Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Bo od dłuższego czasu gra na znacznie wyższym poziomie niż top50, o samym styczniu nie mówiąc, bo tu najdelikatniej licząc jest w top15.

Durant Curry Lillard Davis Giannis Leonard Aldridge George Harden Mitchell Doncic Gobert Klay Green Embiid Gasol Conley Davis 

 

Russell jest lekko licząc lepszy od co najmniej 4 z nich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

I Nets idący na PO nie wzięliby według mnie takiego pakietu.

 

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

to niezle

 

a o co oni niby walcza? no wlasnie o PO i nic wiecej

tam ludzie maja troche wiecej oleju w glowie obecnie niz ci, ktorzy rzadzili po przenosinach na Brooklyn i jesli 2 pierwszorundowe picki (nawet jesli slabe) i 4 mlodych zawodnikow, z ktorych kazdy cos juz tam pokazal, ze moga byc z nich ludzie to za malo, za goscia ktory poki co zagral b.dobre 1,5 miesiaca (przy dosyc slabym terminarzu trzeba dodac) to nie wiem co w takim razie mozna zaoferowac

 

tak samo jesli chodzi w kontekscie Davisa, ja nie mowie ze Pelicans wzieliby taka paczke od Lakers, bo przede wszystkim poki co Davis jest podobno nie do ruszenia i tyle, ale jakby mieli nim handlowac to jest wlasnie pakiet na jaki powinni liczyc - sporo mlodych zawodnikow z jakims talentem + picki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież taka wymiana czterech plus picki za DLO jest bez sensu.,W Nets nawet nie ma tyle miejsca na ławce i musieli by kilku zawodników odstrzelić żeby zrobić roster spots. Nawet jeżeli już to nie widzę w Nets 4 graczy gorszych od Lonzo żeby ich się pozbyć bez żalu.Nie ma w Nets takiego beztalencia, które potrafi sp*erdolić 10 FT pod rząd albo zagrać 28 minut i zdobyć zero punktów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durant Curry Lillard Davis Giannis Leonard Aldridge George Harden Mitchell Doncic Gobert Klay Green Embiid Gasol Conley Davis

 

Russell jest lekko licząc lepszy od co najmniej 4 z nich :D

Butler, Irving, Jokić, Griffin, Walker, Holiday, Westbrook, Beal, Lowry, Harris, Gallinari, Towns, Vucević, Paul, Adams?

Od nich też jest lepszy... :D

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom gry aktualny, poziom gry za cały sezon, prognoza poziomu do końca sezonu, czy trade value? :smile:

Trade value to ma akurat takie sobie, bo TOP 50-100 gracz, któremu za chwilę trzeba będzie dać maxa, bo grał na poziomie TOP 20 ligi przez miesiąc, po ponad 3 latach grania gówna, to ogromne ryzyko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivica Zubac w ostatnich pięciu meczach notuje 19p i 9.4r na 74% skuteczności. Całkiem zacne liczby.

Nasuwa się więc pytanie, które kieruję do fanów Lakers - czy to chwilowa zwyżka formy, czy też będą z niego ludzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivica Zubac w ostatnich pięciu meczach notuje 19p i 9.4r na 74% skuteczności. Całkiem zacne liczby.

Nasuwa się więc pytanie, które kieruję do fanów Lakers - czy to chwilowa zwyżka formy, czy też będą z niego ludzie?

 

Chyba jeszcze zbyt wcześnie by wyrokować, czy będą z niego ludzie, ale potencjał na bycie bardzo solidnym środkowym na pewno ma. To też nie pierwszy okres, w którym pokazuje się z dobrej strony, bo w swoim pierwszym sezonie również miewał mecze, gdzie  pokazywał jak dużo potrafi w ataku i jak dobrym zbierającym może być.

 

Najlepsze jest to, że Magic powinien go całkiem łatwo zatrzymać latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się staram nie nakręcać, bo Zubac po bardzo obiecującym debiutanckim sezonie zanotował duży zjazd w kolejnych rozgrywkach i z nowego Marca Gasola zmienił się w nowego Grega Ostertaga, niemniej on gra dobrze od dłuższego czasu, nie tylko w ataku ale też (a może przede wszystkim) w defensywie. 

 

W tej chwili to najlepszy center w Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złote ręce ma niezaprzeczalnie :D

 

Mnie ciekawi jego jumper - z ciekawości spojrzałem sobie na skróty spotkań z g-league, czy dobrze pamiętam jeszcze z pierwszego sezonu, że coś tam w tej kwestii potrafił i sporadycznie miał próby z midrange i chyba technicznie nie wyglądały one źle (na moje oko rzuca w wyższą parabolą niż wolne). Jeśli w lato poćwiczyłby i ten element to naprawdę w ataku byłby bardzo dobrym graczem.

 

january, jaki deal chodzi Ci po głowie z Kuzmą i Hartem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wiążecie z nim nadzieje, dobrze. Co do samego Zubaca, to może prób nie ma za wiele, bo tylko 1.7/mecz, ale rzuca ft na poziomie 90%. Ostatnie 5 meczów, to już 4.6ft na 92%. Nie oglądam zbytnio Lakers, dlatego zapytałem o niego, bo dobrych, europejskich centrów nigdy dość. Z jego minutami też jest dziwna sprawa, z Chicago zagrał tylko 8 minut, a w następnym meczu z OKC (wygranym) już 28, przy tym zrobił 26/12 na 12/14 z gry, wow. Faule są chyba problemem, ale to można poprawić. Nie wiem, może Walton nie ogarnia, ale ja bym grał chłopakiem duże minuty. I tak nie wiele mają do stracenia. Pick z drugiej rundy, który może okazać się dla Lakers prawdziwym stealem (pozdro KK). Ps. Hart i Kuzma zarabiają razem 3mln/sezon, więc nic ciekawego się za nich nie wyciągnie. Pewnie pick lub dwa i jakiegoś Dragana Bendera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ciekawe czy Pels już teraz ruszą Davisa (któremu ma się przedłużyć przerwa, może celowo to robi?), czy poczekają do lata. 

 

Teraz podstawą Lakers w ofercie byłby na bank duet KCP-Ingram i do tego byłoby dobieranie kolejnych klocków zależnie od potrzeb. KCP musiałby iść w dealu, żeby zgrać salary (plus to, co podejrzewaliśmy już w lato - że dostał taką umowę właśnie pod ewentualny trade, po którym mógłby podpompować wartość w nowym klubie przed offseason, akurat wszystko pasuje w takim układzie, bo w Pels miałby miejsce do grania), a Rondo moim zdaniem nie ruszą.

 

KCP, Ingram i Ball jako podstawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, zakładając że Lakers oddają Balla i Ingrama, a w zamian biorą Davisa, to Lakers mają w offseason w Salary na szybko licząc jakieś 88 mln gwarantowane. Czyli zostajemy z Davisem, Lebronem, dzbanami pokroju Harta i Kuzmy + jakieś 13-14 mln wolnego miejsca na wzmocnienia w lato. Co daje team na finał konferencji, ale prawdopodobnie nadal za cienki żeby ograć w nim GSW (bez radykalnych zmian). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.