Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, BMF napisał:

Lowry przez pierwsze dwie rundy robił 12ppg na 51%TS, więc także pozdrawiam cieplutko. 

Ocenianie Lowry'ego przez pryzmat TS% to chyba nie jest dobra droga. W Magic jest 3,5, raczej 4 od punktowania. Jako rywala w 1 rundzie Magic mieli drużynę, której 2 opcja w ataku robiła TS 46%, a naszą zabawę wygra drużyna, której druga opcja w ataku przez całe play-offs robiła TS 48%. 

Z drugiej strony pewnie Magic weszliby do 2 rundy, gdyby Lowry w pierwszych dwóch rundach grał tak samo, jak w dwóch ostatnich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

W Magic jest 3,5, raczej 4 od punktowania.

W Raptors jest trzecią opcją od punktowania, a i tak jego brak scoringu był bardzo dużym problemem w serii ze Sixers. Lowry lubi wpaść w dołek gdy nie siedzi mu rzut i tak było na starcie tych playoffów. Oczywiście dalej dawał dobry playmaking i bardzo dobrą defensywę, ale wystarczy poczytać co fani Raptors pisali na jego temat w trakcie serii z Sixers - ja, z wiadomych względów, to robiłem - by nie uprawiać takiej erystyki.

Potem grał świetnie (seria z Bucks, mecze od g2 w finałach) i tego przecież nikt nie kwestionuje. Lowry przez pierwsze 12 meczów playoffów trafiał 28% za 3, przez dwanaście następnych - 42%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF

Nie obrażam się :) Po prostu dostałem w playoffs kontuzjowanych Celtics, grających do tego w wąskim składzie na fatalnej skuteczności. Jeszcze przed naszym głosowaniem nawet było wiadomo, co dolegało Georgeowi i Westbrookowi - co zresztą wrzuciłem. 

Co z tego, że Lowry czasem wpada w slup rzutowy, jak ja miałem kim zdobywać punkty. Z mojej perspektywy najważniejsze, że bardzo dobrze prowadził grę drużyny  - tu jego TS nie miało wg mnie takiego znaczenia, jak potrafił kreować graczy Toronto, to nie napędzałby gry z KATem, Gordonem, Mitchellem oraz robiącymi spacing Kuzmą, Ellingtonem, czy Matthewsem? Zapewne dałoby to sporo easy points. 

Seria z Celtics wg Szanownych GMów była zacięta i sądziłem, że tegoroczna gra Lowrego patrząc całościowo zweryfikuje nieco Wasze spojrzenie na jego możliwy impakt. :) 

 

@MarcusCamby

Wg mnie w tych playoffs Lowry pokazał ewidentnie że był lepszy od Westbrożego, a ponownie przypomnę, że Lowry to moja 3/4 opcja w drużynie, a Westbroży również jest drugą w naszych Celtics :)

Mirotic, który był 6 graczem naszych Celtics (licząc wyżej Bogdanovicia) w pewnym momencie serii Bucks wyleciał w ogóle z rotacji.. :) 

Co ja mam Wam jeszcze napisać? :) 

Celtics nie mieli prawa tamtej serii ze mną wygrać i tylko o to mi chodzi. :) Wiadomo, że nikt tego nie cofnie, ale warto wyciągać wnioski na przyszłość ;) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Mitchell ograł  w realu tych graczy z którymi u nas przegrał rok temu jako rookie :) 

Aaron Gordon na Leonardzie zagrał bardzo dobrą I rundę. Przełóż te asysty Lowrego z Siakama i Ibaki na KATa i Gordona :) 

Zarząd Orlando Magic bardzo sobie ceni Kellego Oubre i Taureana Princea :) 

Mistrzostwo Lowrego utwierdziło mnie w tym, że miałem rację odnośnie serii z Celtics. Naturalnie niech każdy uważa po swojemu. Dla mnie 4-2 to najlepsze co tu mogli ugrać Celtics (gdzie liczba 2 to max łinuff Celtics w tej serii, w realu przegrali 1-4, a u nas wygrali 4-3 co daje dwa dodatkowe mecze z kontuzjowanym Georgem).

