Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Myślicie, że jak Nets wejdą do PO, a Lakers nie (jak absencja LJ się wydłuży to jest to możliwe jak najbardziej) to lud będzie się domagał wywalenia Johnsona na zbity pysk?

Oczywiście, że nie. Możemy gdybać jaka była rola Magica w sprowadzeniu Lebrona, ale właśnie ten ruch, jeśli nie zdarzy się jakas katastrofa (brak PO przy tak długiej nieobecności LBJa taka jeszcze nie jest), daje mu immunitet na nie jedno, a kilka lat w Lakers. Druga sprawa to to, jak doskonale Magic potrafi to co udało mu się zrobić sprzedac - on dzięki swojej osobowości medialnie będzie jeszcze dlugo w stanie gasić ewentualne pożary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimmi ? I mamy beGM w realu.

Trudno znaleźć dobre rozwiązanie.

Trzeba czekać

Ale kolejny sezon bez PO niezależnie od okoliczności to jest strata kasy ogromna

Taka atmosfera zamyka dojście FO Davisa Leonarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimmi ? I mamy beGM w realu.

Trudno znaleźć dobre rozwiązanie.

Trzeba czekać

Ale kolejny sezon bez PO niezależnie od okoliczności to jest strata kasy ogromna

Taka atmosfera zamyka dojście FO Davisa Leonarda.

Ty Ignaś musisz z zawodu być lekarzem.

 

Ni wuja nie idzie zrozumieć co piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za bardzo jak zrobić ruchy teraz bo lakers będąc na musiku maja niższe wyceny swoich graczy.

 

Jedyna gwiazda która może mieć tez zaniżona wartość to zadymiajacy Jimmi.

 

Wtedy mamy skład w realu jak w beGM prawie.

 

Ale ze względu na pierwsze zdanie trzeba raczej przeczekać i nie robić panic move na niskich wycenach.

 

Porównaj wartość Ingrama teraz a w lato.

Ty Ignaś musisz z zawodu być lekarzem.

 

Ni wuja nie idzie zrozumieć co piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że od czasu achillesa Mamby prześladuje nas niekończące się pasmo kontuzji.

Nawet Lebron który do tej pory grał praktycznie bez przerw przychodzi do LAL i od razu w pierwszym sezonie wypada na tak długo.

Rondo praktycznie nic do tej pory nie pograł.

Młodzi tez padają jak muchy. Jak nie Ingram to Ball.

Coś jest mocno nie tak.

Będzie ciężko coś ugrać w najbliższych latach jeżeli podstawowi zawodnicy będą non stop poza grą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontuzje kontuzjami.

dla mnie sporo osob przereagowywuje to wszystko co sie dzieje. od poczatku sezonu bylo wiadomo, ze jak lebron wyleci, to lakers beda ssac. wiec ja z tego bilansu bez brona, ktory i tak jest duzo lepszy od tego jaki krecowo w cleveland problemu bym nie robil.

 

imo duzo wiekszym problemem sa ostatnie sprzeczne doniesienia.

nie chce mi sie juz odsiewac, ktore sa z dobrych zrodel, ktore nie

niemniej troche za duzo tego

1. nie zrobimy zmian i tez bedzie ok (bodajze walton)

2. lakers beda atakowac AD przed deadline, jesli nie przerzuca sie na BEALA i kogos tam

3. lakers nie zrobia zadnego dealu psujacego ich plan na lato 2019

4. lakers chcieli DA juz w przed tym TD ale kontuzja lonzo popsula im plan

5. cala organizacja stoi murem za luke'iem waltonem

6, bron chce zmiany trenera i nie kryje sie z tym

7. bron moglby juz wrocic ale chce jeszcze kilku porazek, zeby wymusic pewne zmiany

8. bron ma wrocic w przyszlym tygodniu

9. bron moze wrocic za 2-3 tygodni

10. lakers nie spisza sezonu na straty, beda szukac wsparcia dla brona juz na ten sezon, zeby  dac mu szanse walki

 

tych newsow i plotek bylo jeszcze kilka w ostatnich dniach. z 1 strony w organizacji moze byc wszystko ok i media sobie same podgrzewaja atmosfere, bo slaby bilans/pozycja i mozna rozpalic pozar z 2 strony w kazdej plotce zawsze moze byc jakies ziarno prawdy wiec... w sumie sam zaczynam sie zastanawiac czy costam faktycznie jest na rzeczy.

 

mam nadzieje, ze nie zrobia glupich ruchow(walton) wezma na przeczekanie i jezeli nic niekawego nie trafi sie podczas TD, nie zrobia nic glupiego. natomiast jezeli faktycznie bron chce zmiany trenera... to juz nic mnie nie zdziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lonzo, Kuzma, Hart, Zubac i 2x1st za Russella.

 

Ale Nets by odrzucili

 

:hopelessness:

 

w normalnym swiecie przeczytalbym, usmiechnalbym sie pod nosem i przewinal dalej nie poswiecajac 5 sekund na ten zart, ale patrzac na to jak gloryfikujesz Russella kiedy tylko mozna, az boje sie pomyslec o tym, czy naprawde chociaz w 1% jestes w stanie pomyslec, ze taka oferte Nets by odrzucili. chociaz w 1% wiara w to juz mnie przeraza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest oferta, ktora Lakers rzuciliby Pelicans za Davisa i ci musieliby sie zastanowic, porozmawiac powaznie z AD co do jego planow na przyszlosc i jakby chociaz pisnal, ze pewnie nie zosatnie w Nowym Orleanie, to wierze w to, ze to jest dobra oferta za niego... ale no ok, za D'Angelo to za mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL

Jakby Davis był za taki pakiet dostępny to już dawno byłby w Lakers, to nie jest oferta, którą Pels powinni rozważać w ogóle, co to za porównania.

 

to ja tylko zweryfikuje, zeby nie bylo jak chyba ostatnio Ignazz napisal jedno, a mial na mysli drugie

Lakers mieliby wyslac (juz nie wazne do kogo) w 1 pakiecie Balla, Kuzme, Harta, Zubaca i 2 picki, a dostac zawodnika tak?

tu nie chodzi o to, ze 4 z Lakers za 1 zawodnika +2 picki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.