Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym na waszym miejscu hold your horses i sie zastanowil czy warto po AD tak atakowac. Wiadomo jak jest AD dostepny na rynku to robisz cokolwiek zeby on gral w twojej druzynie, ale.

Wypierdalacie mega pake za Davisa. Pozbywacie sie praktycznie 1/4 rosteru(Jesli mowimy o oddaniu Balla, Ingrama, Harta, Zubaca jeszcze jakiegos pionka i do tego picki to kiepsko to wyglada dla Lakers, bo o PO nadal bedzie ciezko czy to z Davisem czy bez bo kazdy wie jaki zachod w tym roku jest.

Ja bym na miejscu Lakers poczekal na offseason. Na dobra sprawe to nikt nie ma nic ciekawego do zaoferowania poza Lakersami wlasnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzisz, że w offseason jak do bidowania dojdzie Boston to będzie taniej?

 

Jak możesz kupić All-Nba gracza za 20 centówki, to kupujesz All-Nba gracza. Zwłaszcza jak te 20 centówki praktycznie nic nie pokazały jeszcze w lidze :smile:

Zalezy gdzie Davis bedzie chcial grac. Jak powie Celtom ze nie podpisze z nimi extension to wiadomo gdzie wyladuje.

Fanem talentu w/w mlodziencow nie jestem i nigdy nie bylem, ale tak jak mowie w kontekscie walki o PO moze sie okazac tak ze nawet z Davisem i Lebronem sie tam nie znajda, a jak juz to z takim szczuplym rosterem dostana w czape w pierwszej rundzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na waszym miejscu hold your horses i sie zastanowil czy warto po AD tak atakowac. Wiadomo jak jest AD dostepny na rynku to robisz cokolwiek zeby on gral w twojej druzynie, ale.

Wypierdalacie mega pake za Davisa. Pozbywacie sie praktycznie 1/4 rosteru(Jesli mowimy o oddaniu Balla, Ingrama, Harta, Zubaca jeszcze jakiegos pionka i do tego picki to kiepsko to wyglada dla Lakers, bo o PO nadal bedzie ciezko czy to z Davisem czy bez bo kazdy wie jaki zachod w tym roku jest.

Ja bym na miejscu Lakers poczekal na offseason. Na dobra sprawe to nikt nie ma nic ciekawego do zaoferowania poza Lakersami wlasnie.

Boston ma do zaoferowania dużo lepszy pakiet i w zasadzie ciekawsze warunki dla Davisa, szczególnie, że do tego mają młodszy zespół miast samego Lebrona.

Lakers muszą iść teraz, inaczej Davisa w ogóle nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby Boston wszedł do gry to NOP musiało by się złapać na Horforda/Haywarda. Ten pierwszy może jeszcze jeszcze, choć wątpliwe bo swoje lata ma, ale ten drugi jest niczym gracz z 'no trade clausle'. Nie trejdowalny. No chyba, że NOPy są na tyle głupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston ma do zaoferowania dużo lepszy pakiet i w zasadzie ciekawsze warunki dla Davisa, szczególnie, że do tego mają młodszy zespół miast samego Lebrona.

Lakers muszą iść teraz, inaczej Davisa w ogóle nie będzie. 

Hayward, Brown i picki >>>paczka od Lakers wiadomo. Tylko powtorze, czy on chce tam grac?

No i jeszcze jedno, jakie sa relacje Davisa z Lebronem? Bo znow sie okaze ze z Lebronem nikt nie chce grac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na waszym miejscu hold your horses i sie zastanowil czy warto po AD tak atakowac. Wiadomo jak jest AD dostepny na rynku to robisz cokolwiek zeby on gral w twojej druzynie, ale.

Wypierdalacie mega pake za Davisa. Pozbywacie sie praktycznie 1/4 rosteru(Jesli mowimy o oddaniu Balla, Ingrama, Harta, Zubaca jeszcze jakiegos pionka i do tego picki to kiepsko to wyglada dla Lakers, bo o PO nadal bedzie ciezko czy to z Davisem czy bez bo kazdy wie jaki zachod w tym roku jest.

Ja bym na miejscu Lakers poczekal na offseason. Na dobra sprawe to nikt nie ma nic ciekawego do zaoferowania poza Lakersami wlasnie.

ale jakie plusy by byly - fani Lakers nie pompowali by o mlodym core, lockdown defensorze Bonzo Lollu i ostatniej nadzieji chudych - i ja bym zaczal pisac mniej, brzuch by mnie mniej bolal (od smiechu) etc etc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy gdzie Davis bedzie chcial grac. Jak powie Celtom ze nie podpisze z nimi extension to wiadomo gdzie wyladuje.

Fanem talentu w/w mlodziencow nie jestem i nigdy nie bylem, ale tak jak mowie w kontekscie walki o PO moze sie okazac tak ze nawet z Davisem i Lebronem sie tam nie znajda, a jak juz to z takim szczuplym rosterem dostana w czape w pierwszej rundzie.

Tak jak Kawhi powiedział Raptors?

 

IMHO Hayward jest teraz nietrejdowalny :smile: A paczka Bostonu może być lepsza i bez Tatuma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ingram zagrał, jakby chciał być wymieniony do Pelikanów. Mogliby go wziąć zamiast Lonzo. :smile:


Ball’s camp has concerns about how crowded the Pelicans’ backcourt is. The problem for Ball is that he’s a key part of what the Pelicans want in a deal for Davis.

According to sources, the Pelicans view Ball as a player who would become the starting point guard. They don’t see Jrue Holiday as a point guard because he “doesn’t want to be a point guard,” one source said.
 

The sources said the Pelicans would play Ball 35 minutes a night and make sure he “would fit” in with New Orleans so he could become a star.

 

https://www.latimes.com/sports/lakers/la-sp-lakers-pelicans-anthony-davis-fined-20190129-story.html

 

Czyli Pelikanom najbardziej zależy na Ballu. Trochę lipa, ale co zrobić.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.