Miło by było, gdybyśmy wyciągnęli choć jeden wspólny wniosek - Kyle Lowry zmazał właśnie swoją etykietkę chokera :) 

 

Z socjalistycznym pozdrowieniem GM Orlando Magic  :P 

@człowiek...morza

Dlatego z bólem serca zdecydowałem się na oddanie Kylea Kuzmy. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atlanta-journal.png.9528de47fb7bea81bcb5b15c1eb783bc.png

GM Atlanty Hawks spełnił swoje zapowiedzi i sprzedał podkoszowych umożliwiając tym samym dalszy rozwój Cartera Jr.

"Chciałbym serdecznie podziękować Jonasowi i  Andre za wkład w organizację. Szczególnie JV, który spędził w Atlancie dłuższy czas, swoją nienaganną etyką pracy mocno przyczynił się do szerzenia kultury rozwoju i wzajemnego poszanowania, co w Atlancie zawsze będzie priorytetem."

eMeS spośród wielu ofert podobno wybrał takie, które dostarczą zawodnikom nowych wyzwań i postawią ich w dogodnej sytuacji. Już wiadomo, że Valanciunas zostanie pelikanem, a Drummond został uprzedzony wcześniej o transferze do Minnesoty. 

"Jak tylko zobaczyłem ten żar w oczach MarcusaCamby gdy mówił o Jonasie od razu wiedziałem, że to będzie dla niego dobre miejsce. Andre trafił do organizacji, która zamierza walczyć o najwyższe cele, a na tym mu najbardziej zależało"

Plotki głoszą, że AD tak się podekscytował, że już zaczął ćwiczyć rzuty z dystansu mając nadzieje, że to właśnie w Socie trener w końcu pozwoli mu wykorzystać ten element gry. 

"Cieszymy się z pozyskania tak klasowego zawodnika jak Collison, idealnie wpasuje się w rotacje. Planujemy też powalczyć na FA, jako że ostatnie ruchy otworzyły nam nowe możliwości w tej kwestii. Dzięki temu Hawks w przyszłym sezonie będą mieli doświadczony, gotowy do rywalizacji i głodny wyniku skład."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według moich źródeł Wendell Carter JR cieszył się sporym zainteresowaniem innych klubów, jednak gm Hawks jasno dał do zrozumienia, iż stanowi on jeden z kluczowych elementów przyszłości klubu.

Część gm'ów uważa, że to po Donciciu, JJJ i Youngu najlepszy gracz zeszłego draftu. 

Atlantę czeka jednak wiele trudnych decyzji. W dalszym ciągu nie wiadomo, czy to drużyna do PO czy do tanku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Management 76ers wspiera w trudnych chwilach Klaya Thompsona. Życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia, zdając sobie sprawę z tego, że powrót na boisko będzie trwał długo. Kontuzja nie zmienia nic w negocjacjach kontraktowych.

Wracaj do zdrowia bez zbędnego pośpiechu, dziękujemy za wszystko, masz nasze wsparcie, nie opuścimy Cię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tecu napisał:

Management 76ers wspiera w trudnych chwilach Klaya Thompsona. Życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia, zdając sobie sprawę z tego, że powrót na boisko będzie trwał długo. Kontuzja nie zmienia nic w negocjacjach kontraktowych.

Wracaj do zdrowia bez zbędnego pośpiechu, dziękujemy za wszystko, masz nasze wsparcie, nie opuścimy Cię. 

Wysłaliście jakiegoś stażystę, żeby z Rocco na spacer chodził czy co? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lou Williams najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu opuści Oklahomę. Zarząd otrzymał dwie oferty, gdzie jedna i druga wydaje się być bardzo satysfakcjonująca więc zadecydują niuanse.

W kuluarach mówi się, że obie oferty pochodzą ze Wschodu i obie drużyny z pewnością zameldują się w przyszłym roku w playoffs.

-------------------------------

Wschód się wzmacnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.