Skocz do zawartości

beGM - Play-offs 2017/2018 [komentarze ogólne]


MJ1

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem pierwszym ktory otwarcie pisal ze Warriors sa do ogrania to sie Tomek napial na mnie ze sie nie znam. Zobaczymy jeszcze ale skoro przeceniamy 76ers to GSW tez ;-)

Chyba ja byłem pierwszy, u mnie Warriors skończyli RS dopiero na 4 miejscu i głośno podważałem potęgę Warriors. Oczywiście też Tomek się burzył i mówił, że tworzę własny świat :)

 

Chociaż oczywiście trochę się zabezpieczałem mówiąc, że zdrowi będą raczej nie do pokonania w postseason.

 

Teraz myślę, że Rockets mogą ich klepnąć, a jak pisałem wcześniej z Blazers też widzę G7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camby nie zapominajmy ze rocks nie maja Paula a harden gra straszna kupę ostatnie dwa mecze . Wg mnie fluber idzie po mistrza w tej chwili, ale jak Real Warriors się wykaraskaja z opałów to jeszcze wiele się moz Le zmienić.

Warriors w rl nba nadal są faworytami, ale jak wygrają dwa ostatnie mecze majac iguodale w składzie z rockets bez paula to wbrew pozorom to niczego może nie zmienić.

 

Ja tylko się cieszę że nie bierzemy pod uwagę impaktu trenerów bo to co robi stevens w tej serii i to co robi lue ( nie wpuszczam korvera bo czekam na ojeleye)... zastanawiam sie powaznie ilu jest gorszych trenerów w nba od lue. Mozliwe że nie na ani jednego.

 

Dzięki za miłe słowa o cavs. Cieszę się że w tych playoffs wychodzi wartość doświadczenia ( chociaż stevens i celtics to wyjątek) i weteranów. Iguodala, paul, james, horford. To oni są decydujący w swoich drużynach. U mnie ludzie w składzie sie nie posraja:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ja byłem pierwszy, u mnie Warriors skończyli RS dopiero na 4 miejscu i głośno podważałem potęgę Warriors. Oczywiście też Tomek się burzył i mówił, że tworzę własny świat :)

 

Chociaż oczywiście trochę się zabezpieczałem mówiąc, że zdrowi będą raczej nie do pokonania w postseason.

 

Teraz myślę, że Rockets mogą ich klepnąć, a jak pisałem wcześniej z Blazers też widzę G7

Zwracam honor ;-]

 

Ale jezeli GSW zrobia majstra w realNBA to Tomek raczej sie obroni ze swoim skladem. Ale jak bedzie kupa z Houston/Boston/CLE to moze byc ciekawa rywalizacja z Regisem/kucio a potem juz uczta na argumenty z fluberem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin love nie zagra w g7 w finale konfy. Mam nadzieję ze poradze sobie szybciej z ewentualnym rywalem. Takie uroki gry, embiid i tyreke evans są ciagle w świetnej formie fizycznej:) ciekawe jak brak lovea i potencjalny wynik cavs w g7 wpłynie na ocene mojej druzyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin love nie zagra w g7 w finale konfy. Mam nadzieję ze poradze sobie szybciej z ewentualnym rywalem. Takie uroki gry, embiid i tyreke evans są ciagle w świetnej formie fizycznej:)  ciekawe jak  brak lovea i potencjalny wynik cavs w g7 wpłynie na ocene mojej druzyny. 

 

Dla mnie niewiele, ale nie zdziwię się jak dla innych znacząco. Narracja LeBron przeciwko większej ilości talentu zostanie w pełni utrzymana. Głosowania RS pokazały jak bardzo uzależnia się wszystko od Niego i może podobnie zostać w PO.

 

Dla mnie Sixers są minimalnym faworytem, ale zadecydują niuanse i zapewne gameplany, gdzie ujrzę przewagi zapewne dam 4-3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś nadgorliwiec skasował temat, gdzie wrzucałem ostatnio wyniki, a miejsce, gdzie to przerzucił zablokował. Potem sam se posprząta.

 

Dziś operuję tylko na telefonie, więc ogłaszam tylko, że finały konferencji wyglądają następująco:

 

Warriors - Rockets

Sixers - Cavs

 

Jutro wrzucę głosy.

