Skocz do zawartości

andy13

  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Spencer Dinwiddie zagra w sezonie 2018/19 w barwach Nets?

    • Tak
      16
    • Nie
      10
    • Nie wiem
      4
    • Spencer kto?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Przecież brak umiejętnosci dostawania się na linie to akurat bardziej wada niż zaleta, nie wiem czemu ludzie myślą inaczej twierdząc że zdobyte z gry jest bardziej wartościowe

Jakby każdy był Hardenem to mecze trwały by całe dnie. Z drugiej strony, analogicznie do piłki - hattrick z rzutów karnych nie smakuje tak samo jak hattrick z gry :P

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie może coś w tym być, jednak mi w sumie mniej chodziło o samego Rusella co ogolne przekonanie ludzi że ft są ble

 

np Klay jest wychwalany pod niebiosa bo dostarcza punkty a nie dostaje się na linie i nie bardzo rozumiem jak taki fakt jest dużym atrybutem w czymkolwiek.

Wiecej punktow z gry kosztem punktow z osobistych poprawia jakosc estetyczna meczow, ktora jest dosc istotnym atrybutem dla ludzi ktorzy wiecej czasu zwiazanego z hobby jakim jest NBA poswiecaja na ogladanie meczow anizeli wyszukiwanie najdziwniejszych mozliwych statow w odmetach internetu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie może coś w tym być, jednak mi w sumie mniej chodziło o samego Rusella co ogolne przekonanie ludzi że ft są ble

 

np Klay jest wychwalany pod niebiosa bo dostarcza punkty a nie dostaje się na linie i nie bardzo rozumiem jak taki fakt jest dużym atrybutem w czymkolwiek.

 

Oh, chodzi o to, że jeżeli zawodnik zdobywa załóżmy 40 punktów i trafił tylko 2 ft to jest to bardziej impressive niż 40 punktów i 21 ft, bo trafianie contested numerków/layupów jest trudniejsze niż rzucanie ft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero przeczytałem ze 8 grudnia kibice Nets wybuczeli Leonarda.

 

https://news4sanantonio.com/sports/nets-fans-roast-kawhi-leonard

 

Ktoś potwierdzi?

 

Nie liczą na niego w wyścigu?

Bez przesady.,Nie kibice Nets tylko Sekcja 114 aka Brooklyn Brigade aka The Block, .Grupa kibiców których finansuje  Bobby Edemeka. Każdemu przyjezdnemu coś skandują kiedy rzuca wolne  KL skandowali "Uncle Denis",Fultzowi "Tatum is better", Theisowi "Kyrie is leaving".,Reporter z San Antonio jest przewrażliwiony, to tylko lokalny folklor, zabawa tak jak Mr. Whammy .,Ten reporter jak widzi Lopeza bijącego maskotki to pewnie dzwoni na 911 i zgłasza Animal Rescue Emergency

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę pamiętał aby kupić bilety w tej sekcji.

Troche źle wyjaśniłem.,Bilety w sekcji 114 nie są do kupienia za żadne pieniądze. Udong "Bobby" Edemeka znany także jako Czarnoskóry Wilk z Wall Street wykupuje całą sekcje i rozdaje kibicom Brooklyn Brigade                      edit/Chyba ,że wymyślisz jakąś mocną przyśpiewkę to dostaniesz bilet od Edemeki 

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić, to bez Nikoli Vucevicia dziś byłoby ciężko :onthego: 

 

Przy okazji. Jak wiadomo Nets mają zabójczą końcówkę sezonu, w której spokojnie mogą zaliczyć z 10 razy wpiernik. Popatrzyłem dziś na kalendarz głównych konkurentów do PO i szczerze mówiąc, to u nich też szału nie ma. Hornets i Heat też mają trudne kalendarze. Detroit i Waszyngton lepiej, ale czy oni będą się jeszcze wtedy liczyć? Ogólnie nie jest źle, trzeba robić swoje i zobaczyć co się stanie (bo już widziałem marudzenie, że z taką końcówką sezonu i tak nie będzie PO itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły regres zaliczył, ale mam wrażenie, że nie może złapać rytmu przez powracające problemy zdrowotne. Szkoda, bo by się przydał w takiej formie jak rok temu. Graham jest spoko, ale w nerwowych ostatnich sekundach robi dziwne rzeczy. Dzisiaj w końcówce lekkomyślne podanie, wcześniej faul przy rzucie za 3 (w Houston?), jeszcze parę akcji by się znalazło.

 

Dudley, ten to ma spokój jak jest na parkiecie :onthego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem spokojny. Napier w ograniczonych minutach pokazał spory potencjał i jak dostanie większą role to ma szanse na duży krok do przodu w swojej karierze.,DLO będzie mógł się sprawdzić w roli prawdziwego leadera.Dodatkowo kiedy Caris wróci to może grac z powodzeniem jako PG w drugim unicie a nawet po kontuzji gra na jedynce/dwójce jest sporo bezpieczniejsza niż rola swingmana- granie swing offense 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

DLO ma pod względem konstrukcji support na zasadzie CLE '18 czy obecnych Rox bez CP3 - wszystko będzie musiał sam robić.

Bez przesady. Harden za takiego Allena, strzelca typu Harris, Carolla over Ennis lub Napiera over Riversa to by pewnie kawałek brody oddał nawet 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem na mysli obecny support a nie ten sprzed 3 tyg gdzie byli Capela i House

 

Allen w  tym sezonie to w sumie poziom zblizony do Capeli, moze i nawet lepszy jest

Napier zdecydowanie over Rivers, Harris over Gordon również [w tym sezonie ofk]. Kurucs  w sumie tez byłby upgradem nad Ennisem

 

więc tak, obecny support  Nets -DLO jest by far lepszy od obecnych Rockets [bez Capeli,CP3,House'a] - Harden. 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość optymistyczni jesteście, Russell i tak tam od dawna jest alfą i omegą, ale miał odciążenie w postaci Spencera i jak grał średnio to Dinwiddie np całkowicie przejął mecz z Rox. 

Ale akurat kiedy obaj byli na parkiecie to częściej wyglądało to źle, niż dobrze i o ile na wynikach Nets kontuzja Spencera może się odbić, to na statystykach Russella nie powinna w ogóle. Oni i tak najlepiej funkcjonowali wtedy, kiedy ten drugi był akurat na ławce rezerwowych.

miałem na mysli obecny support a nie ten sprzed 3 tyg gdzie byli Capela i House

 

Allen w  tym sezonie to w sumie poziom zblizony do Capeli, moze i nawet lepszy jest

Napier zdecydowanie over Rivers, Harris over Gordon również [w tym sezonie ofk]. Kurucs  w sumie tez byłby upgradem nad Ennisem

 

więc tak, obecny support  Nets -DLO jest by far lepszy od obecnych Rockets [bez Capeli,CP3,House'a] - Harden. 

 

Gdzieś to niedawno sprawdzałem, że Nets w minutach bez Russella mają chyba 2 atak ligi w tym sezonie ( albo mi się to przyśniło:) )

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.