Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Poprostu niesamowite, GM Shit LeGone

Teraz to jest zagwozdka.,Z jednej strony Magic powinien dostać NBA Executive of the Year Award, z drugiej strony złożył rezygnacje przed zakończeniem RS ,a przecież nagrody indywidualne są za regular season.,Chyba nikt nie ma wątpliwości ,że Magicowi należy się EOTY za "sprowadzenie" LeBrona, jak chłopu ziemia .,

EOTY - exit of the year!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu (chyba mogę po imieniu?) wiem, że masz już 3,7 w wydychanym powietrzu, ale przyjmij moje najserdeczniejsze życzenia z powodu święta :] 

 

Mem na tak zaszczytną okazję: Magic odchodzący z Lakers. 

 

77ca1a83b3ec8ceb6f9ef7b848576840.png

Edytowane przez Przemek_Orliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W generowaniu materialu do dyskusji Lakers sa mistrzami, ale przy tym huku otwieranych szampanow tak sie zastanawiam...

Narzekanie na tampering i nie czekanie do jakiejs prasowej konferencji w lipcu to raczej kiepski znak, nie?

Czy to przypadkiem nie oznacza, ze Magic juz wie iz zadnej gwiazdy nie podpisza w offseason?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W generowaniu materialu do dyskusji Lakers sa mistrzami, ale przy tym huku otwieranych szampanow tak sie zastanawiam...

Narzekanie na tampering i nie czekanie do jakiejs prasowej konferencji w lipcu to raczej kiepski znak, nie?

Czy to przypadkiem nie oznacza, ze Magic juz wie iz zadnej gwiazdy nie podpisza w offseason?

 

Jak dla mnie wniosek wręcz odwrotny; albo Śmieszek zreflektował się i wie że jego odejście to jedyny ratunek dla Lakers (stać go na takie wnioski? Pytam bo nie czytam insajderów, ino dywaguję ;) ) albo niewidzialna ręka go pchnęła do takiego ruchu. Tak czy inaczej takie coś ma na celu - IMO - uratowanie offseason i przez pozbycie się Śmieszka oraz oddanie władzy komuś o IQ wyższym od chodnika spróbowanie dokooptowania kogoś sensownego na ostatnie 2 lata LBJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie bardziej zaczynam obawiac o to co jakis adwokat wypisywal dzisiaj na tt

nie brzmi niewiarygodnie

tam jest sporo dobrego, m.in. o tym, ze nba ma bardzo mocne dowody na tampering

podobno magic z pelinka duzo zlego zrobili do tego stopnia, ze jeannie moglaby ich spokojnie o to pozwac

mowa o telefonie i dowodach w postaci nagranych rozmow/smsow(?)

nba pewnie zalezy na tym, by tematu nie ruszac, bo gdyby skonczylo sie jakas kara, przejebaliby 3 ostatnie lata kariery brona

ale nie wyglada to wszystko optymistycznie.

 

z 2 strony, moze skonczy sie na zatrudnieniu kilku nowych ludzi i obejdzie sie bez kar...

wtedy tak zle juz to nie wyglada. dorzucic all stara, wymienic rookie na cos fajnego w pakiecie z ktoryms mlodym, dodac kilku fa i mozna spokojnie o cos pograc nawet z luke'm na lawce.

 

choc te plotki o juwanie howardzie nie wziely sie znikad:)

w sumie to oficjalnie sezon 2018/19 sie jeszcze nie skonczyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wiadomości ogólnej: "Posty z personalnymi wycieczkami do siebie, miedzy innymi January'ego osunięte (mniej czy bardziej), proszę nie obrzucać się wyzwiskami publicznie, tylko załatwiać takie sprawy na PM.

 

Ostrzeżenie publiczne, dla wiadomości wszystkich. Tym razem nie będzie żadnych czasowych banów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wniosek wręcz odwrotny; albo Śmieszek zreflektował się i wie że jego odejście to jedyny ratunek dla Lakers (stać go na takie wnioski? Pytam bo nie czytam insajderów, ino dywaguję ;)

 

Raczej wątpię.

 

Magic is all about Magic i jego dzisiejsze odejście najlepiej to odzwierciedla.

 

ja sie bardziej zaczynam obawiac o to co jakis adwokat wypisywal dzisiaj na tt

nie brzmi niewiarygodnie

tam jest sporo dobrego, m.in. o tym, ze nba ma bardzo mocne dowody na tampering

podobno magic z pelinka duzo zlego zrobili do tego stopnia, ze jeannie moglaby ich spokojnie o to pozwac

mowa o telefonie i dowodach w postaci nagranych rozmow/smsow(?)

nba pewnie zalezy na tym, by tematu nie ruszac, bo gdyby skonczylo sie jakas kara, przejebaliby 3 ostatnie lata kariery brona

ale nie wyglada to wszystko optymistycznie.

 

Ten prawnik ponoć znał się z Jeanie, ale z drugiej strony wygląda na strasznego pieniacza. Na dwoje babka wróżyła, ogólnie nie wiadomo komu i w co teraz wierzyć.

 

Tak czy inaczej na temat Pelinki już sporo nieciekawych informacji się naczytałem.

 

To jest moment, żeby oddzielić grubą krechą ostatnie miesiące i zatrudnić osobę, która sprzątnie ten burdel. Pytanie czy Jeanie jest w stanie tego nie spartolić. 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat IMO nic niezwykłego w tym biznesie, że przypomnę choćby Ujiriego i DeRozana.

 

Natomiast gość na dzień dobry miał ponoć wielu wrogów z czasów, gdy był agentem, niektórzy w ogóle nie chcieli z nim gadać (np. Demps w negocjacjach dotyczących AD).

 

Z takich insiderskich źródeł, to ludzie w organizacji podobno uważali, że Pelinka kompletnie nie zna się na swojej robocie.

 

Magic dzisiaj stwierdził, że nie znał Pelinki wcześniej i to Jeanie ich poznała, wcześnie z kolei czytałem, że zatrudnienie Roba było decyzją Johnsona. Tak jakby wszyscy umywali ręce. 


Do tego liczne informacje ze inni GM i agenci po prostu nie lubia Pelinki i nie bardzo chca z nim rozmawiac.Mam nadzieje ze nie awansuja go na POBA, bo w najlepszym wypadku bedzie to stanie w miejscu.

 

Nie no to byłby dramat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw Giannis odmówił udziału w Space Jam2. Stwierdził, że trening w offseason jest ważniejszy. Widać kto ma jakie priorytety. Co do Lakers, to sami sobie strzelają w stopę. Sprowadzili LeBrona, a perspektywy marne. No cóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.