Skocz do zawartości

NBA Draft 2018


LukeMorrison

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pierwsza wygrana w turnieju głównym w historii Marshall!

Na collegehoops dwie osoby typują gorzej ode mnie, coś mi nie idzie. Dobrze, żę chociaż Butler się przechodzi po Arkansas.

 

Czwórki w tym turnieju coś sobie nie radzą. Arizona i Wichita out, Gonzaga się okrutnie męczyła.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na collegehoops dwie osoby typują gorzej ode mnie, coś mi nie idzie. Dobrze, żę chociaż Butler się przechodzi po Arkansas.

 

Czwórki w tym turnieju coś sobie nie radzą. Arizona i Wichita out, Gonzaga się okrutnie męczyła.

Spoko, jesteśmy tam na tym samym 23cim miejscu :smile: Ktoś trafił 17cie. Łał.

Ja mam w najlepszym swoim na yahoo 16cie.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej już skończ jinxować ;)

No lepiej już się przestanę odzywać na temat tego, kto z kim wygra:)

 

 

Spoko, jesteśmy tam na tym samym 23cim miejscu :smile: Ktoś trafił 17cie. Łał.

Ja mam w najlepszym swoim na yahoo 16cie.

Ja wypełniłem tylko jeden, więc dla mnie już nie ma nadziei:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. zrobienie redraftu 2014 jest cholernie ciężkie, tak się zacząłem zastanawiać w trakcie meczu Lakers.

 

1. Embiid

2. Jokic (ale ma spore szanse być 1. na koniec kariery - zdrowie, zdrowie, zdrowie)

3. Harris

4. Capela (ale to typowe winning bias, bo ja nie wiem czy on będzie wiele lepszy niż jest teraz)

5. Gordon (niedoceniany jest, ja mu typuję mocną karierę jak trafi do sensownej organizacji, gdzie będzie grać w dobrym defensywnym systemie, rzucać 3 - a bardzo je poprawia, i kończyć nad obręczą)

6-7. Saric/Randle (Saric lepszy jeżeli chodzi o fit, Randle - potencjał)

8. Wiggins (dalej ma potencjał na top3, ale sezon ma żałosny, wstawić tam Danny'ego Greena i Wolves byliby dużo lepsi)

9. Nurkic (gdyby nie był dziurą w ataku byłby w top5, a że robi 14ppg na 51%ts - to nawet obrona mu nie pomaga)

10. LaVine (nie wierzę w niego totalnie, sorry, a kontuzja nie pomaga)

11-12: Dinwiddie (może być bardzo dobrym starterem), Smart (świetny roles)

13. Parker (2 razy ACL?)

14. Hood (brakowało mi ostatniego typka do loterii, a w przeciwieństwie do Warrena rzuca)

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. zrobienie redraftu 2014 jest cholernie ciężkie, tak się zacząłem zastanawiać w trakcie meczu Lakers.

 

1. Embiid

2. Jokic (ale ma spore szanse być 1. na koniec kariery - zdrowie, zdrowie, zdrowie)

3. Harris

4. Capela (ale to typowe winning bias, bo ja nie wiem czy on będzie wiele lepszy niż jest teraz)

5. Gordon (niedoceniany jest, ja mu typuję mocną karierę jak trafi do sensownej organizacji, gdzie będzie grać w dobrym defensywnym systemie, rzucać 3 - a bardzo je poprawia, i kończyć nad obręczą)

6-7. Saric/Randle (Saric lepszy jeżeli chodzi o fit, Randle - potencjał)

8. Wiggins (dalej ma potencjał na top3, ale sezon ma żałosny, wstawić tam Danny'ego Greena i Wolves byliby dużo lepsi)

9. Nurkic (gdyby nie był dziurą w ataku byłby w top5, a że robi 14ppg na 51%ts - to nawet obrona mu nie pomaga)

10. LaVine (nie wierzę w niego totalnie, sorry, a kontuzja nie pomaga)

11-12: Dinwiddie (może być bardzo dobrym starterem), Smart (świetny roles)

13. Parker (2 razy ACL?)

14. Hood (brakowało mi ostatniego typka do loterii, a w przeciwieństwie do Warrena rzuca)

Do loterii spokojnie można jeszcze wpisać Andersona(SAS) albo Bogdanovicia(Kings), którzy Overall mogą mieć lepsze kariery niż Hood/Parker/LaVine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się, kto miał nosa i postawił na UMBC?:)

 

Jak się kładłem wczoraj spać, to Texas miał taką przewagę, że myślałem iż spokojnie dowiozą, ale wtopiłem:/

 

Trafiłem za to Clemson i Auburn, gdzie widziałem sporo bracketów typujących upsety, zawiodło Missouri, ale trafiłem Butler, Kansas State i Syracuse.

