Skocz do zawartości

Karuzela transferowa 2017/18


BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Pick Nets?

 

Ja bym się do Kings wpierdzielał w ciemno poza tym :grin:

Cavs nie rzuciliby Love'a i picku, a TT + jakiś Shumpert + pick Brooklynu to gorsza opcja niż Bradley+Harris+late lotto pick.

 

Clippers poszli pół roku za późno w przebudowę, szkoda tego kontraktu Gallo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę rzucał nazwiskami (jakiś Luwawu?), bo to nic nie daje. Ale jestem przekonany, że znalazłyby się zespoły, które oddadzą młodego gracza z ławy nawet za te kilka miesięcy intensywnej gry Lou. 

 

Nikt nie mówi o top prospectach, ale lepiej dostać kogoś z szansą na rozwój, niż stracić ich za free. 

 

Czyszczenie salary na najbliższe lato mija się z celem. Tutaj raczej będzie zbieranie niechcianych umów za bonusy i tank na najbliższe dwa-trzy drafty. Po nim atak na FA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę rzucał nazwiskami (jakiś Luwawu?), bo to nic nie daje. Ale jestem przekonany, że znalazłyby się zespoły, które oddadzą młodego gracza z ławy nawet za te kilka miesięcy intensywnej gry Lou. 

 

Nikt nie mówi o top prospectach, ale lepiej dostać kogoś z szansą na rozwój, niż stracić ich za free. 

 

Czyszczenie salary na najbliższe lato mija się z celem. Tutaj raczej będzie zbieranie niechcianych umów za bonusy i tank na najbliższe dwa-trzy drafty. Po nim atak na FA. 

Raczej na tank się nie zapowiada:

 

For Clippers, three objectives with the trade were these: Stay competitive on the floor (two starters, Harris and Bradley). Get young players/draft picks and create some payroll flexibility. Organization isn't interested in bottoming out and tanking. /Woj

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcą tankować, więc pewnie potrwa to półtora roku, gdy wyczyszczą salary.

Najśmieszniejsze jest to, że z Harrisem i Bradleyem dalej mają  realną szansę na play-offy.

Z kolei na miejscu 76ers/Bucks/Indiany zacząłbym się martwić, bo Pistons z Griffinem i Drummondem pod koszem będą szli na play-offy pomimo słabości obwodu, więc ktoś wypadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym, że nie mogą się dogadać z DAJem w kwestii extension czytałem ze 3 dni temu. On poleci, IMO na wschód, IMO do bucks.

 

Źródła Pels i Bulls donoszą, że Mirotic blisko przenosin na Nowy Orlean.

 

Za Asika i 1st pick. Co myślisz?

 

Sportowo nic specjalnego, nie wiem czy to taki znaczący upgrade, Pels mają inne, większe problemy niż dobra skuteczność na łuku. Ale potem można te 12,5mln kontraktu zrzucić i wychodzi, że klub wbrew zdrowemu rozsądku chce rzucić maksa lub coś koło tego Cousinsowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródła Pels i Bulls donoszą, że Mirotic blisko przenosin na Nowy Orlean.

 

Za Asika i 1st pick. Co myślisz?

 

Sportowo nic specjalnego, nie wiem czy to taki znaczący upgrade, Pels mają inne, większe problemy niż dobra skuteczność na łuku. Ale potem można te 12,5mln kontraktu zrzucić i wychodzi, że klub wbrew zdrowemu rozsądku chce rzucić maksa lub coś koło tego Cousinsowi.

To pokazuje też value 1st rounderów. Wziąć na siebie 2,5 roku Asika za pick w 1 rundzie to jednak sporo, a oddajesz jednak fajnego graja.

 

Ale dla bulls to dobrze. Chcieli dodatkowy pick i go mają, rosną szansę na poprawę własnego wyboru. Pick w top 5 (własny) i tuż-za-loteryjny pick od Pels? Biorę. Niko i tak by odszedł, on nie chciał byc w Bulls stawiających na Lauriego. Good for both.

 

O pels dodam tylko tyle, że Rondo i Niko to dobrzy kumple.

 

Mam swojego early faworyta do tego picku, Musa go miec w Bulls za rok :)

 

Z tym że lol

 

https://www.hoopsrumors.com/2018/01/bulls-expected-to-trade-nikola-mirotic-to-pelicans.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokazuje też value 1st rounderów. Wziąć na siebie 2,5 roku Asika za pick w 1 rundzie to jednak sporo, a oddajesz jednak fajnego graja.

 

 

Za Billem Simmonsem 

 

Update: According to Spotrac, Asik is on the books for $11.3m in 2018 with a $3m buyout in 2019... so the Bulls are paying $14.3m in future money for the mid-teens 1st rounder not $23m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Billem Simmonsem

 

Update: According to Spotrac, Asik is on the books for $11.3m in 2018 with a $3m buyout in 2019... so the Bulls are paying $14.3m in future money for the mid-teens 1st rounder not $23m.

A no to tym lepiej, 14 mln to nie tak źle. Tyle, że wg Woja ten deal zw wzgledu na hardcap nie przechodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.