Skocz do zawartości

andy13

  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Spencer Dinwiddie zagra w sezonie 2018/19 w barwach Nets?

    • Tak
      16
    • Nie
      10
    • Nie wiem
      4
    • Spencer kto?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

40 punktów bez FT, szacun.

 

Jeśli zaś chodzi o przyszły kontrakt to nie bardzo widzę dlaczego Russell miałby dostać max, ani nie rzuca jakoś spektakularnie, z podaniami jak na PG to bez szału. Średnia ilość FTA ~2  bieda.  Jeśli chodzi o zdrowie to nie jest Ironmanem i w ciągu 4 lat zaliczył spektakularne 9 dunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież poważni ludzie (Zach Lowe) rozważają go jako All-Stara już w tym sezonie^

 

No ale to raczej ma zwiazek z bieda wsrod guardow na wschodzie niz z faktycznym poziomem DLO na przekroju sezonu (jak true all star to wyglada od pol miecha?) - i pisze to jako osoba propsujaca jego progress jeszcze w 2018 :P.

 

Wall wypadl, Lowry i Oladipo tez maja swoje problemy (tak to byliby pewniacy raczej), wiec furtka sie otwiera dla grajkow typu DLO (chociaz ja to tak szczerze widzialbym tu Brogdona przed nim :) ).

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to co robi w 2019r : 23.2/7.4 w 31 min na 50/44/93 (bilans Nets 7-2) to już w ogóle bajeczka :tongue:

 

Dokładnie to co napisałem. Jak true all-star gra od pół miecha :smile:. (btw - Brogdon ma lepsze procenty za cały sezon :P)

 

Nie, nie był wcześniej +/- top-20 ligi (chyba że to bardzo duży +/-)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale % ciężko porównywać przy głównym kreatorze i 1/2 opcji na boisku z jednej strony z 4 opcją jaką jest w Bux Brogdon ;)

 

Czy ja wiem? Musiałbym popatrzeć dokładniej na kontrkandydatów w tym okresie (u DLO automatycznie wiem kiedy jak grał, u innych mniej i potem opinia całosezonowa może wyjść), ale prowadzenie Nets do 16-4 to jest coś imponującego jak cholera.

Ja wiem, że to żaden wyznacznik (ale przynajmniej jest obiektywny!) - wg yahoo fantasy to dopiero za last 14 days DLO jest 20ty, więc to właśnie te pół miecha gra na tym poziomie (a nie półtora jak pisałeś).

 

16-5*  :tongue: no i jednak tam terminarz był taki nie za mocny + inni też grają (taki Allen np jest świetny - imho on tam ma papiery na najlepszą karierę by far) - choć wiadomo wynik i tak super (co mnie cieszy, bo lubię tą ekipę) a sam DLO zrobił super postępy.

 

* dobra teraz zczaiłem - ale to i tak na minus dla niego jak nie grał :P

 

a Brogdon nie jest 4tą opcją, w Bucks jest Giannis + 4 drugie opcje :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers mieli też 28 pick, a Nets nie byli zainteresowani Kuzmą.Chyba napisałem 1000 postów na tym forum w obronie DLO (coś ucichły pewne nicki :smile: ), więc nie musisz mi mówić, choć tydzień temu jakoś pisałeś że wolisz Harta+Bryanta od Russella.

Jak DLO dalej tak będzie się tak rozwijał, to bardzo niewielu graczy wolałbym na maxie podczas FA '19 niż jego, może i ledwie 2.

Tak pisałeś, potwierdzam. Ale na maxa ten grajek nie zasługuje i każda drużyna, która wejdzie w maxa przegra. To moje zdanie. DLO>>>>>Kuzma zawsze i wszędzie, szczególnie na tym etapie sezonu, ale Nets sobie bez konfidenta poradzą. Ba, Lakers też sobie radzą. Radzę (k*rwa za dużo rady!!) uspokoić emocje, bo nie mamy do czynienia z takim kozakiem jak Harden z OKC. To nie player jeden na 100, to tylko dobry player. Ja na miejscu Nets bym go odpuścił od 20mln w wzwyż. Tak czy siak, Nets mają ładne widoki na przyszłość i jako fan Pistons trochę zazdroszczę. Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pasuje do kultury organizacji... Oby nie :tongue:

Mnie ten ruch z Fariedem wygląda jak preludium do większej zagrywki Marksa w trade window.,Niewiele zespołów ma free roster spot i w takim scenariuszu Marks może wymienić jednego gracza na dwóch,na przykład bierze jednego kasztana w parze z wartościowym graczem, albo ocukrować komuś Crabbe możliwością przyjęcia 2 expiring contacts.Na pewno Marks nie zrobił tego z sympatii do Farieda ani po to żeby pomóc Rockets po stracie Capeli.,Na 100% coś jest na rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę trochę jako fan Pi$$ton$$?

