Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ball + Kuz+ Hart musi im wystarczyć . W końcu dwóch pierwszych zostało zaproszonych na ASG. Czyli to czołówka wśród młodych . Dla mnie tez Ingram > Ball i chciałbym żeby został .

 

1. Nie all star game a all star rising stars game a to różnica.

2. Od kiedy ten cyrk jest wyznacznikiem kto jest na topie a kto nie?

3. Ta czołówka wśród młodych już została tyle razy wyjaśniona, że aż żal pisać.

4. Z braku laku, dobry kit.

5. Niech o poziomie świadczy również fakt, że zagra również Cedi Osman czy Okogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w razie wymiany jednak upchają do Pelicans Ingrama, a nie Balla, o którego tutaj się może wiele rozbijać niestety.

 

Możecie sobie pisać, że Ingram>Ball i inne rzeczy, nie będę się targował, ale w przypadku Lakers Ball>>>Ingram w razie przyjścia Davisa i tyle. Tutaj nie będzie miejsca dla BI i szybko będzie pchnięty gdzieś dalej lub po prostu będzie marnowany za plecami liderów na skrzydle, a Ball ze swoją debiutancką umową po prostu ma szansę zostać w Lakers na dłużej bez upychania na siłę out of position. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj sobie dokładnie dzisiejszy mecz i to jak w końcu ktoś w Lakers (Rondo) ogarnął by wykorzystywać Ingrama w ruchu. Zawsze robił  to bez piłki  Kuzma, ale Ingram jak widać może być spokojnie w tym lepszy. I tyle z tych przewag fitu, bo jak ktoś podniesie 3pt to parsknę śmiechem w kontekście ceglących na potęgę Kuzmy czy Lonzo. A Ingram to jedyny defensor w Lakers na Durantów i Georgów tej konferencji. + Davis (spacing od smallball5!!!) poprawia z marszu fit dla Ingrama.

 

Jakby LAL się udało opchnąć cokolwiek poza Ingramem za Davisa to jedynym problemem byłaby oczywiście durna dead money Denga za rok, bo bez tego potencjalne Ingram-LJ-Davis i kasa na maxa dla Klaya/Irvinga(a co?) to byłoby naprawdę coś.

 

Nie widzę obok Davisa i LeBrona gracza, którego trzeba umieścić w ściśle określonej roli, żeby był efektywny. A do tego, by Ingram stał się dobrym shooterem droga bardzo daleka i nie wiadomo czy to kiedykolwiek nastąpi. 

 

A w celu uwolnienia kasy na trzeciego maksa, to Lakers musieliby się pozbyć absolutnie wszystkiego poza Jamesem, Davisem i Ingramem, nawet bez Denga. I wtedy znalezienie roli dla BI byłoby jeszcze trudniejsze. 

Mam nadzieję, że w razie wymiany jednak upchają do Pelicans Ingrama, a nie Balla, o którego tutaj się może wiele rozbijać niestety.

 

Możecie sobie pisać, że Ingram>Ball i inne rzeczy, nie będę się targował, ale w przypadku Lakers Ball>>>Ingram w razie przyjścia Davisa i tyle. Tutaj nie będzie miejsca dla BI i szybko będzie pchnięty gdzieś dalej lub po prostu będzie marnowany za plecami liderów na skrzydle, a Ball ze swoją debiutancką umową po prostu ma szansę zostać w Lakers na dłużej bez upychania na siłę out of position. 

 

Według mnie Ball jest nie tylko lepszym fitem, ale też lepszym zawodnikiem i prospectem niż Ingram. Ale wszystko wskazuje na to, że nie uda się go zatrzymać. 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to miło, że zgadzamy się co do Balla. 

 

Dla mnie jego jedynym problemem są częste kontuzje. Gość powinien być nietykalny, ewentualnie iść tylko za top ligi, i niestety tutaj chyba będzie trzeba go już poświęcić.

 

A Ingrama (jeśli by został w składzie po jakimś zamieszaniu) spróbować rzucić za jakiegoś Kembe i jego Prawa Birda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wszystkie raporty wskazują że Ball poleci, Pelicans podobno twierdzą, że może być u nich "gwiazdą" i S5 PG grającym po 35+min, bo Jrue Holiday nie chce grać na PG. 

