Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze se tak głośno myślę, czy przypadkiem Mills z Perrym nie byli po rozmowie z Dempsem i nie usłyszeli ceny za Davisa w postaci top3 picku i dodatkowych assetów. Nawet jak to nie będzie Zion tylko np Barrett, to on + Knox + Smith + picki (bo wiadomo, że Mitchell to future GOAT i zostaje) to jest mocna paczka za Antonio. Wtedy ściągnięcie np Kyrie + Kawhi jest już naprawdę realne.

 

Im dłużej myślę, tym bardziej mam nadzieję, że oni coś wiedzieli, bo aż tak głupie to nie jest. Po prostu straszny gambling.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Sixers dostali za Holidaya, trzy miliony? Grosze.

 

Właśnie powtarzane przez Woja i spółkę rumorsy o Knicks agresywnie atakujących Davisa nie miałyby sensu same w sobie, gdy od kilku dni negocjowali z Mavericks transfer Porzingisa. Do tego komentarze, że Pelicans nie cenią assetów Lakers, a z drugiej strony Knicks to chyba pewny top5 pick z 50% szansami na top3 + Knox, Smith, Ntilikina, inne picki, Robinson. To chyba ta sympatyczna wersja zakładająca racjonalizm Knicks. 

 

Inna sprawa, że nawet bez AD to jest naprawdę niezłe otoczenie do obudowania dwóch gwiazd. No nie da się ocenić tego ruchu do lipca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy szukałbym racjonalności w ruchach osób, które same się w tą sytuację wpakowały.

 

Dla przypomnienia to Mills podjął decyzję o podpisaniu THJ. Bardzo nagłą, impulsywną (z wakatem na gm, między odejściem Jaxa, a przyjściem Perrego) 

 

Mills jest w tej organizacji od 20 lat. 

 

Wiara, że z kimś takim u sterów uda się nagle odbić od dna, to mało racjonalna wiara. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie first roundery? '20 i '22? Kolejne assety pod wymianę, btw...

 

raz im piłeczki pomogły w loterii, to może da się zorganizować, iż pomogą raz jeszcze.

Pomyliłem się, 14%.

 

Jeżeli loteria w NBA była kiedykolwiek ustawiona (spekulacje gdy Pels i Cavs dostawali pierwsze picki), to Knicks MUSZĄ dostać Ziona w tym roku. :D Najbardziej medialny gracz w drafcie dekady i Knicks z najgorszym bilansem w lidze. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks zrobli wiele tragicznych ruchow w ostatnim czasie a najwiekszy placz jest o to ze oddali pol roku polamanego bezdyskusyjnego all-stara wschodu za dobra paczke :nightmare:

poprawione

Ale ja kocham ten trolling, nie odpowiadajcie mu [dapunkowi, rzecz jasna]

jeszcze do tej strony nie dobiłem, wybacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu Porzingis nie chciał być w NYK? Pamiętacie jego zachowanie? Jak dla mnie... dobry, odważny deal Knicks. Przebudowa na 100%. Mają teraz szansę na Ziona, dwóch znakomitych graczy na maxach i jeszcze assety na kolejne wymiany. Za rok mogą być w finale wschodu, jak im to wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KP w tych 3 sezonach ani razu nie grał na poziomie TOP25 ligi, więc tak jak pisałem - zwykły all star wschodu, był dobry ale tylko tyle

On nie był aż tak zajebisty żeby płakać że oddali go 2 msc przed końcem kontraktu/sezonu w którym w dodatku nie zagral nawet minuty przez dosyć poważną kontuzje, co tym bardziej jak to fani Knicks j przestają kibicować organizacji bo oddali pewnego łotysza za dobre assety które mogą bez problemu posłużyć w wymianie pod kogoś zarówno lepszego jak i pewniejszego. Generalnie to wygląda na to że kibice się obrażają na ruch organizacji po którym szansa na zbudowanie contedera jest większa niż przez jakies ostatnie 15 lat.

 

 

nie wspominając o tym że on sam faktycznie może tam nawet już nie chciał grać

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.