Skocz do zawartości

andy13

  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Spencer Dinwiddie zagra w sezonie 2018/19 w barwach Nets?

    • Tak
      16
    • Nie
      10
    • Nie wiem
      4
    • Spencer kto?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Ach mówią, żeby nie odbierać marzeń innym, ale Nets w potencjalnych play-offach z Celtics, to mogą urwać co najwyżej jakimś cudem jedno zwycięstwo. Irving zrobiłby z Diandżelo swoją szkapę.

 

Nawet chciałbym to zobaczyć, więc będę trzymał kciuki za tę parę, choć szanse na to są małe. Brooklyn gra z Celtics już za chwilę, bo we wtorek w nocy, więc zobaczymy co pokażą :rugby:

 

Nets będą lepsi w przyszłym sezonie, to nie ulega wątpliwości, bo latem będą mieć dużo sianka, więc kogoś fajnego powinni wyłowić, ale teraz to tu rewelki nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię oglądać Nets, bo grają naprawdę przyjemnie, całkiem ten ostatni okres; ten Kurucs robi wrażenie mądry grajek a do tego ma spory potencjał w obronie, bo odziwo jak na wysokiego z Europy nie jest wolny na nogach; dobre opisanie kultury organizacji, która jest świetna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets można lubić ,albo nie,.Po niektórych wpisach w tym temacie widać , że jest nawet sporo takich ,którzy nienawidzą i rozkoszą wpadają tu żeby z tej organizacji zadrwić.Na pewno obecna drużyna rodziła się w bólach .,Sama hala miała być lepsza ,ale przyszedł kryzys i jest jaka jest.,Właściciel miał chorą wizje i doprowadził poziom sportowy na samo dno.,Dlatego gracze też są , jacy są.,Praktycznie sami przeznaczeni na straty przez inne teamy, albo wybrani pod koniec draftu.,Nie ma żadnej gwiazdy, żadnego All Stara największy sukces indywidualny to wygrany Skill Challenge.,Dlatego przy porównaniu z Bostonem warto warto brać pod uwagę personel  jakim dysponuje coach na Brooklynie.Mimo tego ,że w Celtics aż się roi od All Starów to nie za bardzo widzę szanse żeby mogło dojść do spotkania z Nets w 1 rundzie PO.,Z prostej przyczyny: Boston pomimo star power nie zajmie 1 miejsca, a Brooklyn nie ma widoków na więcej niż 8 seed.,Chociaż dzięki 39 punktom Nikoli we wczorajszym meczu przeciw Hornets Nets zajęli seventh seed.,  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno mają jeden z brzydszych parkietów w lidze, ale czapki z głów przed Seanem Marksem (ten ziomek grał chyba we Wrocławiu,nie?). Roster mają całkiem fajny i przyszłość przed nimi. Niechaj wjadą do PO, bo to cenna lekcja i rozwijają się dalej. Trener jest dobry, do tego Harris, LeVert, Allen, Dinwiddie, Russell, RHJ to solidne fundamenty. I trudno ich nie lubić, tylko ten cholerny czarny, depresyjny parkiet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy z tym parkietem? Mi sie wlasnie zajebiscie podoba ich parkiet i stroje. Fajny klimacik maja (i wyrozniaja sie mocno na tle reszty).

 

Nets to dziwna druzyna - cala gre robia niby Spencer i DLO a najwieksze uznanie imho i tak nalezy sie tym z drugiego szeregu: Harrisowi, Levertowi (oby nie stracil pewnosci siebie) i Allenowi (all-star za dwa lata jak na moje oko).

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez ten klimat hali bardzo sie podoba.

Jak widze Palicans albo LAC zygac mi sie chce. Brooklin to kozak klimat do grania.

Zycze im jakiegos stela w drafcie i bedzie ogień.

Gusta, gusta. Ale co do parkietu NOLA to się zgadzam w 100%, dramat. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana parkietu na lodowisko, czy inny parkiet zajmuje 90 minut.,To nie jest teatr muzyczny na Broadway, gdzie jak zrobią dekoracje to przez 10 lat grają ten sam musical.,Hala Barclays Center jest słaba nie przez parkiet tylko oszczędności w projekcie wymuszone kryzysem.,Sektory na 200 są pochylone tak mocno na ile prawo federalne pozwala, pomijając widoczność to kibic  ma wrażenie jakby wisiał na szczycie ośmiotysięcznika w Himalajach.,Tak samo eskalatory/schody ruchome przez oszczędności są jednokierunkowe, wchodzisz na mecz jest OK, ale kiedy wiara wychodzi to jest tłok na schodach jak w autobusie do Wąchocka  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde kozioł na lewą rękę mega kłopotliwy dla obrońców. Na prawej ręce jak ma piłkę to też to zgrabnie wygląda. Łapka przy rzucie elegancko ułożona, trójki po zasłonach odpalane w idealnym momencie do tego bieganie po zasłonach. Ściągnięcie na siebie dwóch obrońców i ładne do podanie pod kosz. Niby Bulls, ale książkowo wszystko wyglądało.

 

Nie wierzę w to co piszę.

 

P.S

 

Ciekawe ile cinkciarz.pl zapłacił za reklamę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets prowadząc 27 punktami się totalnie rozluźnili i byli w wyraźnym szoku, że Cs chcą odrobić straty^

 

Nets grali w 8 osobowej rotacji .,Z reguły rzadko się zdarza żeby 5 graczy Atkinsona grało po ponad 30 minut, DLO nie gra też nigdy takich minut jak dzisiaj i pod koniec 4Q już było widać ,że ma rozładowane akumulatory.,Mimo wszystko D'Angelo zrobił ogromny postęp od zera do bohatera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po bloku na Harrisie w końcówce myślałem, że przerwalą :P To nawet jak na Nets była fatalna Q4. DLO niedługo będzie problem wyrównać, może nawet maxa dostanie. Ale i tak było zabawnie gdy Atkinson pokazuje "spokojnie", komentator Nets mówi nie śpiesz się, a D'Angelo niczym samotny posłaniec rusza dostarczyć piłkę do kosza w bohaterskim zrywie xD Oczywiście odbija mi się od buta i leci do kolesia za koszem. Było blisko scenariusza od bohatera do wieszania na nim psów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.