Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Moim zdaniem to trochę mu naplules w twarz tym minimum, bo w sytuacji Clippers nie jesteś. Dajesz prawie 30 milionów theisowi a batum dostaje minimum. Słabo. 

Czy ja wiem. Jasiek dobrze pisze. Batum swoje zarobił sam ruch w realu to potwierdza a miejsce Winslowa zajął Theis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem rozczarowany głosami 2x na GSW nad CLE przy Noelu. Różnica w kasie to 500k przez 3 lata (166k na sezon), Warriors skandalicznie pozbyli się legend w postaci Curry'ego i Greena, Cavs zaszli w zeszłym sezonie wyżej niż Warriors, którzy dodatkowo się osłabili (gdzie Cavs poszli all in w wysokie kontrakty, żeby grać o wynik) a tu Noel wybiera GSW :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

A co zrobili Clippers dając takie a nie inne umowy Batumowi Winslowowi i Jacksonowi?

I jestem finansowo znacznie w gorszej sytuacji niż Clippers mających nieograniczony budżet.

Jak ktoś mu gdzieś dawał z legit po teamu 12 milionów z których zrezygnował to chętnie zmienię zdanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Batuma zmieniłem głos na LAL - faktycznie nie dostrzegłem że wciąż ma strecha i tam hajs, a dodatkowo jego działania w RL NBA skłaniaja mnie ku temu ze pójdzie tam, gdzie ma największe szanse na ringa - tu zgodzę się z @january, że to już etap ring chaser i szukanie najwiekszej szansy na to kosztem hajsu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jestem rozczarowany tym, ze Noel ma niby brac teraz dluzszy kontrakt, ktory w calym okresie daje mniej kasy niz on do niedawna przez rok zarabial. To nie jest tak, ze on do tej pory nic nie zarobil. 
 

Wchodzi w prime, wiec raczej wzialby 1+1 ode mnie od contendera, gdzie moze jeszcze sie troche wypromowac. 
 

Co do Portisa. To wzial paycut zeby grac w Bucks rok temu(u mnie dostal wiecej rok temu), w tym roku wzial znowu paycut zeby zostac ( u mnie znowu dostal wiecej). Gada u Shamsa w wywiadze jak ceni stabilizacje, po czym u nas ma przejsc nagle do Phoenix xd

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Jak ktoś mu gdzieś dawał z legit po teamu 12 milionów z których zrezygnował to chętnie zmienię zdanie 

wedle doniesień które pamiętam dostawał propozycje z Indiany na ok 7-8mln. Nie wiem czy to kategoria legit PO team, ale to pokazuje że mógł wybrać ofertę w RL NBA w której zarobiłby więcej, a jednak pozostał w CLIPS 

No generalnie o hajs się nie ma co martwić skoro i tak dostaje 8,5 mln rocznie ze strechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tangiers napisał:

Co do Portisa. To wzial paycut zeby grac w Bucks rok temu(u mnie dostal wiecej rok temu), w tym roku wzial znowu paycut zeby zostac ( u mnie znowu dostal wiecej). Gada u Shamsa w wywiadze jak ceni stabilizacje, po czym u nas ma przejsc nagle do Phoenix xd

Nie przejdzie, bo tylko JaMychala biore i jednego podpisuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

w ofertach dałem pełne Room Mle Monkowi, nie mogłem już podnosić czy to jedak błąd?

Dałeś mu ofertę w kontrofertach po czym w reofertach znowu dałeś ofertę czego nie mogłeś zrobić

30 minut temu, karpik napisał:

A czy w regulaminie jest wspomniane, że należy wskazać z jakiego wyjątku się korzysta?

Nie ma tego w regulaminu owszem, ale dobrze wiadomo, że oczekuje się od wszystkich opisu z czego oferują kontrakt, wszyscy to napisali oprócz Wolves

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, karpik napisał:

No ok, i to ma stanowić podstawę do unieważnienia oferty? Nie przesadzasz nieco?

Wydaje mi się, że bez opisu z czego oferuje się kontrakt bierzesz ofertę jakby była z cap space - więc w tym przypadku przez brak capu oferta jest nieważna - przynajmniej ja to tak interpretuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, karpik napisał:

No ok, i to ma stanowić podstawę do unieważnienia oferty? Nie przesadzasz nieco?

dziękuje za głos rozsądku.

 

32 minuty temu, ozzy110 napisał:

Dałeś mu ofertę w kontrofertach po czym w reofertach znowu dałeś ofertę czego nie mogłeś zrobić

Nie ma tego w regulaminu owszem, ale dobrze wiadomo, że oczekuje się od wszystkich opisu z czego oferują kontrakt, wszyscy to napisali oprócz Wolves

to może zamist pisać tej marnej jakości posty popracuj nad poprawa regulaminu, skoro nie ma obowiązku wypisywania z jakiego wyjątku to nie ma obowiązku. 

Mam wyjątek i z niego skorzystam w przypadku Reggiego, na resztę waszych kompleksów nie mam czasu stad begm dla mnie jest w tym roku tylko miejscem gdzie wpadnę raz w miesiącu przypomnieć kto jest Mistrzem, ale argumentacja o unieważnieniu oferty Bo WSZYSCY INNI NAPISALI jest na poziomie Twojego FA, no offence.

Oferta ważna oczywiście 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Qcin_69 napisał:

dziękuje za głos rozsądku.

 

to może zamist pisać tej marnej jakości posty popracuj nad poprawa regulaminu, skoro nie ma obowiązku wypisywania z jakiego wyjątku to nie ma obowiązku. 

Mam wyjątek i z niego skorzystam w przypadku Reggiego, na resztę waszych kompleksów nie mam czasu stad begm dla mnie jest w tym roku tylko miejscem gdzie wpadnę raz w miesiącu przypomnieć kto jest Mistrzem, ale argumentacja o unieważnieniu oferty Bo WSZYSCY INNI NAPISALI jest na poziomie Twojego FA, no offence.

Oferta ważna oczywiście 

 

21 minut temu, Sylvinho. napisał:

Dlaczego KCP ma u niektórych wyżej odrzucenie oferty niż moją ofertę ? Szczególnie biorąc pod uwagę, że u mnie grają Harden i Durant, a w real NBA główni wolni agenci szli właśnie do nich. Nie róbmy sobie jaj.

Jak już jesteście obaj to może dograjcie za co było to >5mln w dealu bez kontynuacji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, cvbe napisał:

 

Jak już jesteście obaj to może dograjcie za co było to >5mln w dealu bez kontynuacji :P

to jest long term deal, pamiętajcie ze jestem Mistrzem i Wizjonerem, wiec poznacie sens tego dealu gdy będziecie na odpowiednim poziomie wtajemniczenia drodzy Padawanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.