Skocz do zawartości

beGM - Play-offs 2017/2018 [komentarze ogólne]


MJ1

Rekomendowane odpowiedzi

Gracze Bulls nie znosili Jerrego Krause, a Chicago wygrało 6 tytułów, więc... :]

No i, tak jakby, w grze mają innego GMa. :]

No niby tak, ale z drugiej strony np. ja wymieniłem Irvinga, bo nie za bardzo chciał grać w cieniu LBJ ( no i super, że to zrobiłem), więc musiałem jakoś zareagować. Tutaj nawet nie tyle jest problem, że zawodnicy nie lubią GM-a, tylko są zawodnicy GM-a i sa zawodnicy poprzedniego GM-a. Atmosfera w 76ers na pewno nie jest najlepsza, skoro jedni zawodnicy są faworyzowani, a inni nie:)

 

Natomiast fajnie by było wyjaśnić ogólnie kwestię, jakie rzeczy powinniśmy uwzględniać, które rzeczy bierzemy 1 do 1 z RL NBA, a które nie. I to nie tylko w takich sprawach, jak moja seria, ale np. w decydowaniu o player option. Czy bierzemy pod uwagę minuty w RL NBA, czy minuty u nas i jak to się przekłada na potencjalną decyzję. Chyba, że taki był zamysł tej gry, by pozostawiać sporo wolności GM-om.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nieprawda, cały sezon w Sixers panowała znakomita atmosfera (o czym nawet mówił Redick, czyli ktoś z zewnątrz) i raczej nagle Simmons nie będą nagle kłócić się z Embiidem o to, że Colangelo/jego żona napisała na twitterzee, że Ben jest franchise playerem, a Embiida należy wytransferować, zwłaszcza, że raczej nikt nie ma wątpliwości, że Colangelo szybko wyleci jeżeli nie będzie w stanie się obronić. ;]

 

A co do reszty, to ja tam nie wiem, no raczej nie da się tego porównać do szantażu Kyriego, że nie chce grać z LeBronem i jak go nie wytransferują to przejdzie season-ending operację. :D Jakby Kyrie nie grał z LeBronem to raczej byście to zignorowali, podobnie tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak całkiem na serio to bierzemy pod uwagę przy ocenie serii takie rzeczy jakie sie teraz dzieją w 76ers czy nie?:)

Tak całkiem na serio to tak nisko upadles, że takie sprawy wyciagasz? Raz, rozumiem dowcipny prztyczek, ale po co drążyć temat, który średnio ma się do naszej gry a jesteś w trakcie serii ze mną, czyli jesteś żywo zainteresowany.

Gdyby to ktoś inny dopytywał się, to bym zrozumiał, ale tak to traktuje to jako cios poniżej pasa i zachowanie dalekie od bycia dżentelmenem. Trochę wstyd fluber.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak całkiem na serio to tak nisko upadles, że takie sprawy wyciagasz? Raz, rozumiem dowcipny prztyczek, ale po co drążyć temat, który średnio ma się do naszej gry a jesteś w trakcie serii ze mną, czyli jesteś żywo zainteresowany.

Gdyby to ktoś inny dopytywał się, to bym zrozumiał, ale tak to traktuje to jako cios poniżej pasa i zachowanie dalekie od bycia dżentelmenem. Trochę wstyd fluber.

 

Widzicie? Wcale nie było tak trudno wyprowadzić Tecu z równowagi :playful:

 

To raczej nieprawda, cały sezon w Sixers panowała znakomita atmosfera (o czym nawet mówił Redick, czyli ktoś z zewnątrz) i raczej nagle Simmons nie będą nagle kłócić się z Embiidem o to, że Colangelo/jego żona napisała na twitterzee, że Ben jest franchise playerem, a Embiida należy wytransferować, zwłaszcza, że raczej nikt nie ma wątpliwości, że Colangelo szybko wyleci jeżeli nie będzie w stanie się obronić. ;]

 

 

Spoko, wiem i oceniam to podobnie:)

 

 

 

A co do reszty, to ja tam nie wiem, no raczej nie da się tego porównać do szantażu Kyriego, że nie chce grać z LeBronem i jak go nie wytransferują to przejdzie season-ending operację. :grin: Jakby Kyrie nie grał z LeBronem to raczej byście to zignorowali, podobnie tu.