 

Ogromnie musisz

 

65.000.000 wolnych środków

3+1 rewelacyjnych podpisanych na lata młodych jakim w Detroit nie ma za rozsądne lub niskie pieniądze

Brak kontraktu przeplaconego jakich w tłokach są 3 gigantyczne

2 świetnie trafione dalsze wybory (Musa Kurucs) na przyszłość

 

Jeżeli mam wybrać dwa skrajne zespoły na dziś to w tych aspektach są właśnie te.

 

Tu różnica jest jak w różnicy sportowej gsw i Cavs.

 

 

Przepaść

A o DAR jeszcze nie wspomniałem opisując te różnice ;)

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę trochę jako fan Pi$$ton$$?

Ogromnie musisz

65.000.000 wolnych środków

3+1 rewelacyjnych podpisanych na lata młodych jakim w Detroit nie ma za rozsądne lub niskie pieniądze

Brak kontraktu przeplaconego jakich w tłokach są 3 gigantyczne

2 świetnie trafione dalsze wybory (Musa Kurucs) na przyszłość

Jeżeli mam wybrać dwa skrajne zespoły na dziś to w tych aspektach są właśnie te.

Tu różnica jest jak w różnicy sportowej gsw i Cavs.

Przepaść

A o DAR jeszcze nie wspomniałem opisując te różnice ;)

Panie, czemu mnie dołujesz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę trochę jako fan Pi$$ton$$?

 

Ogromnie musisz

 

65.000.000 wolnych środków

3+1 rewelacyjnych podpisanych na lata młodych jakim w Detroit nie ma za rozsądne lub niskie pieniądze

Brak kontraktu przeplaconego jakich w tłokach są 3 gigantyczne

2 świetnie trafione dalsze wybory (Musa Kurucs) na przyszłość

 

Jeżeli mam wybrać dwa skrajne zespoły na dziś to w tych aspektach są właśnie te.

 

Tu różnica jest jak w różnicy sportowej gsw i Cavs.

 

 

Przepaść

A o DAR jeszcze nie wspomniałem opisując te różnice ;)

Jeszcze o pickach nie wspomniałeś.,Nets mają dwa pierwszorundowe i jeden drugorundowy od Knicks-czyli na samym początku drugiej rundy.,Może Ziona Williamsona z tego nie będzie, ale skauci  Nets potrafią wyszukać nawet z niskimi pickami., 

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze o pickach nie wspomniałeś.,Nets mają dwa pierwszorundowe i jeden drugorundowy od Knicks-czyli na samym początku drugiej rundy.,Może Ziona Williamsona z tego nie będzie, ale skauci Nets potrafią wyszukać nawet z niskimi pickami.,

Na dziś

 

17/27/33

 

9 th w power ranking

Z tego top#10 może być.

 

Nie wspominając jakby zapukali z Carrollem do spurs o wycenę.

Ten z Toronto #30 za Carroll Gasol to nie jest zły układ

 

Za rok Carroll spada a Gasol częściowo.

Czystego picku bym nie oddał ale zamiana za ten drugorundowy?

Niby spurs tracą ale zyskują miejsce do podpisania Gaya

Oddalając się od pidatku

W tym roku tez by ciut oszczędzili i mogli by wykorzystać ten wyjątek za Murraya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers

A tak na poważnie te jego niegwarantowane cześć sałary z równoczesnym zjazdem z forma po kontuzji sprawia ze jest takim dwuznacznym ruchem.

 

Naturalne byłoby ruszyć Millsa ale pop go kocha.

 

Tam odejść w lutym mogą jedynie Dex Dante i Pau.

Od strony spurs korzystne jest brać spadający kontrakt od drużyny która może sobie za rok Pau zatrzymać lub nawy strech 3x2 zrobić

Na Gasol za Gasol nas nie stać

Spurs w sałary są w dupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze o pickach nie wspomniałeś.,Nets mają dwa pierwszorundowe i jeden drugorundowy od Knicks-czyli na samym początku drugiej rundy.,Może Ziona Williamsona z tego nie będzie, ale skauci  Nets potrafią wyszukać nawet z niskimi pickami., 

Hmm, a kogo Nets rzekomo wyszukali z niskim pickiem?

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksymalnych umów (zwłaszcza tych po RC) nie dostaje ledwie 1 gracz na 100 w NBA, bo wtedy max umowy miałoby 5 graczy w lidze^

Wiem, wiem, ale dałbyś Russellowi maxa? Moim zdaniem to nie ten kaliber gracza.

 

@BullsFaN

January tu ma rację. Ich wybory w drafcie to mistrzowskie ruchy.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym bez innych danych musiał podjąć w dniu dzisiejszym decyzję pod tytułem "max dla Russella, albo odchodzi za darmo" to nie wahałbym się sekundy ;-)

 

Ale do czerwca jeszcze dużo czasu.

No okej, ale równie dobrze możesz się taką umową udupić na parę lat, vide John Wall.

Moim zdaniem przed Nets piękne lata i jeśli mają przepłacić to nie Russella.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.