Skocz do zawartości

Karuzela transferowa 2017/18


BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Tu nawet nie chodzi o Bulls. Już w offseason Allen miał kłopoty ze znalezieniem klubu

 

Droga, którą podąża NBA coraz mniej mi się podoba. Zaczyna brakować miejsca dla twardych defensorow a same mecze przypominają połączenie mixtapeow and1 z Euroliga...a najśmieszniejsze jest ze w temacie ASG ludzie narzekaja na same trójki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nawet nie chodzi o Bulls. Już w offseason Allen miał kłopoty ze znalezieniem klubu

 

Droga, którą podąża NBA coraz mniej mi się podoba. Zaczyna brakować miejsca dla twardych defensorow a same mecze przypominają połączenie mixtapeow and1 z Euroliga...a najśmieszniejsze jest ze w temacie ASG ludzie narzekaja na same trójki

 

Ilu zawodników z rocznika 1982 jeszcze siedzi w NBA? Nene, Chandler, Parker, Wade? 

 

Już w zeszłym sezonie w Memphis, kiedy jeszcze grał jakieś minuty nie poprawiał obrony. Z nim na boisku była nawet o 0,1 punktu gorsza obrona niż bez niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nawet nie chodzi o Bulls. Już w offseason Allen miał kłopoty ze znalezieniem klubu

 

Droga, którą podąża NBA coraz mniej mi się podoba. Zaczyna brakować miejsca dla twardych defensorow a same mecze przypominają połączenie mixtapeow and1 z Euroliga...a najśmieszniejsze jest ze w temacie ASG ludzie narzekaja na same trójki

Nie sądzisz, że to wszystko nie dlatego że brak twardych dobrych defensorów tylko dlatego, że po prostu gracze w ofensywie są dużo lepsi?

 

Mirotić jest całkiem dobrym dealem. Bądź co bądź gość w tym sezonie grał praktycznie na poziomie "rezerwowego" all stara i może być tam fajnym fitem 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, ch:Ujowe, bo licz się skill? ok.

ah filozofie jakiś ty niesamowity

 

Nie masz jakiś cyferek do wrzucenia czasem?

 

Możemy się umówić że nie każdemu podoba się kierunek jaki obrala liga? Mnie dziesiątki trojek nie kręcą, lubię fizyczną grę bliżej kosza niż 30+ trojek i wyniki po 120+

I gówno mnie obchodzą wyniki sondaży na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah filozofie jakiś ty niesamowity

 

Nie masz jakiś cyferek do wrzucenia czasem?

 

Możemy się umówić że nie każdemu podoba się kierunek jaki obrala liga? Mnie dziesiątki trojek nie kręcą, lubię fizyczną grę bliżej kosza niż 30+ trojek i wyniki po 120+

I gówno mnie obchodzą wyniki sondaży na ten temat

 

fizyczna gra bliżej kosza (w ataku) jest dla kołków bez skilla. no chyba że masz warunki fizyczne jak Shaq, ale ktoś taki trafia się raz na jakieś 100 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie do NBA przekonał widok Boguta, Kamana, Magloire'a itp. przepychających się pod koszem więc trochę to rozumiem, gdyby mnie jednak liga przestała kręcić i uważałbym że zrobiła się c***owa to bym po prostu przestał zawracać sobie nią głowę i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak przepychasz się pod koszem żeby mieć lepsza pozycje do swoich post moves to jesteś c***owy? Wyjm nos ze statystyk, lorak, proszę Cie. Połowa Twoich postów jest naprawdę fajna, a druga połowa mocno trąci trolem lub kimś, kto koszykowke obserwował z huśtawki. No szanujmy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak nie chodzi tylko o post

 

Napiszę specjalnie dla ciebie lopatologicznie

 

Oglądam kilka spotkań w tyg, 3 może czasem 5. Brak czasu

Ale na yt oglądam większość tych 10mim skrótów

80% akcji to trójki!

Rozumiesz czy mam Ci to wzorem opisać

 

Ty masz mokro jak widzisz tabelkę

Super

Jaxl mam mokro jak oglądam mecz gdzie ludki robią coś ponad rzucaniem trzydziestu trojek

To jest skill? Połowa Europy ma tego skilla a ja Euroligi nie oglądam, oglądam NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duncan.

 

Ale takie wymienianie nie ma sensu tak bardzo jak to, co wyżej napisał lorak, bo nie ma tak nic o "najbardziej efektywnych post up graczach" a "gra blisko kosza jest dla kołków bez umiejętności" co jest po prostu głupim stwierdzeniem, bo zbieranie (zwłaszcza w ataku) czy nawet najprostsze zagrania to są umiejętności. Więc mogą być w tym dobrzy i słabi gracze, ale jeśli ktoś jest elitarny w ogarnianiu O reb i ich wykańczaniu to jest już umiejętność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na yt oglądam większość tych 10mim skrótów

80% akcji to trójki!

Rozumiesz czy mam Ci to wzorem opisać

 

 

 

mi z mojego "wzoru" wychodzi, ze trojki, to okolo ~30%, skoczylo w ostatnich latach z ~25%.

 

jak ogladales NBA w 1993/4, to jasne trojki stanowily ~10% rzutow, KOMUNO WROC! : )))

 

https://www.basketball-reference.com/leagues/NBA_stats.html

 

z"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.