Skocz do zawartości

NBA Draft 2018


LukeMorrison

Rekomendowane odpowiedzi

OK, teraz macie jednak duże problemy z kontuzjami. :]

 

Włączył mi się mocno pick watch (bardzo chciałbym Milesa z #10) i oglądam tych Lakers, dzisiaj Memphis miało +17 w drugiej kwarcie, oczywiście skończyli -7. Mecz dosyć żałosny, ale obie strony usprawiedliwione.

 

W ''rywalizacji'' Pistons-Hornets-Lakers chyba w pon kluczowy dzień - jak Pistons wygrają z LAL, a Hornets z Knicks, Pistons będą mieli 34-40, Lakers 32-41 a Hornets 34-41. Pistons wtedy mają pewne 12. miejsce w loterii (mają banalny terminarz), a Hornets będą w lepszej sytuacji niż Lakers mając podobny terminarz.

 

Nie ukrywam że jak zagracie bez Ingrama i Thomasa na wyjeździe z Pistons to bardzo na taki rozwój wypadków liczę.

 

Wtedy pojawia się realna szansa na 10. miejsce w loterii LA. Tak, domyślam się, że dla fanów Sixers to może być istotniejsze nawet niż dla fanów Lakers. :] Czy któryś Bridges utrzyma się do 11. picku to 50/50, a z 10. to pewniak dlatego tak to śledzę.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50/50? Moim zdaniem naprawdę by musiało wydarzyć się coś dziwnego aby oboje poszli w TOP10 (zakładając że 76ers nie mają tam picku)

Ayton/Bagley/Porter/Bamba/Young/Doncic/Sexton/Carter/Jackson to raczej pewniaki do bycia przed nimi a przecież jeszcze masz np Knoxa
 

z 11 pickiem któryś będzie dostępny na pewno ale oczywiście lepiej mieć #10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy w tej chwili 8 pewniakow do TOP8 wiec to mniej wiecej tak by wygladalo

1. Suns - Ayton

2. Grizzles - Doncic
3. Hawks - Jackson
4. Mavs - Porter
5. Magic - Trae
6. Cavs - Bagley
7. Bulls - Bamba
8. Kings - Carter

te TOP8 przepisałem po prostu z tankathhona ale takie w dowolnej kolejnosci powinno byc 

dalej z 9 pickiem są Knicks, więc oni może wezmą Milesa lub Sextona, więc już jest 9 - zakladamy że wzieli Milesa

 zakładająć że 10 Hornets lub Clippers no to mamy tak, że Clippers raczej nie odpuściliby Sextona a  Hornets raczej też chętnie się skuszą na kogoś tego który zostanie  dwójki 

Mikal to jest typowy gotowy projekt do dobrego teamu i myśle że ani Clippers ani Hornets by na niego nie postawili mająć do wyboru jednego z wyżej wymienionej dwójki (No a przecież jescze jest Shai)

 

 jeśli Sixers skończą z 11 to Mikal prawdopodobnie do tego czasu zostanie.

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, niech ktoś przeniesie posty do tematu draftowego.

 

To tak nie działa. ​Magic, Knicks i ewentualnie Hornets mogą realnie chcieć PG, co już mocno ogranicza pole manewru. Magic mogą wylądować w top5 i wziąć kogoś innego niż Young, Knicks mogą woleć któregoś z obwodowych zamiast Sextona, a Hornets nawet chcąc handlować Walkerem mogą wziąć gracza na inną pozycję, a czy będą chcieli robić to w ogóle przed sezonem - znowu nie wiadomo.

 

Może się okazać, że któryś Bridges zostanie do 11. picku - może okazać się jednak, że Magic wylosują top4 pick i wezmą Jacksona, Young wypadnie poza top6 i dostaną go Knicks, a w top10 pójdzie jeden PG. Nie wiem czy szanse na to wynoszą 50% czy 38,4%, ale są spore, zwłaszcza że Sexton i SGA są raczej przereklamowani, ani jeden ani drugi to nie jest dobry fit dla Knicks. Oczywiście to gdybanie, a różnica między 10 a 11 pickiem nie jest wielka, ale może być widoczna..

 

Pistons skończą na 12. miejscu.

