Skocz do zawartości

beGM - Play-offs 2017/2018 [komentarze ogólne]


MJ1

Rekomendowane odpowiedzi

Że jest to słabo czytelne, to należy podziękować GMom, ponieważ co drugi wysyłał w innej formie pomimo wrzucenia przez Tomka szablonu. Za bardzo szanuję własny czas, żeby to jeszcze poprawiać po kimś, aby lepiej wyglądało.

No tak, ale ja wysyłałem z szablonu i nie ma mojego nicku, także to chyba nie tylko wina szablonu :) Oczywiście dzięki za robotę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ja wysyłałem z szablonu i nie ma mojego nicku, także to chyba nie tylko wina szablonu :smile: Oczywiście dzięki za robotę.

Jest Twój nick. Poza tym miejsca na nick w szablonie nie było, sam go nie podałeś w wiadomości, więc musiałem wpisywać ręcznie.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry gameplan obroni się sam o każdej porze dnia i nocy :grin:

 

Dobrze, że się "wkopaliście" obaj na siebie z Ignazzem i tymi klockami na 4-5, bo inaczej mogłoby być ciężko ;)

 

No, ale skoro już Ci tak ładnie pisanie idzie to następnym razem nie każ się nam denerwować i zastanawiać co się dzieje z Samem Prestim :P

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, to teraz trochę mniej sympatycznych spraw. 

Na pierwszą rundę zagłosowały tylko 24 osoby spośród 30.

Od 30 odejmujemy dopiero co przybyłego do Arizony gma Suns i mamy

 

Antek, LBS, Ignazz, Dnc, Leszczur

 
  • Przypominam, że głosy oddajemy poprzez pw, a zbiera je Karpik.
  • Przypominam, że jeśli wasza drużyna gra w PO, to pomijacie tylko swoją serię, a nie wszystkie.
  • Przypominam, że jeśli wasza drużyna nie gra w PO, to i tak głosujecie.
  • No i przypominam, że za niecałe 2 tygodnie znów głosowanie, a jego terminarz już pojawił się na PW.

Oczywiście rozumiem, że ktoś może nie móc, bo różne sprawy się dzieją, wyjazdy, praca, rodzina etc. Ktoś może pomylić odbiorcę PW (Ignazz, wysłałeś do Julka?  :smile: ) zdarza się. 

Natomiast jeśli ktoś regularnie odwiedza forum w tym czasie, a nawet udziela się na nim także w tym dziale, to jest coś czego ja już nie rozumiem.

 

Także Panowie, proszę o mobilizację. Następne głosowanie 24-27.05. 

Współtworzymy tę zabawę razem, każdy głos jest ważny, każdy głos ma taką samą wartość i na każdy z tych głosów czekamy :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam skargę na GM-a Warriors.

 

W moim rosterze w temacie serii Raptors - Cavaliers brakuje zawodnika, który robił w tym sezonie:

 

20,1PPG 3RPG i 3,6APG na 50% FG i 59,4% 3PTM.

 

Z jednej strony robiący 20PPG guard Grizzlies ma zastąpić Klay Thompsona w Warriors, a z drugiej strony inny robiący 20PPG guard Grizzlies nie zasługuje nawet na wzmiankę o tym, że jest w składzie Cleveland Cavaliers.

 

Oj Tomek, co to za brudne gierki?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam skargę na GM-a Warriors.

 

W moim rosterze w temacie serii Raptors - Cavaliers brakuje zawodnika, który robił w tym sezonie:

 

20,1PPG 3RPG i 3,6APG na 50% FG i 59,4% 3PTM.

 

Z jednej strony robiący 20PPG guard Grizzlies ma zastąpić Klay Thompsona w Warriors, a z drugiej strony inny robiący 20PPG guard Grizzlies nie zasługuje nawet na wzmiankę o tym, że jest w składzie Cleveland Cavaliers.

 

Oj Tomek, co to za brudne gierki? :smile:

 

XD 

 

przypomnij mi jak sie ten gostek nazywa to go dopisze :D

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No dobrze, to teraz trochę mniej sympatycznych spraw. 

Na pierwszą rundę zagłosowały tylko 24 osoby spośród 30.

Od 30 odejmujemy dopiero co przybyłego do Arizony gma Suns i mamy

 

Antek, LBS, Ignazz, Dnc, Leszczur

 
  • Przypominam, że głosy oddajemy poprzez pw, a zbiera je Karpik.
  • Przypominam, że jeśli wasza drużyna gra w PO, to pomijacie tylko swoją serię, a nie wszystkie.
  • Przypominam, że jeśli wasza drużyna nie gra w PO, to i tak głosujecie.
  • No i przypominam, że za niecałe 2 tygodnie znów głosowanie, a jego terminarz już pojawił się na PW.

Oczywiście rozumiem, że ktoś może nie móc, bo różne sprawy się dzieją, wyjazdy, praca, rodzina etc. Ktoś może pomylić odbiorcę PW (Ignazz, wysłałeś do Julka?  :smile: ) zdarza się. 

Natomiast jeśli ktoś regularnie odwiedza forum w tym czasie, a nawet udziela się na nim także w tym dziale, to jest coś czego ja już nie rozumiem.

 

Także Panowie, proszę o mobilizację. Następne głosowanie 24-27.05. 

Współtworzymy tę zabawę razem, każdy głos jest ważny, każdy głos ma taką samą wartość i na każdy z tych głosów czekamy :smile:

 

 

 

 

 

 

Hej

 

Przez weekend zapomniałem. Dopiero karpik swoim PW mi przypomniał. 

No i z tego co pamietam to nie było mnie na forum w tym czasie bo nie było meczow w real nba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba strasznie przehajpowaliśmy tych warriors bez iguodali i klaya.

 

Myślałem że Tomek jest poza zasięgiem, ale chyba sie myliłem.

Byłem pierwszym ktory otwarcie pisal ze Warriors sa do ogrania to sie Tomek napial na mnie ze sie nie znam. Zobaczymy jeszcze ale skoro przeceniamy 76ers to GSW tez ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.