Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, january napisał:

Chłopie, ja im rzuciłem wtedy ponad 4 mln gwarantowanej kasy, a Ty dalej płaczesz, że zawodnicy nie podpisują klauzuli pod tytułem "dostanę dokładnie 0$, zrezygnuję z wszystkich innych opcji aka - możliwy deal w NBA, możliwy two-way w NBA, umowy jakie mam w Europie  ale będę za to mógł charytatywnie przez miesiąc pomachać ręcznikiem na treningach Magic." Nikt, wliczając w to Łukasza Koszarka, Marcina Wygnańskiego czy magazyniera z biedronki nie podpisze czegoś takiego.

 

Sądziłem, że będziesz miał na tyle honoru, żeby się chociaż nie odzywać.. znów cie przeceniłem..

https://www.hoopsrumors.com/2021/08/2021-22-non-guaranteed-contracts-by-nba-team.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Nie wiesz co to są exhibity, których u nas nie ma.

I skończ próbować obrażać ludzi i się wywyższać - znowu pisać coś o honorze, po tym jak wygrałeś głosowanie na Rayjona Tuckera tylko dzięki złożonej mu przez siebie obietnicy, na którą miałeś potem wyjebane i oddałeś go 2 miesiące później to nie powinieneś nigdy więcej pisać nic o honorze, bo u nas "honorowy GM" i "GM Magic" to 2 przeciwstawne sobie pojęcia.

Sam się babraj w szambie, bo mnie do swojego poziomu nigdy nie ściągniesz.. Mam nadzieję tylko, ze ludzie widzą tu twoja podłą i ohydną hipokryzję.

Nie stać cie nawet do przyznania się do oczywistego błędu i brniesz w zaparte - ale nikt o zdrowych zmysłach  tu tego nie kupuje. 

eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ozzy110 napisał:

Karniaki lecą tylko do tych którzy nie mieli minimum 14 zawodników. Zaraz usiądę do szablonu to policzę.

A to do jakiego stanu CM doprowadził Knicks woła o pomstę do nieba.

Co zbudował to padło. Na plus ze nie odchodzi i będzie grał dalej, jak Kawhi wróci i się wyjaśni sytuacja BS to Knicks nadal będą groźni 

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

Rada nie powinna złożyć ofert za Knicks przypadkiem? 

Chyba tak. Powinni mu dopisać graczy którzy zostali za minimum i kończymy zabawę w FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Alonzo napisał:

Eld,

Szanujmy się..

McDermotta sprowadziłeś z Nets, czyli to nie Ty mu zagwarantowałeś ten kontrakt. Jednak to Ty nie podjąłeś jego opcji.. nie wiem 8mln.? 9mln.? A teraz mu proponujesz minimum.. i masz jeszcze odwagę to argumentować :) Poza tym Grizzlies mu dają RoomMLE z PO.. 

Nie załamuj mnie Fluber.. 

Po T1 go sprowadziłem więc i tak sporo mu zapłaciłem. Pozostałe argumenty i tak są niepodważalne.

Zresztą początek tamtego zdania powinien Ci wystarczyć, że raczej jestem pogodzony z jego stratą więc Twój komentarz jest zbędny.

1 godzinę temu, fluber napisał:

@Eld @ozzy110 to ile karniaczkow? :)

Ja nie liczę - ja je tylko uzupełniam. Jestem jak sekretarz - dostaję listę - wklepuje więc @ozzy110 czekam jak coś :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Po T1 go sprowadziłem więc i tak sporo mu zapłaciłem. Pozostałe argumenty i tak są niepodważalne.

Zresztą początek tamtego zdania powinien Ci wystarczyć, że raczej jestem pogodzony z jego stratą więc Twój komentarz jest zbędny.

To po co o nim pisałeś w argumentach Eld? - to było zbędne. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Chcesz to zrezygnuj, mi to kompletnie obojętne. 

Jak czytam twoje pierd#@lenie głupot to jestem tego bardzo bliski. Choć szkoda mi pracy jaką włożyłem w tą drużynę i z wieloma GMami mi się dobrze rozmawia - ale takie debilizmy jak czytam  m.in.  od ciebie - gdzie łżesz bezczelnie nawet złapany za rękę (jak przy Krutwigu, czy Beasleyu) obrażają inteligencje przeciętnego szympansa.. - a jak ktoś u nas to łyka, to naprawdę nie wiem co ja tu jeszcze robię.. 