Kuzma też w tej chwili ma raczej większy trading value niż Ingram, gość jednak miał 41 w 3kwarty + kilka gier 30+ punktów . 

 

Ciekawe czy paczka o której się mówi czyli Ball+Kuzma+Zubac +KCP  picki jest realna. 

 

Myślę że Ingram jeżeli nie będzie częścią trejdu to zostanie do końca sezonu, bo Lakers pewnie bardziej będą polować na Klay'a jeszcze (wtedy mogą puścić Ingrama za jakieś picki żeby salary zmieścić) niż już teraz oddawać Ingrama ? Conley chyba się im w salary nie zmieśći z AD. Beal to jedyna opcja tak naprawdę i Wizards mogą ewentualnie na to pójść. 

 

Jeżeli trejd by wypalił w takiej formie to wtedy S5 by pewnie do końca sezonu wyglądała mniej więcej tak 

Rondo-Hart-Ingam-LBJ-AD

ławka : Stephenson, Beasely, Chandler, Javel itd 

tylko problem jest zasadniczy tam nikt nie rzuca wtedy bardzo dobrze za 3 - jedynie Hart czasami coś, na ławce też nie, a jak już sparować LBJ-a i AD na PF i C to najlepiej obudować ich 3-point scorerami dlatego tutaj trejd po Beala miałby sens (ale wtedy rezygnują z Klaya - co zresztą jest mało prawdopodobne że an się w LA pojawi) 

 

No chyba, że prawdziwe są informacje dotyczące Irvinga że poważnie rozważy grę z LBJ-em i Lakers, wtedy Ingram pewnie się ostatnie bo i tak nikogo nie będą mieli za niego pozyskać. 

Edytowane przez Dante
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to miło, że zgadzamy się co do Balla. 

 

Dla mnie jego jedynym problemem są częste kontuzje. Gość powinien być nietykalny, ewentualnie iść tylko za top ligi, i niestety tutaj chyba będzie trzeba go już poświęcić.

 

A Ingrama (jeśli by został w składzie po jakimś zamieszaniu) spróbować rzucić za jakiegoś Kembe i jego Prawa Birda. 

 

Ja to widzę tak, że Ball jest uzdolniony w kwestiach, z którymi się trzeba urodzić, ale potwornie zaniedbany technicznie. Wiele z jego wad da się normalną pracą wyeliminować lub przynajmniej ograniczyć do akceptowalnego poziomu. Dlatego wysoko oceniam jego upside.

 

Także jego w pierwszej kolejności starałbym się zatrzymać, no ale Davis to Davis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak, że Ball jest uzdolniony w kwestiach, z którymi się trzeba urodzić, ale potwornie zaniedbany technicznie. Wiele z jego wad da się normalną pracą wyeliminować lub przynajmniej ograniczyć do akceptowalnego poziomu. Dlatego wysoko oceniam jego upside.

 

Także jego w pierwszej kolejności starałbym się zatrzymać, no ale Davis to Davis. 

 

Ingram tez ma zalety z którymi trzeba się urodzić, zasięg rąk na przykład :P 

 

Generalnie ja uważam że lepiej byłoby zatrzymać Lonzo chociażby z tego powodu że lepiej fajnie mógłby funkcjonować z AD na pick and rollu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie all star game a all star rising stars game a to różnica.

2. Od kiedy ten cyrk jest wyznacznikiem kto jest na topie a kto nie?

3. Ta czołówka wśród młodych już została tyle razy wyjaśniona, że aż żal pisać.

4. Z braku laku, dobry kit.

5. Niech o poziomie świadczy również fakt, że zagra również Cedi Osman czy Okogie.

Oczywiście zgadzam się z tym co napisałeś . Mój post był napisany tak z przymrużeniem oka.

Co tez podkreśliłem odpowiednia emotką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze skrajności w skrajność.

