Skocz do zawartości

Sport


montana

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, jack napisał(a):

Już dziś mecz otwarcia Rugby World Cup i to jaki mecz - Francja - All Blacks 

 

Wlaśnie oglądam. Jakby co Polsat Sport Fight ma prawa. A za tydzień będę w Nicei na mojej ukochanej Walii

W tym roku może być róznie.Mecz jalk na razie niesamowity.. Nie pamiętam kiedy ktoś tak łamał młyn Nowej Zelandii ale choć sa blisko to jednak obrona All Blacks jest nie do przebicia. Szkoda bo Francja gra wysmienicie

i właśnie ich złamali . Ale Francja gra dziś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega robotę ten Lawes robi, rozbija ataki Argentyny, ze dwa razy wyłuskał piłkę, w tym raz z półtora metra przed polem punktowym, gdzie już było bardzo gorąco. 

A Ford to się już bawi tymi drop kickami.

Jak wytrzymają Anglicy cały mecz grać na takiej intensywności w obronie to mega szacun. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem laikiem jeśli chodzi o rugby, ale fajnie się ogląda mecze MŚ. Oglądałem na razie na tych mistrzostwach Francja - Urugwaj (ale się Urusi postawili, Francuzi przez 70 min mieli cieplo) i N. Zelandia - Namibia. Tam deklasacja Namibijczykow, ale szacun za walkę o przyłożenie, a nie nabijanie sobie punkcików po karnych. Podobało to mi się. Szkoda. Po żółtej kartce dla Zelandczyka, mogli Namibijczycy pokusić się o przyłożenie. Raz zabrakło chyba nawet z niecały metr. Wielu aspektów nie rozumiem, ale komentatorzy fajnie tłumaczą niekiedy proste dla fanów rugby rzeczy. 

Osobiście, to w rugby RPA kibicuje. No I często maluczkim w starciach z tytanami. 

Edytowane przez Szabla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Szabla napisał(a):

Osobiście, to w rugby RPA kibicuje.

Również jestem za Springboks.Swego czasu miałem przyjemność poznać kilka osób z RPA i do dziś mam w sercu dużo sympatii i szacunku dla ludzi z tego kraju.

Dzisiaj Chile dało z siebie maksa,ale od ich prowadzenia 10-9 to już zaczęla sie dominacja Samoa  w drugiej połowie.

Rugby niesamowity sport.Żałuję,że nigdy za młodego nie miałem szansy się z nim zetknąć.Numer dwa,tuż za hokejem w moich notowaniach.

Edytowane przez Larry Legend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też rugby wysoko, bardziej reprezentacje ale klubowo też staram się śledzić najważniejsze rozgrywki.Ja z kolei od zawsze kibicuje Irlandii i RPA :)Polska też rośnie od jakiegoś czasu, widać rozwój ale jeszcze dużo pracy przed nami.

Uwielbiam atmosferę rugby (jak odmienną od kopanej) No i oczywiście Andrzej Kopyt, najlepszy komentator ever :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, rw30 napisał(a):

siatkarze to ale wysoko poprzeczkę powiesili że wygrywajo ME i nikt nawet nie zwróci uwagi

Mam wrażenie, może mylne, że siatkówka to takie skoki narciarskie sportów zespołowych w Polsce. Sukcesy są to i kibice są ale to nie jest miłość do dyscypliny tylko do zwycięstw napędzana reklamami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, rw30 napisał(a):

siatkarze to ale wysoko poprzeczkę powiesili że wygrywajo ME i nikt nawet nie zwróci uwagi

Well, oglądałem finał, dobre emocje. Niemniej jak się zobaczyło nagrody 500k euro dla zwycięzców (na całą reprezentację), 250k dla 2 miejsca i 150k dla 3. To mówi samo za siebie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jack napisał(a):

Mam wrażenie, może mylne, że siatkówka to takie skoki narciarskie sportów zespołowych w Polsce. Sukcesy są to i kibice są ale to nie jest miłość do dyscypliny tylko do zwycięstw napędzana reklamami. 

no tak, ale poza PN masz sporty, gdzie ludzie byliby z dyscyplino na dobre i na złe?

7 minut temu, P_M napisał(a):

Well, oglądałem finał, dobre emocje. Niemniej jak się zobaczyło nagrody 500k euro dla zwycięzców (na całą reprezentację), 250k dla 2 miejsca i 150k dla 3. To mówi samo za siebie... 

trochę jojczenie, mocne zespoły i zawodnicy zarabiają dobrze w klubach, majo jakieś - oczywiścnie nie na skalę NBA / USA, but still - umowy sponsorskie itp, trudno żeby CEV rzucił ciężkie miliony za ME

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rw30 napisał(a):

no tak, ale poza PN masz sporty, gdzie ludzie byliby z dyscyplino na dobre i na złe?

trochę jojczenie, mocne zespoły i zawodnicy zarabiają dobrze w klubach, majo jakieś - oczywiścnie nie na skalę NBA / USA, but still - umowy sponsorskie itp, trudno żeby CEV rzucił ciężkie miliony za ME

Spoko, zestaw sobie to z tym https://businessinsider.com.pl/sport/polacy-przegrali-z-argentyna-ale-z-grupy-wyszli-dzieki-temu-dostana-miliony/s7d9ctj :) za marne wyjście z grupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rw30 napisał(a):

no tak, ale poza PN masz sporty, gdzie ludzie byliby z dyscyplino na dobre i na złe?

Pewnie nie ale bez pompowania pieniędzy przez państwo i sukcesów reprezentacji z tego wynikających siatkówka ze względu na  mizerię klubową (porównując do innych dyscyplin - NBA, NHL) była by u nas mniejszą niszą niż koszykówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.