Dobry GM i przyzwoity User potrafi się przyznać do błędu - a nie iść w zaparte wypisując takie głupoty jak ty. Krutwig z Belgii, czy Beasley z Portoryko to tylko przykłady - zjebałeś - każdy popełnia błędy (co nie jest niczym złym), ale miej godność człowieku się do nich przyznać, a nie brnij w szambo dalej - i to mnie wqurwia, bo ja potrafię przyznać się do błędu, a chociażby ty łżesz dorabiając teorie, która ci akurat pasuje. Jeżeli nawet na to cię nie stać, to przynajmniej nie brnij w te swoje poronione teorie i po prostu nie komentuj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

 

Choć może nie powinno, w końcu jesteś jedyną osobą, która wprost tu pisała, iż komuś zaniżała bilanse/ czy tam głosowała na FA przeciw komuś, bo kogoś nie lubiła (co jest całkowitym brakiem zrozumienia tej gry i jej wypaczeniem).

.. napisała osoba, która uznała, że Cameron Krutwig odrzuciłby możliwość campu na niegwarantowanym kontrakcie z drużyna, która grała w Finale Konferencji w NBA 🙃

.. poczytaj swoje głupoty, to może zrozumiesz.. w sumie dyskusja z tobą nie ma sensu.. 

I znów bezczelnie kłamiesz, że zagłosowałem przeciw bo kogoś nie lubię.

Zagłosowałem tak samo na PJ Tuckera jak C_M na Oubre i to po prostu uzasadniłem, a nie chowałem się za kłamstwami jak to ty masz w zwyczaju..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo wyjdź na spacer. Skorzystaj z pogody. Idź pobiegać, odświerz mózg. Nie piszę tego z przekąsem, ale przyjmij to jako dobrą radę.

Moim zdaniem przyda Ci się jakiś reset, bo wstałeś dziś lewą nogą nawet mnie się czepiając, że to ja zapłaciłem McD 7M. Tak - ja mu tyle zapłaciłem bo finalnie policzyło się do mojego salary, a nie, że 1/3 z tego do Nets. 

Czy McD to doceni? Czy zechce zostać w dotychcasowej drużynie, która się wzmocniła, utrzymała trzon, jest zgrana, a on sam wie jaka będzie jego rola? Nie wiem, ale szczerze wątpię bo nic ponad minimum mu dać nie mogę jeśli poleci TYLKO na kasę. Jedyne co ( to nie jest złamanie 5.33c ) jeśli odrzuci PO może być pewien, że usiądę z nim do stołu na uczciwych warunkach negocjacyjnych za rok. McD idealnie mi się wpisuje po ściągnięciu dwóch zajebistych centrów w frontcourt jako zmiennik Randle o którym pisałem, że nie zamierzam go tak katować ja TT. McD z zajebistym rim protectorem za plecami? Gdzie lepiej podbije swoją stawkę?

Jedyne o co proszę to aby przeczekał rok. Nic ponad to. A już w to FA pokazałem, że ja ze swoimi graczami nie bawię się w ciuciu babkę. Powell, Randle, OG rok temu - wszyscy dostali na stół oferty które bez mrugnięcia okiem podisali. 

Pisałeś o odrzuceniu jego TO, ale też pisałeś o ludzkich błędach. Mój ban na III turę wymusił niepodjęcie TO, ale tury nie zmarnowałem bo wykorzystałem ją na walkę o swoich RFA co sam doceniłeś.

Moim błędem było przeszarżowanie z Lopezem, ale za to RL NBA Capelę wyceniło prawie tak jak ja. Nie mniej, jakoś się cieszę, że Lopez nawet za taki hajs jest u mnie, a nie np. w Dallas. Finansami umiem operować, więc jakoś sobie poradzę.

