ja to pomimo tego że chciałbym AD w LAL biorę mocno pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, BMF napisał:

Pllotki, że Pelicans mogą nie chcieć oddać Davisa na Zachód, a konkretniej do Lakers, są akurat realne, zwłaszcza, że ta paczka Knicks też daje im mocny core. Tzn. ja to pomimo tego że chciałbym AD w LAL biorę mocno pod uwagę.

Davis będzie oddany tylko za gwiazdę i to z dodatkami. Lakers to mogą handlować ale z Memphis itp. Mieli szansę w połowie sezonu ale to spieprzyli. Jak chcesz takiego gracza jak Davis to dajesz wszystko czego sobie życzy Orlean a oni chcieli być przebiegli i wykorzystać fakt niezadowolenia gracza. 

Nie wiem czy czasami nie kończy się kontrakt Leonarda. Tu należy zastawić sieci i przy okazji wyje...ć ten szrot w postaci Ingrama i Bala. Pogonić to razem z Magee, Stephensonem i pewnie znajdzie się jeszcze kilku. Lebron w moment przystosuje się do nowego składu co wielokrotnie pokazywał ( to wielka zaleta ). Jak będzie w składzie Lebron z Leonardem to nie ma bata i coś z tego będzie i wielu weteranów się podłączy

Jest też szansa złapania Harforda. Jak będzie trio Leonard, Lebron, Harford to będzie kandydat do tytułu na kilka lat, reszta się znajdzie. Wydaje się trudne do zrobienia ale znacznie łatwiejsze od pozyskania Davisa. Istotne to spalić i zakopać to co działo się w ostatnich latach. 

Edytowane przez Panautobus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej pory myslalem, ze to my bujamy w oblokach ale jak czytam, ze AD tylko za gwiazde, to nie mam pytan:D

w sensie kto mialby zrezygnowac ze swojej gwiazdy na rzecz AD? wizards? john wall?

2 kwestia, lakers nie spieprzyli negocjacji z pels. wg doniesien dali im wszystko. pels bylo malo. wg kolejnych doniesien, pels przystapili do rozmow z zamiarem nie zgodzenia sie na zadna oferte, wiec jedyne co lakers spieprzyli to to, ze nie odeszli od stolu wczesniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.