Skocz do zawartości

Playoffs 2018 - ECSF Boston Celtics vs Philadelphia 76ers


Julius

Sixers-Celtics  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak będzie?

    • Sixers w 4
      0
    • Sixers w 5
      4
    • Sixers w 6
      17
    • Sixers w 7
      8
    • Celtics w 4
      0
    • Celtics w 5
      1
    • Celtics w 6
      8
    • Celtics w 7
      7


Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili to jest

 

Ben Simmons

 

potem Mitchell

 

i potem jednak przerwa i jest Tatum

 

Pytanie, ile Ben będzie w stanie "ujechać", bazując rzutowo na floaterze z kilku stóp. Bo nic nie ujmując z jego klasy, co bardziej ogarnięci trenerzy będą pod niego ustawiać obronę i obnażać te braki. Jego rzut wygląda dość pokracznie, ale może się nauczy. Kidd się nauczył, może i Simmons zdoła.

 

Mitchell bez komentarza. Niesamowity kozak.

 

Tatum ma jeszcze sporo do ogarnięcia, przede wszystkim musi nabrać trochę masy mięśniowej, bo w tej chwili to chudy dzieciak, ale rękę ma ułożoną już dzisiaj.

 

Może inaczej zadam pytanie: jak wyglądałaby kolejność tej trójki według Was, jeśli wyboru dokonywalibyście w oparciu o długofalowe cele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej zadam pytanie: jak wyglądałaby kolejność tej trójki według Was, jeśli wyboru dokonywalibyście w oparciu o długofalowe cele?

 

Mimo wszystko Tatum powyżej Mitchella(chociaż jak dla mnie są bardzo blisko), to jednak kwestia  Simmonsa to jak zastanawianie się po latach kogo wziąć w 2003. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie widziałem gorszego tematu

-Celtics wygrali serie bo wygrali oba mecze u siebie mimo że w Phily są mocnym underdogiem

- Ben to fake ROTY bo zagrał słaby mecz drugiej rundy

- Ben to materiał na rolesa a nie suoerstara

- Tatum to ten sam tier jeśli chodzi o prospect

- Młodzież 76ers w sumie nie jest tak utalentowana i nikt tam nie przyjdzie

 

Dramat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest podobna półka

 

Pomijam już fakt że Tatum nie kreuje sobie pozycji i aż 2/3 punktów zdobywa po podaniach podczas gdy Donovan czy Simmons zdobywają tylko 30% punktów po podaniach to jeszcze Tatum nie spotyka się z obronami ustawionymi tylko pod niego

 

Ben Simmons choćby w tej serii ma topową obronę ustawiona na ograniczenie jego możliwości

 

Donovan to samo

I obaj mimo takich problemów mają lepsze efG od Tatuma

 

Ben jak na razie efG 49

Donovan efG 49

Tatum efG 46

 

Donovan, Ben Simmons robią więcej asyst i zbiórek od Tatuma. Ba jeden i drugi bierze w obronie na swoje bary najlepszych graczy. Mitchell ograniczał Westbrooka i teraz Hardena albo Paula ( jeśli biega razem z Exumem)

 

Lubię Tatuma ale w tej chwili to jest półka niżej po obu stronach parkietu. Nawet jeśli Ben Simmons zaliczył właśnie najgorszy mecz w swojej karierze. A Donovan Mitchell strasznie się męczy rzutowo w serii z Houston

 

Wrzuć Tatuma w miejsce Donovana czy Bena i on będzie miał problemy by zdobywać punkty.

 

Po tym co widziałem nie mam podstaw tak twierdzić.

 

Mitchell jako rookie gra niesamowicie, a Simmons to nie jest zawodnik,którego możemy mierzyć skutecznością jak innego guarda, bo oddaje rzuty tylko z pod kosza i bez sprawdzania mogę powiedzieć, że zapewne znacząco mniej niż obaj Panowie. Różnice nie są wcale takie duże.

 

Oczywiście Tatum nie jest głównym, ani nawet drugim ball handlerem, więc to oczywiste że ma mniej asyst, ale jeśli idzie o łamanie linii obrony to ja nie widzę, by on tutaj jakkolwiek odstawał i żył tylko z podań kolegów. Tak było może w pierwszej połowie sezonu. Mam wrażenie, że chłopak rozwija się bardzo szybko.

 

Nie wiem czy brałbym go nad Mitchellem, ale jako prospect na pewno mam go wyżej od Simmonsa. I nie jest to podyktowane jednym meczem, bo przecież na Simmonsa już tutaj nieraz kręciłem nosem, BMF potwierdzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co widziałem nie mam podstaw tak twierdzić.

 

Mitchell jako rookie gra niesamowicie, a Simmons to nie jest zawodnik,którego możemy mierzyć skutecznością jak innego guarda, bo oddaje rzuty tylko z pod kosza i bez sprawdzania mogę powiedzieć, że zapewne znacząco mniej niż obaj Panowie. Różnice nie są wcale takie duże.

 

Oczywiście Tatum nie jest głównym, ani nawet drugim ball handlerem, więc to oczywiste że ma mniej asyst, ale jeśli idzie o łamanie linii obrony to ja nie widzę, by on tutaj jakkolwiek odstawał i żył tylko z podań kolegów. Tak było może w pierwszej połowie sezonu. Mam wrażenie, że chłopak rozwija się bardzo szybko.

 

Nie wiem czy brałbym go nad Mitchellem, ale jako prospect na pewno mam go wyżej od Simmonsa. I nie jest to podyktowane jednym meczem, bo przecież na Simmonsa już tutaj nieraz kręciłem nosem, BMF potwierdzi :tongue:

tatum może sobie i być gorszy ale i tak jest znacznie lepszym prospectem od Mitchelai i Simmonsa, dlatego poczekajmy chociaz do następnego sezonu z jakąś poważną oceną jego talentu na tle ww dwójki, na teraz to ma tyle samo sensu co stawianie obok siębie freshmanów i seniorów w ncaa, ja bym się wcale nie zdziwił gdyby Tatum ostatecznie okazał się najlepszy z tego rocznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clutch.

 

Świetne spotkanie na sobotni wieczór ;)

Co gra Tatum to jest majstersztyk, g2g rookie.

Horford - glue guy tej drużyny. Gościu łączy wszystkie klocki w całość, drugi trener na parkiecie (cos jak Howard w Butler).

 

This is how we doin'. ;)

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądam tą serię to jeszcze bardziej żałuję tej porażki Bucks w 1 rundzie. Skoro każdy pisał, że Bucks byli słabi (i było w tym wiele racji), to chyba trzeba napisać wprost - Phila obecnie jest równie słaba, a nawet i gorsza. 

A co do Celtics. To czas najwyższy ich doceniać. Doceńmy ich teraz, bo w ECF trafią na LeBrona i każdy zapomni o tym co oni obecnie osiągają. Z Haywardem i Irvingiem mieliby NBA Finals z palcem w **pie. Brawo Boston, brawo!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.