Skocz do zawartości

Sport


montana

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Sewer napisał(a):

Myślę że coś tu poszło nie tak z jego stanem konta :D 

Niekoniecznie, uroki tych freaków to fakt, że pieniądze dostaje się za nic, a każdy ma swoją cenę. Ciężko krytykować ziomka, gdy za parę tygodni luźnego trenowania dwa razy w roku przytuli ~bańkę wzwyż. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, BMF napisał(a):

Niekoniecznie, uroki tych freaków to fakt, że pieniądze dostaje się za nic, a każdy ma swoją cenę. Ciężko krytykować ziomka, gdy za parę tygodni luźnego trenowania dwa razy w roku przytuli ~bańkę wzwyż. 

Ja tam go nie krytykuje mimo że nie trawię tych freak fightów, niech sobie zarobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, BMF napisał(a):

Niekoniecznie, uroki tych freaków to fakt, że pieniądze dostaje się za nic, a każdy ma swoją cenę. Ciężko krytykować ziomka, gdy za parę tygodni luźnego trenowania dwa razy w roku przytuli ~bańkę wzwyż. 

https://x.com/sport_tvppl/status/1707848457124262308?s=20 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Panowie, najlepsze przed nami :] Jakie typy na ćwierćfinały?

image.thumb.png.94c9f48b0334769a52a984b7af439157.png

U mnie po kolei:

Walia - Argentyna: Walia gra solidnie i powinno starczyć na bezbarwną Argentynę,

Irlandia - Nowa Zelandia: Irlandczycy powinni pchnąć NZ (no, chyba że zadziała ich klątwa 1/4 MŚ :)),

Anglia - Fiji: życzeniowo mam nadzieję na awans Fiji ale i Angole mogę wymęczyć zwycięstwo jak to oni

Francja - RPA: Francja pójdzie w szybką grę i jak nie pęknie fizycznie to pokona RPA.

 

 

 

Edytowane przez n_i_m_h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, n_i_m_h napisał(a):

U mnie po kolei:

Walia - Argentyna: Walia gra solidnie i powinno starczyć na bezbarwną Argentynę,

Irlandia - Nowa Zelandia: Irlandczycy powinni pchnąć NZ (no, chyba że zadziała ich klątwa 1/4 MŚ :)),

Anglia - Fiji: życzeniowo mam nadzieję na awans Fiji ale i Angole mogę wymęczyć zwycięstwo jak to oni

Francja - RPA: Francja pójdzie w szybką grę i jak nie pęknie fizycznie to pokona RPA.

Czyli całkiem realna szansa na europejskie półfinały. Fajny weekend się szykuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, n_i_m_h napisał(a):

Jakie typy na ćwierćfinały?

Walia- Argentyna ----- Argentyna potrafi w ćwiercfinałach grać kompletnie inne rugby niż w grupie ale w tym roku zarówno przepisy , które ograniczają ich mola oraz jakoś gry stawia ich na przegranej pozycji. Walia ma swoje lepsze gorsze momenty ale grają chyba najbardziej uporządkowany technicznie . Zarówno serce jak i rozum jest za Walią

Irlandia - Nowa Zelandia. - jak człowiek myślał ,że z RPA to był przedwczesny to nie wiem co napisać o tym... Nowa Zelandia poza druga połową meczu otwarcia po prostu zmiata rywali. Irlandia jest doskonała we wszystkich aspektach. Spotkaja się moim zdaniem dwie najlepsze ofensywy tych mistrzostw. Oczywiście Irlandia potrafia spowolnić grę by zatrzymać obroną tak jak zrobili to ze Szkocją czy RPA. Ale Nowa zelandia to jest inna bajka. Irlandia mentalnie od lat nie dorasta do swojego poziomu sportowego . Oni trzecie mistrzostwa z rzędu powinni być w półfinałac minimum. 

Serce mówi Irlandia ale tak naprawdę to nie mam pojęcia kto tu może wygrać

Francja- RPA - mam wrażenie,ze RPA chciała zakończyć na drugim miejscu grupę. Nie powiem Francja jest w gazie ale RPA jak się nie bawi w dziwną taktykę jak z Irlandia to jest fizycznie nie do zatrzymania. Nie wiem jak sobie Francuzi poradzą z tym co gra RPA. RPA jakby nie mieli zaćmy w kopach to i tak by pokonali Irlandie. Francja w młynie będzie miało niesamowicie ciężko zwłaszcza w drugiej połowie. RPA ma najlepszą ławkę. Ich ławka by weszła do ćwierćfinału i nie byłaby bez szans nawet w nim. 

Francja jest u siebie. Ale obok wybitnego meczu jak Nw Zelandia czy Włochy zaliczylu dramatyczny mecz z Urugwajem. To chyba był najsłabszy mecz tych mistrzostw. Błedy , koszmarne decyzje. Będę mocno zdziwiony jeśli Francja wygra

Anglia - Fidz - jestem za odświeżeniem ustalonej hierarchii

Serce mówi Fidżi zwłaszcza ,ze pokonali Angoli niedawno. Ale Angole całe lata grali kiepsko. Takie ciut lepsze Włochy ale na tym turnieju są niesamowicie zdyscyplinowani. Świetne rugby ale brak im totalnie polotu. Nudna skuteczna gra. Chciałbym Fidżi. I stawiam na nich ale to jest ekipa która jest mocno nierówna. Angole grają mega dobrze w obronie. Fidżi jest fizyczne ale akurat tu Anglia ma się kim przecistwawić. 

2 godziny temu, jack napisał(a):

Czyli całkiem realna szansa na europejskie półfinały. Fajny weekend się szykuje 

Mniej więcej tak jak 8 lat temu a potem najblizej byli Szkoci w starciu z Australia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, n_i_m_h napisał(a):

To co Panowie, najlepsze przed nami :] Jakie typy na ćwierćfinały?

\Walia - Argentyna\  Faworyt jest zdecydowany,ale czy Argentyna stoi zupełnie na straconej pozycji?Z punktu widzenia czysto kibicowskiego liczę na zacięte spotkanie z rozstrzygnięciem w ostatnich minutach.Wątpię czy Carreras będzie miał tyle miejsca do popisu jak w poprzednim meczu,ale chętnie bym zobaczył kilka jego akcji na pełnej prędkości.

\Irlandia - Nowa Zelandia\    Stawiam na All Blacks.Zarówno z sentymentu,jak i z przekonania o ich wyzszości na Irlandią.Przy okazji mistrzostw w końcu się wziąłem za autobiografię Jonaha Lomu.Polecam.

\Francja - RPA\ Tutaj nie mam żadnych możliwości innych,niż typowanie zwycięstwa Springbooks.Z czysto fanowskiego punktu widzenia.

\Anglia - Fidźi\ Życzeniowo to jestem absolutnie za Fidźi i od pierwszych sekund bedę po ich stronie.Tyle,że realnie oceniając argumenty,są zdecydowanie po stronie Anglików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.