Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

E98uGS.jpg

 

Lakers od kontuzji LBJ'a. Wydaje mi się że Kuzma jednak takiego zajebistego impactu na ofensywe nie ma jak to Jendras sugerujesz. Oczywiście jest tam po tej stronie najlepszy z pomagierów ale ogółem  jak na drugą opcje to bardzo przeciętnie.

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale exp wins i net sie zgadza, więc chyba jednak trochę wadliwy ''dokument'' miałem. Wiele się te wyniki nie różnia, ale w obu  Kuzma w ofensywie wygląda gorzej niż zakłada to Jendras

 

 

e; teraz otworzyłem ten sam co wtedy i już wyniki są takie same co twoje więc chyba jakiś updejt w międzyczasie był 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

playoffy zaczynają na dobre odjechały.. chyba.. Niektórzy za bardzo bronią Ingrama, póki ma wartość handlować nim i tyle, bo z tego patyczka nic dobrego nie będzie w LAL ..  Tutaj nie ma kim grać i kto pociągnąć zespołu, na pewno Ingram nie jest taką osobą.. Pelikany powinny go łyknąć za AD.

LAL mają najgorszą skuteczność za 3 i rzutów wolnych.. Masakra ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że jak???

 

lol, chodziło mi o Riversa. :)

 

E98uGS.jpg

 

Lakers od kontuzji LBJ'a. Wydaje mi się że Kuzma jednak takiego zajebistego impactu na ofensywe nie ma jak to Jendras sugerujesz. Oczywiście jest tam po tej stronie najlepszy z pomagierów ale ogółem  jak na drugą opcje to bardzo przeciętnie.

 

Gdzie ja napisałem, że ma "zajebisty impact"?

 

Pisząc, że jest "najlepszy z pomagierów" w sumie tylko potwierdziłeś moje słowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odjechały? Clippers są w zasięgu, Bron wróci kiedy będzie potrzeba żeby ten wózek popchnąć do ósemki.

 

Jeszcze nie odjechałby, ale margines błędu robi się bardzo mały.

Przegrana z Sotą sprawia, że Wolves mają tiebreak co może mieć znaczenie pod koniec sezonu.

Patrząc na terminarz to wygląda to bardzo nieciekawie w lutym 6 spotkaniowa seria wyjazdowa przed All-Star. Generalnie cały pozostały terminarz wygląda na trudny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam, naprawdę podziwiam kogoś kto ogląda regularnie ten "zespół", który oprócz Rondo (i Jamesa) nie zasługuje żeby nosić koszulki Lakers.

Trzecia kwarta i pięć akcji z rzędu, w których żaden z wysokich nie potrafi złapać porządnie piłki i zebrać jej na własnej tablicy.

Rzuty za 3 z czystej pozycji? Gimby z Lakers nie znajo.

Embiida mogą boleć plecy, ale i tak zapiernicza z powrotem do obrony, a Ci stoją i patrzą jak krowy na Wilki wyprowadzające kontratak. Żaden qrwa dupy nie ruszy, zawodowcy jbni...

Czwartą kwartę od 106:94 już przewijałem, bo wiedziałem że to koniec. Udało mi się jednak trafić na zbliżenie Waltona, który siedział z głupim uśmiechem i wyglądał jakby miał wyjbne.

Pozostaje chyba jedynie zaorać to wszystko, bo nie widzę ratunku dla tego czegoś.

P.S. Szacun dla Nicholsona jak jeszcze chodzi na mecze. Ja na jego miejscu bym wszedł na boisko i zaczął walić pasem te karykatury zawodników.

Uffff, ulżyło mi trochę.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie: gdzie znajdę u buka zakład, że Lakers nie wejdą do Play offs. Moim zdaniem to będzie oczywista oczywistość, zaraz pewnie zleca się zaślepieni fani Lakers, ze swoimi fantasmagoriami, ale co tam, pisze w wątku o to zapytanie bo przeciez na temat. Dzięki z gory za odpowiedz.

 

Prawie się barszczem oblałem.

 

A tak na poważnie i nie traktując tego pytania jak prowokacji to nie widziałem nigdzie takiego zakładu.

 

I lepiej by było dla Ciebie kolego żeby się taki zakład nie znalazł bo wtopisz kasę.

 

Pamiętaj: LAL Lebron = Playoffs

 

Chyba nie ma takiej możliwości żeby Lakers nie weszli do Play Offs.,Nawet jak to pierdolone beztalencie His Airness Lonzo Air Fucking Ball będzie robić co wieczór Single Triple to i tak jest LeBron który samodzielnie zaciągnie Lakers do PO 

Ahhh bedzie co cytować w kwietniu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry jestes:d

rozumiem, ze przewidziales, ze lebron wyleci na 15 spotkan, ze teraz zgrywasz cwaniaka? :grin:

spokojnie, jeszcze odkopiemy w kwietniu twoje wpisy... chill

Dokładnie tak jak mowisz.

Nie przewidziałem tylko, że bez LeBrona dostaną na własnym parkiecie oklep od czerwonych latarni tej ligi czyli Knicks, I Cavaliers :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.