Skocz do zawartości

andy13

  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Spencer Dinwiddie zagra w sezonie 2018/19 w barwach Nets?

    • Tak
      16
    • Nie
      10
    • Nie wiem
      4
    • Spencer kto?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

- Graham (w pełnym składzie poza rotacją)

- Kurucs  (w pełnym składzie walczący o miejsce rezerwowego F)

- RHJ (w pełnym składzie poza rotacją)

- Musa  (w pełnym składzie poza rotacją)

- Carroll  (w pełnym składzie walczący o miejsce rezerwowego F)

Hmmm, to kto tam jest podstawowym zestawem na skrzydle/skrzydłach poza Joe, jak pozostali skrzydłowi poza rotacją lub walczą o miejsce w rotacji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January chce udowodnić zajebistość DAR-a za wszelką cenę.

Ostatnio gra naprawdę dobrze, ale zajebisty nie jest. Gdyby nie inj Oladipo, to by się nie załapał do ASG. Druga kwestia, gdyby był zajebisty, to byłby w top5 wśród PG. A nie jest.

Jest dobry, po prostu dobry. January trochę przesadza, ale rozumiem go. Fani tak mają. :tongue:

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież Napier na początku miał problem z jakimś urazem a potem nawet jak Spencer był to też grał i nie można mu specjalnie nic zarzucić, ostatni mecz ceglarnia odpalona ale PG też ssał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy użytkownicy mają tak mocny ból dupy od oglądania postępu jaki robi DLO, że nawet po tak doskonałym meczu jaki wczoraj zagrał w Toronto usiłują wbić szpilkę oceniając (fachowym okiem) jego występ na "przeciętnie do słabo".,DLO grał wczoraj tyle samo minut co Lowry w +/- mieli identyczny wynik, ale D'Angelo Russell: 28 PTS, 14 AST, 7 REB vs Kyle Lowry: 13 PTS, 7 AST, 6 REB .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Russellowi ostatnio rzut tak średnio siedzi, a robi w tych L8 25/8 na przeciętnych 53,3ts.

Jakie ostatnio jak on ma za sezon 53% TS i niższy kariery :)

 

 

Czepianie się akurat go to już jakieś grubsze uprzedzenia ;)

A gdzie się go czepiam, pisze tylko żeby z ocenami poczekać przynajmniej do końca sezonu, a najlepiej do przyszłego jak podpisze kontrakt.

 

 

Zresztą liczba graczy robiących per36 24/8 w tym sezonie :

D'Angelo Russell.

Koniec listy.

Kij wie gdzie jest jego sufit, nie da się tego obecnie nawet zmierzyć.

Hehe to pojechałeś, w ten sposób to na każdego można szukać statystyki unikalnej :)

BTW. Tak jak nie wiemy gdzie jest sufit (który ja zawsze oceniałem wysoko, tylko głowa nie ta) to tak samo nie wiesz czy nie osiągnął go w ost. okresie.

 

DLO tak naprawdę bardzo poprawił jeden element - prowadzenie gry. Gorąca głowa to była/jest jego największą wada - ale rozegranie naprawdę wygląda dobrze. Rywalizacja z Dinwiddie zrobiła swoje.

 

 

 

Niektórzy użytkownicy mają tak mocny ból dupy od oglądania postępu jaki robi DLO, że nawet po tak doskonałym meczu jaki wczoraj zagrał w Toronto usiłują wbić szpilkę oceniając (fachowym okiem) jego występ na "przeciętnie do słabo".
Kolego weź zobacz co napisałem, bo wychodzi, że

"ból dupy"/problem z oczami, to masz Ty skoro cytujesz moja wypowiedź dotycząca przecietnej efektywności rzutowej DLO w kontekście całego sezonu, w nawiązaniu do występu DLO w ost. meczu za który go... chwaliłem. LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale DeRozan to jest słaby tylko na tym forum. W NBA się trochę znają i uważają inaczej niż tutejsi mędrcy :smile:

nie jest słaby, tylko parę półek niżej od topki ligi i ma nieprzydatny skillset w dzisiejszej NBA. Nie jest prawdziwym liderem. Regularnie sra w PO. Jest nieefektywny (bazuje na półdystansie, który jak wiadomo się na dłuższą metę nie opłaca przy dzisiejszym graniu, w obecnym sezonie świetne 17% za 3) i nie broni. Nawet u Popa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek cytuj do woli, nie zapomnij o tych co go (jego potencjału) broniłem, tak jak dziś bronię Ingrama.

 

I NIE, NIE ZASŁUGUJE (obecnie) na żadnego maxa, tak jak nie zasługiwał Booker i inni podobni gracze. Dla mnie max. jest dla najlepszych graczy w lidze - co nic nie zmienia, że go dostanie. Niemniej skończ pisać że Lakers ponieśli stratę na nim, bo Lakers NIE daliby mu maxa i straciliby go za darmo.

 

A co do dawki 30 meczy... prosze się nie przeginaj, po pierwsze to raptem 2 m-ce, a po drugie tak naprawdę to b.dobrze zagrał 1 m-c. W sezonie 2016 też mu się miesiąc dobry trafił (nie taki jak teraz, ale naprawdę były znamiona efektywnej gry).

 

Na koniec nie eskaluj problemu, którego nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że DLO zasługuje na maxa. Czaję pogląd, że to powinien być kontrakt dla najlepszych koszykarzy, jednak trzeba patrzeć bardziej ogólnie. Russell to taki trochę żywy symbol powrotu Nets na właściwe tory. Teraz za jego sprawą logo Nets będzie w ASG. Mówi się o ilości jego trójek w takim wieku. Z tym swoim "lodem w żyłach" jest medialny, jak tylko zaczął coś grać był eksponowany w reklamach takiego NBA 2K. Podsumowując, on ma wszystko, żeby być "franchise playerem". Nawet wiek. To jest wciąż facet, którego sufit nie jest znany.

 

Poza tym jak nie dadzą mu maxa Nets, to zapewne rzuci mu go ktoś inny i co? Będzie lepiej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.