Skocz do zawartości

andy13

  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Spencer Dinwiddie zagra w sezonie 2018/19 w barwach Nets?

    • Tak
      16
    • Nie
      10
    • Nie wiem
      4
    • Spencer kto?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Dinwiddie gra równiej,u DLO jest "albo hyc, albo nic".,W obronie Spencer daje więcej i ma też lepsze AST/TOV ratio.,Wybierać nikogo nie trzeba, gdyż głupotą by było puszczenie DLO za darmo tak jak to Magic zrobił., Marks musi przedłużyć DLO nawet jeżeli będzie miał wygórowane oczekiwania w stylu 70/4.,Obydwaj mogą w przyszłości stanowić doskonałe tradeable assets i kiedyś może być taki moment  ,że Marks pociągnie za spust.,Na SG ma kto grac w Nets nie musi Spencer jest Crabbe , Harris ,LeVert wróci kiedy Kurucs dostanie większe minuty na SF to na dwójce będzie dużo opcji .,W realu Jarett wygląda świetnie wczoraj widziałem na żywo jego historyczny blok na LeBronie, chociaż miałem słabe miejsca na 200 Level.,Ceny za bilety na Lakers oszalały za przyzwoite miejsca na 100 Level trzeba było wyłożyć od $250 do ponad 300 za sztukę.,Papa Bron gra w NBA 15 sezon i tylko 9 razy udało się komukolwiek zablokować jego dunk, i jedyny Amare dokonał tego 2 razy.,Czyli w sumie dokonało tego tylko 8 graczy , a po księżycu chodziło 12 astronautów a 3 poleciało tam 2 razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zgodzić z tym, że Spencer daje więcej w obronie, po tej stronie jest naprawdę słaby w tym sezonie, a akurat DLO zaliczył bardzo mocny skok w D (wiem jaką ma renomę, ale to jest w D zupełnie inny gracz niż w poprzednim sezonie).

 

 

DLO miał serie bodaj 5-6 meczów w tym sezonie gdzie Atkinson sadzał go na ławkę przez całe 4Q ze względu na braki  w D.,Rzeczywiście dopiero po kontuzji CLV  DLO zaczął pokazywać tennancious D.,robi także mniej durnych niewymuszonych TOV.,Dinwiddie miał kilka gier gdzie dosłownie grał w D jak wściekły przypomina mi sie mecz z Pistons ,gdzie oprócz tego że zdobył 25 pts kontestując prawdopodobnie game winnera Blake'a doprowadził Nets do W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ważny W po wczorajszym meczu z Lakers zagranym na intensywności play offowej Spencer Winwiddie pokazał leadership.,DLO tak jak wcześniej pisałem gra nierówno "albo hyc, albo nic" szczególnie B2B po świetnym meczu dopada go padaczka .,Jarett Allen jak w zegarku kiedy gra  30 minut, double double gwarantowane ,do tego jego slam na WCJ w 1Q palce lizać  https://www.youtube.com/watch?v=9i9_SnCamBQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie oglądać powtórkę. Szalony mecz na Brooklynie :D 2 OT, świetni Harris i Dinwiddie. Rewelacyjna akcja na wyrównanie w Q4.

 

Tymczasem DLO znów na ławce. Atkinson tłumaczy to swoim przeczuciem i podkreśla, że jest ogólnie zadowolony. Jednak nie da się ukryć, że DLO jest bardzo nierówny.

 

Kurucs - kolejny raz można tylko powiedzieć, że steal jak nic. Ciężko uwierzyć, że poszedł dopiero w 2 rundzie.

 

Aż sam LeBron napisał tweeta o tym meczu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz świetny, jak ktoś lubi koszykówkę i nie przeszkadza mu,że to tylko Bkn z Charlotte to warto obejrzeć.,Jak ktoś lubi oglądać gwiazdy to dzień wcześniej ABC pokazała non stop 3 mecze w których aż się roiło od gwiazd tylko na parkiecie nic się nie działo,Nuda ,Dłużyzna., DLO od meczu z Lakers coraz słabiej, Spencer już na dobre przejął od niego drużynę, mimo że wchodzi z ławki, ale i tak "ten się śmieje, kto się śmieje ostatni".Pewnie na koniec dnia DLO i tak dostanie tłuściejszy kontrakt od Dinwiddie bo sława ,bo dwójka z draftu i dwa lata w złocie i purpurze.,Rodions to prawdziwy steal, wczoraj double double, a dodatkowo dzięki jego postawie Harris może grać na swojej pozycji i wczoraj duet Harris/Kurucs zdobył 40 pts a ostatnia akcja tego duetu w 2OT zakończona game winning drive Harrisa wręcz podręcznikowa-  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie da się ukryć, że DLO jest bardzo nierówny.

 

Gdyby był równy, to byłaby biedna wersja Kemby Walkera, gdyby był trochę nierówny, to byłby Goran Dragić w prime, ale z huśtawkami DLO, to bardziej najgorsza wersja Reggie'go Jacksona, czyli w lidze się utrzyma, ktoś mu słono zapłaci, ale z takim PG to daleko się nie zajedzie. Czasem zagra fajny mecz i znowu będzie po raz setny dyskusja pt. "jakby grał tak częściej to....". Ale nie gra i się nie zanosi.

 

Chociaż to i tak progres. Przed sezonem to się poważnie zastanawiałem czy nie jest na granicy wylotu z ligi :) A utrzyma się w niej i nabierze jakąś organizacje na sporą kasę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero skończyłem oglądać ale było warto w uj!

DLO wiadomo że się utrzyma bo coś tam gra ale do SD mu daleko, ten drugi z meczu na mecz gra jakby lepiej a tym pierwszym nikt o zdrowych zmysłach nie oprze swojej drużyny.


Jeżeli Harris utrzyma taką grę na przyszły sezon to też szykuję się gruby kontrakt.

No i Nets z taką grą mogą nawet być na 6 miejscu :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero skończyłem oglądać ale było warto w uj!

DLO wiadomo że się utrzyma bo coś tam gra ale do SD mu daleko, ten drugi z meczu na mecz gra jakby lepiej a tym pierwszym nikt o zdrowych zmysłach nie oprze swojej drużyny.

Jeżeli Harris utrzyma taką grę na przyszły sezon to też szykuję się gruby kontrakt.

No i Nets z taką grą mogą nawet być na 6 miejscu :nevreness:

 

Harris co rzuca to tylko kopara opada, chyba on przejął ducha Klaya, 13,7 pkt na mecz 2,5 trójki przy 47,7%, 65,8 TS% ciekawe jak długo to utrzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy rok ,nowy D'Angelo. AFAIR pierwszy raz w czasie występów na Brooklynie Double/Double w dwóch meczach z rzędu.,Trochę zajęło naprawienie tego co Lakers popsuli,ale pojawia się światło w tunelu. Cała trójka PG gra coraz lepiej, najbardziej podobał mi się moment w meczu z NOP kiedy na parkiecie byli razem DLO, Dinwiddie i Napier- wielu trenerów w lidze nie ma nawet jednego legitnego Point Guarda, a Atkinson ma trzech.Nets nareszcie na upragnionym 8 miejscu i to przy absencji trzech starterów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.