Skocz do zawartości

andy13

  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Spencer Dinwiddie zagra w sezonie 2018/19 w barwach Nets?

    • Tak
      16
    • Nie
      10
    • Nie wiem
      4
    • Spencer kto?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Mecz z Celtics w sumie słaby bo mógł być blowout a było blisko frajerskiej porażki.

A mecz z Rox już świetny, HOU już pewnie 2x myślało że po meczu ale wszedł SD i pozamiatał.

A wcale nie grali tak słabo i nie mam na myśli tylko brodatego cyborga.

Lato będzie piękne, już uj z tym pickiem byleby PO było.

 

 

Caris już rzuca na treningach. A jak wróci LeVert...

Pytanie w jakiej formie psychicznej wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lato będzie super jak dołączy jakiś topowy FA :) Nie zdziwię się jednak, jak się rozjadą po innych ekipach (Durant do Knicks, Kawhi do LA, Irving pozostanie Celtem, Butler... w sumie Butlera nie uważam za takiego super przez dziwny klimat wokół niego).

 

LeVert to ciekawa historia, on był na niesamowitej fali wznoszącej. Zobaczymy z jakiego miejsca zacznie po powrocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz z Celtics w sumie słaby bo mógł być blowout a było blisko frajerskiej porażki.

A mecz z Rox już świetny, HOU już pewnie 2x myślało że po meczu ale wszedł SD i pozamiatał.

A wcale nie grali tak słabo i nie mam na myśli tylko brodatego cyborga.

Niby cyborg, niby brodaty, ale taki Curry swoją efektywnością zjada pana Hardena.

Just sayin'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ma znaczenie, ale może 1/17 za trzy, czy teraz z Nets 5/19... a zresztą nie chce mi się.

Tak, Curry dzięki drużynie jest efektywny, bo ogólnie to on jest w sumie średni. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby cyborg, niby brodaty, ale taki Curry swoją efektywnością zjada pana Hardena.

Just sayin'

 

No nie w tym sezonie kolego. Przy takim USG% na kosmicznym poziomie utrzymuje tak wysoką skuteczność i w pojedynkę ciągnie Houston, że to on zgarnie MVP jeśli utrzyma taką intensywność. Gość idzie na około 36-38 punktów i 8 asyst przy TS 62%. Nie wiem, czy to jest do osiągnięcia przez kogokolwiek w pojedynczej serii PO (poza LeBronem), a gość to robi w całym RS!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43/37/85 to nie jest jakaś wysoka skuteczność. I tak, wiem kolego, że gość oddaje 100 rzutów na mecz, wiem... ale nie zawsze to przynosi efekty. Taką grą nie da Houston nic poza playoffs. Nie lubię typa, ale doceniam i widzę te kosmiczne liczby, oglądam mecze. Może to robić wrażenie i pewnie robi. Sam się na to nabieram, łapie za głowę czasami. Jednakże Curry>Harden, every day my friend.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę supporty, usage i ast% to nawet zbytnio dupy nie urywa ta przewaga Curry w efektywności. Tylko +1.5 TS% w karierze

 

No ale jak Curry by wyglądał w takiej sytuacji na takim volume jak Harden teraz pewnie nigdy się nie przekonamy

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets to właściwie rywal dla Pistons w walce o Po, ale cieszę się że Wschód zyskał kolejną ciekawą drużynę. To podnosi poziom rywalizacji, może powoli ta 'druga liga' podniesie się z kolan.Widać światełko w tunelu. W Nets jest taki potencjał, że jak tam nic się nie od*ebie to wjeżdżają na pełnej do ósemki i to na dobrych parę lat. Russell ostatnio gra jak All-star, a przyznam że na początku sezonu już go zdążyłem wrzucić do worka - niezłych roles'ów, nic więcej. Być może to magia CY, a może chłopak się ogarnął i gra na miarę swojego potencjału, hmm. LeVert, Allen to All-star caliber. Dinwiddie (za co myśmy go oddali, za nic? ehh) to TOP3 wśród 6thmanów i ma spore szanse na tę nagrodę jak wygra Nets jeszcze parę meczów. Ogólnie ławka na Brooklynie nie jest zła, zadaniowców też mają ciekawych. No i Joe Harris, którego chętnie bym przywitał w rosterze Pistons. Może jakaś wymiana? Taki rewanż za Spencera heheszki

ps. Czy Kenny Atkinson lubi kokainę, czy on jest po prostu tak specyficzny?

Zaznaczę, że nie mam nic do kokainy, bo wszystko dla ludzi. A szanowny pan Atkinson robi robotę. :grin:

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie Kuzme za DLO, który pewnie dostanie maxa. Czy to powód żeby marudzić na Magica? Do tego ten Ball też musi dostać trochę czasu, D'Angelo dopiero niedawno ustabilizował formę.

 

Faried poszedł do Rockets. Co Nets zrobią z wolnym miejscem?

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie Kuzme za DLO, który pewnie dostanie maxa. Czy to powód żeby marudzić na Magica? Do tego ten Ball też musi dostać trochę czasu, D'Angelo dopiero niedawno ustabilizował formę.

 

Faried poszedł do Rockets. Co Nets zrobią z wolnym miejscem?

 

mogą oni jeszcze na siebie jakiś szrot wziąć czy już miejsca nie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Lakers to by się ten Bryant najbardziej przydał.

On fajnie zaczął grać.

 

33 i 26 punktów a taki nieprzydatny był.

On tez 15 zbiórek już zrobił.

Edit

 

31/13

21/11

16/15

18/11

Robi się logiczna ścieżka kariery dla graczy.

 

Chcesz zrobić karierę idź do lakers. .....

 

Jak odejdziesz staniesz się gwiazda.

Chyba lakers nie na te konie stawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz, przecież mamy Zubaca :D

 

Russella szkoda bardzo. Podobnie jak Jasiek jestem jego wielkim fanem i patrząc na to jak obecnie świetnie radzi sobie w Nets można jedynie żałować, że nie dotrwał do teraźniejszych Lakers już z Lebronem na parkiecie, bo przy takiej swojej grze rozwiązałby kilka istotnych problemów Jeziorowców (rzut z dystansu, druga opcja w ataku za Lebronem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie Kuzmę tylko Harta + (zwolnionego już) Bryanta.

No jak :P Kuzma poszedł z 27 pickiem, który trafił do LA razem z Lopezem za Niedźwiedzia i DLO. Czy coś mylę?

 

W obecnej formie DLO zasługuje na ASG moim zdaniem. Maxa też dostanie, Nets go nie puszczą.

 

Tych wymian jestem ciekawy. Coś się wydarzy. Tylko muszą uważać, żeby się nie osłabić, bo naturalny do trade'u wydaje się Carroll, który jest przydatny na parkiecie. Także RHJ jak jest zdrowy wnosi dużo do gry obronnej. Czy jeszcze uda się opchnąć Crabbe'a? Jak go komuś wcisnąć żeby nie stracić ciężko wypracowanej jakości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.