 

Mikal to świetny fit dla Cavs i Bulls, podejrzewam, że tutaj raczej trzeba byłoby robić trade up, raczej mam na myśli Milesa.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna walka w nocy między Kansas a Duke. Nova pokazała moc. Wydaje mi się, że dziś widzieliśmy mistrza, choć byłby to piękny sen gdyby to Loyola wygrała :)

 

Co do typów wczesnych do draftu - mój Big Board top10

 

1. Doncić

2. Ayton

3. Porter - mimo wszystko, choć tak jak większość - mało widziałem :)

4. JJJ

5. Bagley

6. Carter

7. Mikal Bridges

8. Bamba

9. Sexton

10. Young

 

Mnie osobiście zupełnie nie przekonuje Young, wydaje mi się, że jeżeli nie weźmie go Orlando to spadnie minimum do picku Knicks lub nawet dalej - może Clippers się skuszą. 

Bagley - także mam sporo zastrzeżeń, ale potencjał jest, więc pewnie pójdzie mimo wszystko w top3 a Porter spadnie i też mi jakoś pasuje idealnie do Chicago.

Do tej pory występy w MM dały najwięcej SGA, Bridgesowi, Trentowi, Duvalowi. Mimo wszystko na tych dobrych występach można sporo się wspiąć, ale top prospekty, którym nie wyszło, raczej nie stracą, nie widzę by Ayton spadł poniżej 2giego picku.

 

Moi sleeperzy to Brunson, Alkins, Bates -Diop. Trochę w szoku, że cały czas Brunson w drugiej rundzie w chyba wszystkich mockach. Zaryzykuje, że pójdzie pod koniec pierwszej rundy.

 

Typy na bust: Z. Smith (jeżeli pójdzie w loterii), Young, Miles Bridges (choć mu kibicuję).

Wszystko zależy dokąd trafią, bo Smith, może być przydatnym graczem contendera a Young musi grać pierwsze skrzypce.

 

W tym roku, zwłaszcza w jednej połówce, March Madness faktycznie bardzo szalone, brackety mi się strasznie posypały, aż wstyd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darius Bazley rezygnuje z gry w NCAA i będzie grał w G Legaue. Ciekawe, czy to początek większego trendu. Bazley jest w ESPN TOP 100 rankowany na 9 miejscu, czyli to nie byle jaki zawodnik. Po tym, jak Anfernee Simmons zgłosił się do draftu ( 7 zawodnik ESPN TOP 100) mamy już dwóch zawodników z TOP 10 rekrutów, którzy nie zagrają w NCAA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://hoopsyhetmana.com/teksty/zaczynam-znowu-wierzyc-w-koszykowke-kwiecien/

 

Jedna ciekawostka, przynajmniej ja nie miałem o tym pojęcia:
 

 

Mikal Bridges – podobnie jak Donte, był podczas kampanii 2016, ale to gracz z klasy 2014 (był dopiero 82-gi w Top 100!), który w swoim pierwszym roku nie grał – więc pod kątem akademickim ma status red shirt junior, ale wiekowo to już senior. Jego kariera jest typowym odzwierciedleniem tego co dzieje się ostatnio w Villanovie. Pokazuje w jaki sposób gracz się stopniowo rozwija, by na trzecim lub czwartym roku być jednym z najlepszych zawodników w kraju. Bridges miał dość cichy Turniej NCAA, ale w Finale pokazał klasę, bombardując Wolverines w odpowiednich fragmentach meczu na 19 punktów, w tym 3/7 za trzy. Obecnie to facet na loterię Draftu, który w dzieciństwie wychowywał się bez ojca i na każdym kroku podkreśla jak wiele zawdzięcza swojej mamie. Tyneeha Rivers urodziła Bridgesa w wieku niespełna 20 lat, poświęciła mu całą swoją uwagę, w międzyczasie pracując i chodząc na studia. Ciężkie lata pracy zaowocowały tym, że Rivers obecnie pełni funkcję Wiceprezydenta od HR w… Philadelphii 76ers, a jej syn z dyplomem ma szansę na wielką karierę w NBA. Co najlepsze, Brett Brown w swoim teamie właśnie kogoś takiego by potrzebował, długiego i dynamicznego gracza 3-and-D, który pod kątem mentalno-koszykarskim jest przygotowany do gry na najwyższym poziomie.

Edytowane przez Mentor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.