 

Nick: fluber

Golden State Warriors vs Portland Trail Blazers 4:3

Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder 4:3

 

Philadelphia 76ers vs Washington Wizards 4:3

 

Nick: TuPalnik

 

Golden State Warriors vs Portland Trail Blazers 4:2

 

Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder 3:4

 

 

 

Philadelphia 76ers vs Washington Wizards 4:3

 

Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers 1:4

 

Nick: karpik

Golden State Warriors vs Portland Trail Blazers 4:1

 

Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder 4:2

 

 

 

Philadelphia 76ers vs Washington Wizards 4:3

 

Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers 0:4

 

Nick: Longer

 

Golden State Warriors vs Portland Trail Blazers 4:2

 

Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder 4:3

 

 

 

Philadelphia 76ers vs Washington Wizards 4:2

Nick: shevcu

 

Golden State Warriors vs Portland Trail Blazers 4:2

 

Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder 4:2

 

 

 

Philadelphia 76ers vs Washington Wizards 4:3

 

Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers 1:4

Nick: MJ1

 

Golden State Warriors vs Portland Trail Blazers 4:1

 

Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder 4:2

 

 

 

Philadelphia 76ers vs Washington Wizards 4:2

 

Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers 1:4

Nick: Tomek

 

Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder 4:2

 

 

 

Philadelphia 76ers vs Washington Wizards 3:4

 

Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers 2:4

Nick: Bogut

 

Golden State Warriors vs Portland Trail Blazers 4:2

 

Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder 4:3

 

 

Philadelphia 76ers vs Washington Wizards 4:2

 

Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers 1:4

 

Nick: Tecu

 

Golden State Warriors vs Portland Trail Blazers 4:1

 

Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder 2:4

 

 

Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers 2:4

 

Nick : january

 

Golden State Warriors vs Portland Trail Blazers 4:1

 

Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder 4:3

 

 

 

Philadelphia 76ers vs Washington Wizards 4:3

Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers 1:4

 

Nick: Dnc

 

Golden State Warriors vs Portland Trail Blazers 4:2

 

Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder 4:3

 

 

 

Philadelphia 76ers vs Washington Wizards 4:3

 

Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers 3:4

 

Nick: MarcusCamby

 

Golden State Warriors vs Portland Trail Blazers 4:3

 

Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder 4:1

 

 

 

Philadelphia 76ers vs Washington Wizards 4:1

 

Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers 3:4

Nick: Leszczur

Golden State Warriors vs Portland Trail Blazers 4:2

 

Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder 3:4

 

 

 

Philadelphia 76ers vs Washington Wizards 4:1

 

Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers 2:4

 

Nick: ozzy110

 

Golden State Warriors vs Portland Trail Blazers 4:2

 

Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder 3:4

 

 

 

Philadelphia 76ers vs Washington Wizards 4:2

 

Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers 1:4

Nick: eMeS

 

Golden State Warriors vs Portland Trail Blazers 4:2

 

Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder 3:4

 

 

 

Philadelphia 76ers vs Washington Wizards 4:2

 

Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers 1:4

Nick: Qcin

 

GSW-PTB 4:2

Houston- OKC 4:2

 

76ers-Wizards 4:3

Toronto-Cavs 1:4

Nick: sylvinho

 

Golden State Warriors vs Portland Trail Blazers 4:2

 

Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder 4:3

 

 

 

Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers 1:4

 

Nick: Ronnie

Golden State Warriors vs Portland Trail Blazers 4:1

 

Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder 2:4

 

 

 

Philadelphia 76ers vs Washington Wizards 4:1

Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers 2:4

 

Nick: kucio

 

Golden State Warriors vs Portland Trail Blazers 3:4

 

 

Philadelphia 76ers vs Washington Wizards 4:0

 

Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers 4:3

 

Nick: Regis

CLE - TOR 4:0

PHI - WAS 4:1

 

GSW - POR 4:1

Nick: kolader

 

Golden State Warriors vs Portland Trail Blazers 4:3

Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder 4:3

 

Philadelphia 76ers vs Washington Wizards 4:2

Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers 3:4

Nick: tangiers

 

Golden State Warriors vs Portland Trail Blazers 4:2

 

Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder 4:3

 

 

 

Philadelphia 76ers vs Washington Wizards 4:2

 

Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers 0:4

Nick: Lucas

 

Golden State Warriors vs Portland Trail Blazers 4:0

 

Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder 3:4

 

Philadelphia 76ers vs Washington Wizards 4:1

 

Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers 0:4

 

Nick: kungfu

 

Golden State Warriors vs Portland Trail Blazers 3:4

 

Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder 4:2

 

 

 

Philadelphia 76ers vs Washington Wizards 4:2

 

Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers 4:1

Nick: czlowiek morza

 

Golden State Warriors vs Portland Trail Blazers 4:3

 

Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder 3:4

 

 

 

Philadelphia 76ers vs Washington Wizards 4:3

 

Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers 0:4

 

Nick: SlaKB

 

 

Golden State Warriors vs Portland Trail Blazers 4:3

 

Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder 4:3

 

 

 

Philadelphia 76ers vs Washington Wizards 4:1

 

Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers 0:4

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś nadgorliwiec skasował temat, gdzie wrzucałem ostatnio wyniki, a miejsce, gdzie to przerzucił zablokował. Potem sam se posprząta.

