Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Szulim napisał:

Czyli jeżeli chce złożyć nową ofertę bez warunków dla takiego Payne to już mi ta opcja przepadła?

Wychodzi na to ze tak.
 

Wg mnie jest to dość logiczne bo inaczej byłoby zbyt duże ułatwienie dla tego kto złożył pierwszy ofertę, przykładowo daje ofertę payneowi z warunkiem ->> widze ze nikt inny się nie zgłosił po niego w pierwszych ofertach —> zmieniam na bezwarunkową ofertę widząc okazję, w tym samym czasie nikt inny się nie zgłosił po niego w kontrofertach myśląc ze i tak przejdzie do następnej tury 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Wychodzi na to ze tak.
 

Wg mnie jest to dość logiczne bo inaczej byłoby zbyt duże ułatwienie, przykładowo daje ofertę payneowi z warunkiem ->> widze ze nikt inny się nie zgłosił po niego w pierwszych ofertach —> zmieniam na bezwarunkową ofertę widząc okazję —>nikt inny się nie zgłosił po niego w kontrofertach. 

I to rozumiem - dlatego wysłałem taką ofertę w kontrofercie właśnie. I niestety przepadła...

@Ashigaru ?

nie mówiąc o tym że zostałem wprowadzony w błąd w takim razie

W dniu 11.09.2021 o 12:13, ozzy110 napisał:

Dopiero w reofertach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

I to rozumiem - dlatego wysłałem taką ofertę w kontrofercie właśnie. I niestety przepadła...

@Ashigaru ?

Nie, ja mowie ze logiczne wydaje się brak możliwości zmianyustawienia priorytetów i warunków swoich pierwszych ofert. :) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szulimdla lepszego przykładu dlaczego tak nie można : potrzebuje PG na rynku jest curry, lowry i Payne. mysle sobie wszyscy się rzucą na curryego wiec zaatakuje lowryego a curryego wezmę sobie jako opcja B 

 

ide na FA :

1. lowry 20mln/ rok 

2. Curry 20mln / rok * tylko gdy nie wygram lowryego

3. Payne *tylko gdy nie wygram ani lowry ani Curry 

 

przychodza pierwsze oferty. Widzę ze Alonzo się rzucił na lowryego, do tego @Szulim, dają obaj po 22/mln. Widzę ze nikt się nie zgłosił po curryego. Wiec zmieniam sobie priorytety i przejmuje curryego zamiast tego, zamiast musieć się bic na argumenty czemu lowry woli u mnie grac za nieco mniejsze siano. W tym samym czasie wszyscy na raz myślą sobie: dobra, curry spada do II tury bo Zagłosuje na Ronniego w sprawie lowryego :) tym samym Ronnie ma za darmo curryego, bo wszyscy myśleli ze nie bedzie dla niego oferty. 
 

nigdy nie zmienialiśmy priorytetów z tego Co pamietam zreszta, a ja pytałem już dawno dawno temu podczas pierwszych FA czy tak można 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

A co Wy wymyslacie że zmianami.

Tylko kontroferty (Nowe oferty dla nowych graczy) mogą zmienić priorytety względem starych ofert (Stara staje warunkowa względem kontrofert, kontroferta wzgledem starych)

Ale stare oferty względem siebie się nie zmieniają na żadnym etapie.

Dobra założycielu to tylko bym potwierdził:

tylko kontroferty mogą wpłynąć na warunki a ofert wysłanych i warunków odnośnie nich nie można zmieniać ani w kontrofertach ani reofertach?

jezeli tak to wyśle poprawiona zgodnie z ofertami i kontrofertami

dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Jedyna kombinacja, kiedy dostajesz 2 graczy to wygrana przy Clarkson+Millsap. W innym przypadku dostajesz max 1 gracza.

Czy ja właśnie przeczytałem, że Rose jednak ma sporą szansę na spadnięcie do IV tury?! :D 

Wróć! Masz tu dom, zajebistego fryzjera i generalnie jesteśmy w środku USA czyli wszędzie jest "blisko", a nie, że Cię będą 9 godzinnym lotem z SACTOWN do Raps gonić na b2b :P :P :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MMM2121 napisał:

Ładny hajs zgarnął, ciekawe ile u nas wyciągnie. 

Extension będę Gordonowi proponował w IV turze FA. Tam jest chyba 88,2mln$ reszta to bonusy za All Star, All NBA, czy All Defensive. Warto też pamiętać, że w poprzednim sezonie Gordon w rl zarabiał 16,4mln$ a u nas 22mln$. - ale dobrze, że jest już to extension i mogę działać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ozzy110 napisał:

U nas dostał 88/4 gdzie w realu podpisał 76/4 myślę, że Aaron śmiało zejdzie te 12 mln jak też dostanie PO @Alonzo

Dostanie i PO i TK 15% i NTC :)

Lekki problem z tym, że chyba jego kontrakt nie może się zaczynać od niższej kwoty niż ten który się kończy. Zatem myślałem nad malejącym, ale też nie wiem czy może od 22mln czy musi być nieco wyższy oraz czy może maleć o 5% czy o 8%.

Osobom oburzonym od razu chcę wyjaśnić, że PO w 4tym roku byłoby najniższe a nie najwyższe.

@karpik @january wiecie jak ten mechanizm działa w rl? Pamiętam że były u nas z tym problemy swojego czasu przy extension Drummonda w Socie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

Dostanie i PO i TK 15% i NTC :)

Lekki problem z tym, że chyba jego kontrakt nie może się zaczynać od niższej kwoty niż ten który się kończy. Zatem myślałem nad malejącym, ale też nie wiem czy może od 22mln czy musi być nieco wyższy oraz czy może maleć o 5% czy o 8%.

Osobom oburzonym od razu chcę wyjaśnić, że PO w 4tym roku byłoby najniższe a nie najwyższe.

@karpik @january wiecie jak ten mechanizm działa w rl? Pamiętam że były u nas z tym problemy swojego czasu przy extension Drummonda w Socie.

Z Dre z tego co pamiętam był taki problem że on miał PO a extension w pierwszym roku było niższe od tej opcji.

A contract with an option can also be extended if the option is declined, as long as the extension adds at least two new years to the deal and the first-year salary isn’t worth less than the option would have been. The only exception to this rule involves an early termination option — a contract with an ETO can’t be extended if the ETO is exercised, ending the contract early.

Teoretycznie jeśli zawodnik nie ma opcji w umowie to może każdą kwotę podpisać.

@january popraw mnie jeśli się mylę

6 minut temu, fluber napisał:

@Alonzo chyba nie można dać po na malejacym kontrakcie albo mi się z czymś pomylilo

Znaczy może ale 4 rok z opcją nie może być mniejszy od 3 roku. Wystarczy że da malejący z rosnącym w 4 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.