 

I to nie tylko kwestii oceny poziomu zawodników. Kiedyś na forum widziałem tendencję, że jeśli klub nie jest contenderem to należy wszystko zaorać i ustawiać od nowa, bo siedzenie sobie w regularnej drugiej rundzie co rok jest porażką. Nie róbmy takiej zero-jedynkowej rzeczywistości, jakby jedynymi ocenami prospektów było nowy LeBron lub szrot na ławkę.

 

Może jestem jakiś dziwny, ale widzę wyraźne odległości między półkami na których leżą kolejno taki Tatum z Ingramem, później Kuzma i pod nim Cedi Osman i zestawianie tych półek ze sobą to chyba jakaś ironia połączona z niechęcią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o tym sekrit planie, spuscic cala mlodziez, (Ingram+Ball) a zatrzymac KCP, reszte dobrac zeby wyszedl min bottom potrzebny na salary Davisa (prawie napewno Gitarzysta musi byc dodany, outgoing salary ~21.3kk$). masz na ten sezon top heavy roster (LBJ/AD/Rondo/Carmelo!) i spot na maxa w offseason. taki maly kicker klutchsports, KCP sobie gra z ta trojka podbijajac swoja wartosc jako FA.

Wygladacie jak biedny kuzyn GSW ca 2016-17's, z szansa na podebranie Klaya (double addition by subtraction!). reszta pionki z minimum ala GSW.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie są głupi to powinni po prostu chcieć Ingrama+Balla.

 

Liczę na tępotę Dempsa i zajaranie dzbanami pokroju Kuzmy czy Harta.

 

 

Ingram>>>Ball ofk dla mnie, ale to już inna kwestia.

Dyskusje Ingram czy Ball moim zdaniem nie sa potrzebne bo Pels beda chcielo jednego i drugiego razem z Kuzma, Zubacem i pewnie pickami.

 

Pels nie oddadzą Davisa do Lakers jezeli nie wyciągna za niego maksymalnie wszystkiego co tamci mają wartościowego. Nie po historii z basketball reasons, tym co Stern mówił na temat Dempsa później, dodatkowo Pop szepczacy mu teraz do ucha.

 

Albo Davis zostaje w Pels do wakacji albo wyskoczy inny klub, ktory zaryzykuje i bedzie liczyl, ze przekona go pozniej do pozostania.

 

Ja bede naprawde mocno zdziwiony jak zobaczymy Davisa w koszulce lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van, tylko że Demps nie będzie tu pociągał za sznurki.

 

Kuzma to jest dobry szybki test na to czy rozmawiać z kimś o koszykówce.

Jak ktoś woli Kuzmę od Ingrama (a w stanach, łącznie z "ludźmi którym się płaci za gadanie o baskecie" jest chyba nawet większość taka), to szkoda strzępić języka/klawiatury na idiotę.

 

Aie wiesz, że jednym z nich jest Zayas? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za sznurki będzie probowal pociągąć Rich Paul, ale Pelicans moga byc mu niezbyt przychylni. Ja myślę, ze bedzie ze wszystkich stron za dużo presji by Davis nie trafil do LA.

inni wlasciciele (nie GMs) tez patrza co sie dzieje, Rich Paul/LBJ pociagajacy za sznurki w taki malo wyrafinowany sposob. Jeszcze jest w lidze paru jajcarzy-wlascicieli (pierwszy wiadomo Gilbert, drugi chociazby Cuban), ktorzy moga odpowiednio zamieszac jako 3-ci do wymiany, zeby na zlosc udowodnic, ze nie trafi do LAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za sznurki będzie probowal pociągąć Rich Paul, ale Pelicans moga byc mu niezbyt przychylni. Ja myślę, ze bedzie ze wszystkich stron za dużo presji by Davis nie trafil do LA.

 

Chodziło mi o Nowy Orlean.

 

Tam decyzje będą podejmować ludzie nad Dempsem.

 

Nie kojarzę GT, by pisał Kuzma>BI.

Kojarzę go z miłości do DLO i Lonzo.

 

Pisał parę razy, że uważa Kuzmę za lepszego prospecta. Zresztą, on generalnie fanem Ingrama nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.