 

Wciąż tylko dwie wtopy w Sweet 16: Wichita i Virginia. Żaden z typowanych przeze mnie do Elite 8 zespołów się jeszcze nie wysypał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt ciężki ten draft jest żeby zrobić mock pierwszej rundy przed MM, strasznie wyrównana stawka i typuję dużo zaskakujących awansów. Tzn. top12 w loterii jest raczej pewne, ale potem? Mnóstwo nazwisk na zbliżonym poziomie.

 

A Randle na pewno nie wyżej niż Capela i Harris, generalnie dziwny draft, bo okazał się dosyć dobry, i to pomimo dużo rozczarowań w top10, stąd ta generalna uwaga.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zbyt ciężki ten draft jest żeby zrobić mock pierwszej rundy przed MM, strasznie wyrównana stawka i typuję dużo zaskakujących awansów. Tzn. top12 w loterii jest raczej pewne, ale potem? Mnóstwo nazwisk na zbliżonym poziomie.
 
 

 

Z tej top 12 połowa już poległa w pierwszych meczach za niedługo odpadnie albo Sexton, albo Bridges 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sexton kontra Villanova powinno być ciekawe i właśnie zaczęli jakby ktoś przegapił ;)

Jak Villanova cały turniej będzie tak napieprzać za trzy punkty, to nie będą mieli z kim przegrać.

W pierwszym meczu 14/27

W drugim meczu do tej pory 16/36

 

Mikal jak na razie 8/14 zza łuku w dwóch pierwszych spotkaniach

Z tej top 12 połowa już poległa w pierwszych meczach za niedługo odpadnie albo Sexton, albo Bridges 

Plus w Sweet 16 prawdopodobnie Duke z Michigan State, czyli albo odpadnie Jackson z Bridgesem, albo Bagley z Carterem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś rozpiska kiedy i o której można obejrzeć tych kilku topowych gości z draftu? 

Nie widziałem, ale nie ma tego dużo:

o 19:40 Bagley, Carter ( Trent, Allen i Duval) grają z Rhode Island

o 22:15 Knox i SGA grają z Buffalo

o 1:40  ulubienic Januarego gra z Floridą

 

I na dzisiaj to właściwie tyle

 

Jutro o 19:40 Jackson i Bridges grają z Syracuse

I ewentualnie o 22:15 Robert Williams gra z North Caroliną

 

Poza tym Ayton nie gra, Doncić oczywiście też nie, Porter x2 odpadli, Young odpadł, Bamba odpadł, Mikal grał przed chwilą i Sexton właśnie odpadł

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości - ile Zhaire trafił deep 3s, skoro ma 14 do momentu MM (a wczoraj żadnej deep 3 nie było), że używasz takiego argumentu? Od kiedy 0.5 trójki na mecz, taka sobie mechanika i 72%FT w wieku (prawie) 19 lat to zadatki na ''kapitalnego'' shootera na obwodzie? Lepszy gracz w obronie od Smarta to też właściwie jeden z najlepszych 4-5 obrońców na pozycjach 1-3 w lidze, a Ty piszesz, że ''powinien być lepszy''.

 

Oczywiście Zhaire to bardzo fajny prospekt, ale znowu dużo przesady w opisie, bo Ci się podoba. Tak naprawdę sensowna opcja dla Sixers, ale brak rzutu i brak pozycji w NBA na ten moment mogłoby powodować, że nie łapałby się nawet do rotacji. I to kalkulacja, którą przeprowadzi praktycznie każdy zespół z miejsc 10-14. On na ten moment gra jak skrzydłowy, nie guard, ale gdyby miał w NBA grać na SF to ten jego atletyzm już tak nie imponuje. I tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.