Skocz do zawartości

beGM - Play-offs 2017/2018 [komentarze ogólne]


MJ1

Rekomendowane odpowiedzi

Tecu nie ma sarica, nie ma redicka, nie ma belinellego i nie ma ersana, klay nie trafia do kosza, ibaka nie trafia do kosza, josh nie trafia do kosza cavs prowadza 3-0 z liderem wschodu bez mccolluma, rondo, wadea, manu, ellingtona i dirka a sixers przegrywaja 0-3 z bostonem bez haywarda irvinga i z kontuzjowanym brownem.

 

Czy jest cokolwiek co musialoby sie stac w rl nba i jakie wzmocnienia jeszcze musialbym dolozyc do lebrona zeby nie byl underdogiem przeciwko tej dzieciarni Tecu?

 

Straszne. Nie wiem czy zauważyłeś, ale tylko jeden gracz jest bardziej minusowy niż Simmons w tej serii. Właśnie Saric.

 

Sensu zamknięcia tematu ogólnego nie widzę zupełnie. Tak to rzuciłem jakiś luźny komentarz i chociaż trochę rozbujałem dyskusje. A pisać o innych seriach nie zamierzam, bo przecież wprowadziliście tajne głosowanie w jakimś celu. Zapewne braku sugerowania innym naszych zdań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne. Nie wiem czy zauważyłeś, ale tylko jeden gracz jest bardziej minusowy niż Simmons w tej serii. Właśnie Saric.

 

Skoro nieposiadanie TOP 70 gracza NBA w składzie jest według Ciebie na plus...

 

W takiej formie rzutowej, ja nie widzę jak Sixers mieliby przejść 2 rundę, a już tym bardziej jak mogliby być minimalnym faworytem serii ze mną. I choć tydzień temu wydawało się, że to niemożliwe, by SIxers nie awansowali do finału konfy, to ci gracze mają taki slump, że głowa mała.

 

Z graczy, których Tecu ma w 2 rundzie play-offs:

Klay rzuca 28,5% za 3

Simmons rzuca 0% za 3

Embiid rzuca 25% za 3

Ibaka rzuca 14% za 3

Covington rzuca 25% za 3

 

Z graczy, którzy odpadli w 1 rundzie:

Richardson rzucał 31,4% za 3

 

Z graczy, którzy nie awansowali do play-offs:

Justin Holiday w sezonie regularnym 35,9% za 3

WCS 0% za 3

Ntilikina 31,8% za 3

Josh Jackson 26,3% za 3

 

I jakby nie patrzeć Redick, Sarić, Ilyasova i Belinelli mieli problemy w tej serii, ale trafili 20/60 trójek, czyli 33,3% i jest to wynik, jakiego nie ma żaden gracz z szóstki: Richardson, Simmons, Ibaka, Klay, Embiid, Covington. 

 

W jednym momencie wszyscy strzelcy Sixers przestali trafiać z dystansu.

 

Dodam tylko, że Klaya w serii Pelicans - Warriors krył w 92 posiadaniach Rajon Rondo i Klay trafił 4/16 za 3 ( generalnie Klaya kryją na zmianę Rondo i Moore, obaj praktycznie po tyle samo posiadań)

 

Natomiast Ibakę kryją głównie James i Love - 90 posiadań 33% FG, 1/6 za 3.

 

Nie dość, że Klay i Ibaka mają problemy ze skutecznością to jeszcze mają te problemy akurat od momentu, gdy zaczęli ich kryć moi zawodnicy. Może to przypadek, ale chyba powinno się takie rzeczy brać pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dodam tylko, że Klaya w serii Pelicans - Warriors krył w 92 posiadaniach Rajon Rondo i Klay trafił 4/16 za 3 ( generalnie Klaya kryją na zmianę Rondo i Moore, obaj praktycznie po tyle samo posiadań)

 

 

Czyli 4/16 na Rondo i 6/19 na reszcie zespołu, uściślijmy :] 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre loginy się nie wyświetlają jak głosowały, tylko są kropki. Ogólnie słabo to czytelne, no ale po Karpiu to się wrażeń estetycznych nie spodziewałem. Dobrze, że chociaż wkleił.

 

Szok, że odpadli Celtics. Trochę mniejszy, że odpadli też Nuggets. Te dwie serie typowałem inaczej i na pewno zabiorę komentarz w tej sprawie.

 

Pels gratulują awansu Rockets i dziękuje tym, którzy głosowali na mnie.

 

Jutro to poprawię, by miało to ręce i nogi, chyba że Tomek mnie uprzedzi.

 

P.S. Miłym zaskoczeniem awans Thunder, tak typowałem mimo bycia underdogiem. Brawo kucio.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre loginy się nie wyświetlają jak głosowały, tylko są kropki. Ogólnie słabo to czytelne, no ale po Karpiu to się wrażeń estetycznych nie spodziewałem. Dobrze, że chociaż wkleił.

 

Szok, że odpadli Celtics. Trochę mniejszy, że odpadli też Nuggets. Te dwie serie typowałem inaczej i na pewno zabiorę komentarz w tej sprawie.

 

Pels gratulują awansu Rockets i dziękuje tym, którzy głosowali na mnie.

 

Jutro to poprawię, by miało to ręce i nogi, chyba że Tomek mnie uprzedzi.

 

P.S. Miłym zaskoczeniem awans Thunder, tak typowałem mimo bycia underdogiem. Brawo kucio.

 

Chętnie poczytam :smile:

 

PS GSW bójta się  :onthego:

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taka ciekawostka, że chociaż WIzards wygrali więcej serii, to Celtics wygrali więcej meczów.

 

No trudno. Przyznam, że ten wynik serii mnie najbardziej zaskoczył. Nawet Celtics mogliby pokąsać Sixers w drugiej rundzie. Wizards nie mają za bardzo czym zaskoczyć. Nie wiem kto w Celtics ma tak mało miłości, że zostali jednak niedocenieni mimo świetnych serii Jaylena Browna i Mirotica. Chyba ten Lou Williams nie przekonał.

 

Mam nadzieję Sylvinho, że moje komentarze nie wpłyną na negocjacje :P Nie jestem fanem podkoszowego duetu Randle-Vucevic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre loginy się nie wyświetlają jak głosowały, tylko są kropki. Ogólnie słabo to czytelne, no ale po Karpiu to się wrażeń estetycznych nie spodziewałem. Dobrze, że chociaż wkleił.

Że jest to słabo czytelne, to należy podziękować GMom, ponieważ co drugi wysyłał w innej formie pomimo wrzucenia przez Tomka szablonu. Za bardzo szanuję własny czas, żeby to jeszcze poprawiać po kimś, aby lepiej wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.