 

Dziś operuję tylko na telefonie, więc ogłaszam tylko, że finały konferencji wyglądają następująco:

 

Warriors - Rockets

Sixers - Cavs

 

Jutro wrzucę głosy.

 

Cóż za niespodziewane wyniki.

 

Ja jestem tylko ciekaw czy ktoś głosował na underdoga w tych seriach. Ja dałem dwa razy 4:3 w rywalizacji Cavs - Raptors i Warriors - Blazers. W tej drugiej byłem najbliżej postawienia niespodzianki, ale jednak zabrakło decydującego czynnika x do doskonałej formy elite rolesów, fajnego fitu i dobrych matchupów czyli pewnego closera w osobie Lillarda.

 

Finały zapowiadają się zajebiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portland Trail Blazers: - 27 061 390 $

 

Trochę szkoda Blazers, bo zrobili fajne zmiany i sporo pozytywnych ruchów. No, ale też to nie kolader czy wcześniej jack są winni tej sytuacji w Blazers.

 

Chociaż kolader pewnie pamięta mój tekst, ale chętnie mu przypomnę, że +/- 6mln z tych 27mln ma z powodu "pieprzonego Amira Johnsona, k****" :)

 

Clippers są w gównie, Spurs mają możliwości by zrobić jakiś soft tank i się trochę odbudować z długu, ale do czasu podpisania Leonarda będą pewnie pozorować walkę. Blazers mają długie kontrakty, sam nie wiem co bym zrobił, ale moim zdaniem szedł po wynik, bo wciąż mają real contendera i mogą jeszcze docisnąć gazu lub liczyć, że przykładowo Drummond pójdzie jeszcze bardziej do przodu. Teoretycznie prime jest przed Nim. Zobaczymy w którą stronę pójdzie antek i szkoda trochę, że kolader opuścił ten okręt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda Blazers, bo zrobili fajne zmiany i sporo pozytywnych ruchów. No, ale też to nie kolader czy wcześniej jack są winni tej sytuacji w Blazers.

 

Chociaż kolader pewnie pamięta mój tekst, ale chętnie mu przypomnę, że +/- 6mln z tych 27mln ma z powodu "pieprzonego Amira Johnsona, k****" :smile:

 

Clippers są w gównie, Spurs mają możliwości by zrobić jakiś soft tank i się trochę odbudować z długu, ale do czasu podpisania Leonarda będą pewnie pozorować walkę. Blazers mają długie kontrakty, sam nie wiem co bym zrobił, ale moim zdaniem szedł po wynik, bo wciąż mają real contendera i mogą jeszcze docisnąć gazu lub liczyć, że przykładowo Drummond pójdzie jeszcze bardziej do przodu. Teoretycznie prime jest przed Nim. Zobaczymy w którą stronę pójdzie antek i szkoda trochę, że kolader opuścił ten okręt :smile:

 

Jeden zły ruch ale bardzo bolesny.

 

LAC mają kiepsko ale halo, tam siedzi Hinkie BMF więc szybko się wydostaną z łajna.

 

PTB jak zrzucą Tuckera i Laymana (Miller raczej nie weźmie PO) to zostaną z 120mln i dużymi szansami na 1 rundę PO co powinno dać im 0mln za kolejny sezon (może jakies małe -kilka mln za uzupełnienia), a jak gm PTB złoży ładną ofertę to Amir może będzie w Nets ;)

 

Jako jedyny jeszcze przed PO wiedziałeś że będę rezygnował całościowo z beGM. Później pojawiła się opcja spokojniejszych Nets w okresie, gdy mam mało czasu. Opuścić musiałem bo leżeliby odłogiem a tak dałem możliwość by ktoś inny się wykazał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za niespodziewane wyniki.

 

Ja jestem tylko ciekaw czy ktoś głosował na underdoga w tych seriach. Ja dałem dwa razy 4:3 w rywalizacji Cavs - Raptors i Warriors - Blazers. W tej drugiej byłem najbliżej postawienia niespodzianki, ale jednak zabrakło decydującego czynnika x do doskonałej formy elite rolesów, fajnego fitu i dobrych matchupów czyli pewnego closera w osobie Lillarda.

 

Finały zapowiadają się zajebiście.

Dla mnie wszystkie serie na które musiałem głosować były bardzo równe ale ostatecznie zdecydowała przewaga parkietu. Dałem warriors, sixers i rockets w 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.