I ostatnie. Wiesz kogo mi teraz przypominasz? Mnie szantażującego, że jak Lopez do mnie trafi to odchodzę. Sytuacja zgoła inna ale po kilku dniach doszedłem do wniosku, że to było w c*** słabe. Z własnego doświadczenia Ci piszę - nie idź tą drogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Alonzo napisał:

.. napisała osoba, która uznała, że Cameron Krutwig odrzuciłby możliwość campu na niegwarantowanym kontrakcie z drużyna, która grała w Finale Konferencji w NBA 🙃

Oczywiście że przy naszych zasadach by odrzucił bo u nas nie ma exhibit 10. Co oznacza że u nas nie dostalby nic i nie mógłby podpisać niczego z żadnym innym zespolem.Krutwig nawet się nie probowal starac o camp i podpisal umowę w Belgii jeszcze przed draftem w czerwcu

https://www.chicagotribune.com/sports/college/ct-cameron-krutwig-loyola-basketball-belgium-20210630-oyijay55z5fc3kzwvlfpsx7ahe-story.html

Żaden gracz nigdy w historii begm nie podpisał niegwarantowanej umowy w innej turze niż ostatnia. Nigdy. 

Sam się zresztą plules przy micicu że nie podpisalby z Sixers za grosze bo ma kontrakt w Europie. A teraz oferujesz innemu graczowi z gwarantowanym kontraktem w Europie kompletne zero i krzyczysz że zostałeś skrzywdzony w glosowaniu. 

Twoje posty wyglądają jakbyś kompletnie zwariował. Nikt tu poza Tobą nie rozumie o co Ci chodzi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber

W dniu 25.09.2019 o 00:06, MarcusCamby napisał:

John Konchar → Hornets ung 1+1 TO min
Michael Beasley → Magic ung 1+1 TO min
Kendrick Nunn → Magic ung 1+1 TO min

To IV tura FA 2019 (wtedy gracze bez głosowania szli do teamów, które im jako jedyne złożyły propozycję kontraktów - później była jeszcze V tura.

Rok później też w IV turze FA składałeś Koncharowi taki sam kontakt (później tez była V tura bo część teamów uzupełniała składy)

 

Nie mamy Exibit 10 contractów, ale zdrowy rozsądek podpowiada, że niegwarantowane kontrakty tak działają. Nie mamy też 10-dniowych i szeregu innych niegwarantowanych (gdzie kluby zwalniają graczy nawet po kilku meczach).

Jak ludzie faktycznie nie wiedzą o co mi tu chodzi - czyli jak największe odwzorowanie naszej gry względem rl NBA, gdzie przecież każdy skład dobija na campach do 20 to w sumie nie wiem w co my tu gramy. Zresztą w poprzednich sezonach sam (chociażby niegwarantowany dla Konchara, czy również Caleba Martina) składałeś i później w ostatniej chwili zwalniałeś graczy by mieć max 15 w składzie. 

.. a teraz nagle okazuje się, że  to co robiliśmy do tej pory - czyli niegwarantowane kontrakty i to co ja zrobiłem teraz to dwie rózne rzeczy.. bo ktos sobie to nagle wymyślił z d.. 🙃

.. odnośnie kontraktu Krutwiga w Belgii - od kiedy nam to przeszkadza? Jakos wcześniej nigdy nie stanowiło to w BeGM problemów, więc nie dorabiaj teorii do swoich bieżących potrzeb..

Nie podoba Ci się przykład Krutwiga? - Proszę bardzo - mamy Michaela Beasleya, który grał nawet w Summer League dla Portland i dopiero jak od nikogo nie dostał w rl propozycji gry na campie to pojechał ostatnio grać do Portoryko - czy tu również planujesz dorabiać swoją teorię wyssaną z palca? Beasley swojego czasu zrezygnował z gwarantowanych 5mln. za sezon w Chinach by spróbować przebić się do NBA na niegwarantowanym kontrakcie..  

Widzę, ze stworzyliście sobie z Jaśkiem kółko wzajemnej adoracji - gratuluję :) 

24 minuty temu, fluber napisał:

 

Twoje posty wyglądają jakbyś kompletnie zwariował. Nikt tu poza Tobą nie rozumie o co Ci chodzi. 

 

a to właśnie - odbijając piłeczkę sądzę o tym co wypisujecie tu z Jaśkiem (klakieryzm mmm2121 mam tu jednak jeszcze niżej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.