Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tak sobie pomyślałem, gdy przeczytałem co Lebron zrobił. 

 

Ball i jego ojciec są niekompatybilni z SAS, inny świat, inna mentalność. Pasuje do LAL, pasuje medialnie do LBJ, nie pasuje na boisku do LBJ. Ale to nieistotne.

 

Widzę to tak: Ingram+Kuzma+Deng+dwa przyszłe 1-st roundery za Leonarda. LAL dostają sidekick dla Lebrona, to jeszcze pozbywają się Denga. W sytuacji ze świrującym Leo win-win. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randle jednak chce do La :smile:

Naprawdę źle to wygląda jak Kawhi nie przyjdzie. Wysoki bez obrony i rzutu to najgorszy fit dla Lebrona

 

Nie no Randle to przecież tragedia. Nie wyobrażam sobie, żeby mógł grać z ławki i dawać wartościowe minuty jako undersized C. Oh wait :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie ale Ball NIE jest dobrym PG dla LJ. Nie potrafi i nie będzie potrafił rzucać.

 

Podeślesz jeszcze najbliższe numery z totka?

Oladipo miał być bustem, Howard superstarem, OKC oddało Hardena za frytki, LBJ nie przyjdzie do Lakers bez drugiej gwiazdy, a najlepiej dwóch itd. itp. 

 

Nie wiesz co się wydarzy, możesz tylko przypuszczać, jednak Lonzo w swoim pierwszym sezonie rzucał 30% gdzie listopad i grudzień to było ledwie 25%. 

 

Lonzo pasuje do Lebrona przede wszystkim dlatego, bo pokazał już w pierwszym sezonie bardzo dobrą grę w obronie, a mówili, że będzie słabym obrońcą, tak jak Ty teraz twierdzisz, że nie będzie dobrze rzucał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron James podpisał umowę z Lakers przed sprowadzeniem jakiejkolwiek gwiazdy.

LeBron James podpisał umowę 3+1, zamiast 1+1, czyli Lakers nie muszą jak Cavs co sezon drżeć.

Los Angeles Lakers nie składali żadnych mocnych ofert po Kawhiego PRZED przyjściem LJ.

 

Nie mam pojęcia czemu dużo osób uważa, że Lakers w takim kontekście MUSZĄ wymieniać się po Kawhiego.

A już pisanie o jakichś KCP, Bledsoe i C.Josephaph w tej sytuacji jest dla mnie całkiem niezrozumiałe.

 

Dla mnie taki podpis LJ to sygnał, że ufa w dalekosiężne plany Lakers.

SC i CBA nie są z gumy.

LJ według mnie spokojnie jest w stanie grać ten sezon w takim rosterze, gdzie i tak będzie obwoływany zbawcą za samo wejście do PO (a powalczy o WCF+ zapewne). Za to najbliższe lata miałby monster support.

To jest bardziej wartościowe niż wysypawnie się po Kawhiego teraz.

Chyba, że SAS klepną light ofertę.

Ja to wszystko wiem, wiem, że istnieje nawet taka możliwość, że LeBron się zgodził na ewentualne czekanie (choć 4-letni kontrakt uważam bardziej za zabezpieczenie dla niego, nie dla Lakers). Jednak jeśli plan jest taki, żeby zaatakować Kawhi za rok i powalczyć w PO 2020, to przypomnę tylko, że jego królewska mość będzie miał prawie 36 lat i coraz mniej do zaoferowania. W jego przypadku rok to naprawdę dużo czasu.

 

A z Bledsoe i Josephem, to se robię bekę, bo tak się składa, że wiele ich na ten moment łączy w kwestii przejścia do Lakers za rok ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co lepszego Spurs czeka w następnych latach? Jeszcze poszukałbym opcji, żeby za Aldridgea otrzymać jakieś picki póki jest coś warty. Kontrakt Denga ma jeszcze ważne dwa lata, tak samo jak Gasola. Zbierać picki, czyścić salary, rozwijać młodych. Era "tamtych" Spurs dobiegła końca, pora się przegrupować. Zwłaszcza biorąc pod uwagę jak obecnie wygląda zachód, trzeba kierować się pragmatyzmem, bo sama walka o PO to za mało. Może to też dobry czas, żeby Pop przesiadł się na tylny fotel i stamtąd kierował drużyną. ;)

Edytowane przez sratek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie, że w tym składzie pykną Houston albo GSW?

Houston pykną bo CP3 nie wytrzyma sezonu pod D'Antonim. W dodatku pozbyli się Arizy a to naprawdę duża strata.

 

Z GSW będzie trudniej ale jeżeli do Lebrona dołączy zdrowy KL to bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy temat zakłady ma szanse na reaktywacje?

 

Rok temu o tej samej porze ładnie poinwestowałem z forumowiczami. Teraz patrząc na nowe overreaction, aż się prosi o jakiś zakadu typu Lakers nie przejdą pierwszej rundy PO, jeśli nie podpiszą Leonarda za nawet 500zł :smile:

za zakład Lakers bez Leo będą gorsi niż Rockets bym allinem wchodził a są tacy którzy by się  chyba założyli :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeślesz jeszcze najbliższe numery z totka?

Oladipo miał być bustem, Howard superstarem, OKC oddało Hardena za frytki, LBJ nie przyjdzie do Lakers bez drugiej gwiazdy, a najlepiej dwóch itd. itp. 

 

Nie wiesz co się wydarzy, możesz tylko przypuszczać, jednak Lonzo w swoim pierwszym sezonie rzucał 30% gdzie listopad i grudzień to było ledwie 25%. 

 

Lonzo pasuje do Lebrona przede wszystkim dlatego, bo pokazał już w pierwszym sezonie bardzo dobrą grę w obronie, a mówili, że będzie słabym obrońcą, tak jak Ty teraz twierdzisz, że nie będzie dobrze rzucał...

Jak nie masz tzw miękkiej kiści to nie będzeisz dobrze rzucał. To już widać w NCAA. Ball na dodatek ma straszną mechanikę rzutu. to może poprawić ale nigdy nie będzie dobrym (nawet przeciętnym)  strzelcem. Sufit dla niego to J. Kidd (ale tylko rzutowo). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą rundę to Lebron przejdzie grając ze swoim synem.

 

Playoffs mode u Lebrona to jest czysta magia.

 

Te PO mode to cudem starczyło na Indianę Pacers. Lakers obecnie nie są lepsi od Cavs, ich prospekty musiałyby zaliczyć zdecydowany progres w grze, a na potencjalną walka z GSW, Rockets, Thunder, Jazz to na bank sam LBJ nie wystarczy. Od dawna to każdy mówił, gdy grał na Wschodzie. Pora się pogodzić, że to inny świat. Na ten moment Lakers to byliby faworytem chyba tylko z Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.