 

Ja się tylko zastanawiam skąd Tecu wziął Tatuma, który uderzył Love'a w głowę, czym doprowadził do wstrząsu mózgu, że nie mogę używać Kevina w Game 7:) Czy to się powinno liczyć, jak kontuzja, skoro mamy wyraźnego sprawcę, którego Tecu nie ma w składzie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czi Hayward powinien być cały zdrowy, bo gra w Utah, więc nie grałby w meczu Celtics-Cavs i nie wykonałby wyskoku w określonym miejscu i czasie powodującego jego kontuzję? Oddaję pod rozwagę. ;]

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL x)

 

 

A co do Kevina - traktujemy, że przywalił łbem o nieokreślonego przeciwnika, aka auf wiedersehen.

Czyli to hans sfrustrowany komentarzami na twitterze mnie tak urządził:)

 

 

Czi Hayward powinien być cały zdrowy, bo gra w Utah, więc nie grałby w meczu Celtics-Cavs i nie wykonałby wyskoku w określonym miejscu i czasie powodującego jego kontuzję? Oddaję pod rozwagę. ;]

To jednak trochę niesprawiedliwe bo sixers z rl nba nie mieli okazji doznać kontuzji w g6 bo odpadli po 5 meczach. I to rundę wcześniej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL x)

 

 

A co do Kevina - traktujemy, że przywalił łbem o nieokreślonego przeciwnika, aka auf wiedersehen.

 

Btw. Głosujemy do czwartku, tak jak napisałeś w zbiorczym, czy od czwartku tak jak było do tej pory??? 

 

Bo jeżeli do czwartku tzn., że zaczynamy głosować w poniedziałek??? Może warto to trochę przedłużyć ( tzn. mam nadzieję, że Tecu, Tomek i Regis coś napiszą), bo zostały tylko 3 dni do rozpoczęcia głosowania, a fajnie by było żeby pojawiła się dyskusja, między GM-ami prowadzącymi finalistów konferencji?

 

Chociaż z 2 strony to przyspieszamy z uwagi na draft, prawda?

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber już nie gorączkuj się.

 

Finał Dubs - Cavs

 

Więcej szczegółów jutro.

 

Super, obiecuję że w następnej serii już się nie będę gorączkował:)

 

Tecu, bo widzę, że czytasz. Dzięki za serię. Obawiam się, że za rok znowu się spotkamy i może mi nie pójść tak dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo. Dokładne odzwierciedlenie finalistów rok temu było nieuniknione, ale w tym roku wygląda to gorzej.

 

Żal największy mam do bulka, bo kompletnie położył wielką szanse na pierścień dziwnymi ruchami. Pewnie z lepszym GMem mielibyśmy innego mistrza przy takich ruchach Warriors, chociaż i tak głosowałem na Rockets.

 

Finał bez historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że mając SŁABSZY skład od Sixers całą narracje oparłeś o to co było w RL NBA, to nie widzę pół powodu, by ktokolwiek miał na Ciebie zagłosować.

Ty serio cos do mnie masz, niesamowite, naprawdę jestem zaskoczony.

 

Fajnie ze masz swoja opinie ale po co przed rozpoczeciem ostatniej serii sezonu, ktora jest podobno zwienczeniem tych rozgrywek, nie dajesz mi szansy napisac ani slowa na temat tego co gram, kim i jak sie przygotowuje?

 

Nie wiesz jeszcze nic na temat tej serii ale juz wiesz wszystko. To jest baaardzo slabe.

 

A w rl nba slabsze cavs od mojego z duzo lepszymi warriors od tomka 1 mecz przegrali po dogrywce a drugi po zacietej koncowce.

 

Poza tym skoro dales glos na rockets bez paula i bez tuckera to nie mam zielonego pojecia w czym moja druzyna jest gorsza od rockets Regisa ze nie ma u Ciebie zadnych szans.

Zdrowi Knicks by tu mocno zamieszali :)

Gdyby wszyscy byli zdrowi i w formie to na pewno mogliby zamieszac. Oj, zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.