Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Dostanie i PO i TK 15% i NTC :)

Lekki problem z tym, że chyba jego kontrakt nie może się zaczynać od niższej kwoty niż ten który się kończy. Zatem myślałem nad malejącym, ale też nie wiem czy może od 22mln czy musi być nieco wyższy oraz czy może maleć o 5% czy o 8%.

Osobom oburzonym od razu chcę wyjaśnić, że PO w 4tym roku byłoby najniższe a nie najwyższe.

@karpik @january wiecie jak ten mechanizm działa w rl? Pamiętam że były u nas z tym problemy swojego czasu przy extension Drummonda w Socie.

Nie jesteś zbyt rozrzutny z tym TK? U Ciebie zaraz cała s5 bedzie mieć TK. Cytując klasyka: byle leszcz w Orlando może dostać TK…:D

ps. Wiem ze kultura organizacji etc. ale ten mechanizm może dobrze Ciebie zastopować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, shevcu napisał:

Nie jesteś zbyt rozrzutny z tym TK? U Ciebie zaraz cała s5 bedzie mieć TK. Cytując klasyka: byle leszcz w Orlando może dostać TK…:D

ps. Wiem ze kultura organizacji etc. ale ten mechanizm może dobrze Ciebie zastopować 

Tak, całe s5 a jeszcze dziś poszukam czy mogę dać NTC Udonisowi ;)

Trochę przy Boucherze się tylko obawiam, ale pozostała 4 s5 to Magic Lifers ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Chyba Tylko w twojej głowie ;) 

Możliwe bo ja w BeGM nie rozpatruję tego pod kątem roto. W roto masz rację - to nie ma znaczenia. :)

Godzinę temu, january napisał:

Ktoś mnie coś oznaczał- jak coś to Gordon może klepnac 88/3+1 PO.

Trade kicker w takich Magic to jest negatyw a nie zaleta. Ciężej uciec xd.

A z Lakers wydostać - Russell, Ingram czy s&t Butlera za McColluma. :)

Odnieś się lepiej do możliwości malejącego kontraktu Gordona i opcji - bo przyszłościowo możemy mieć częściej tego rodzaju sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

Jeszcze się po opublikowaniu szablonu przyjrzę i opiszę, ale wstępnie to 8/8 wszyscy do Lakers;)

Na Theisa z tego co widzę - masz mój głos, ale z Aldridgem, Monkiem i Bazemorem widzę 4 a nie 8. Zresztą wg Twojej narracji, to Rudy Gay idzie grać do Mitchella. :) Nie wiem jak tam Hill, ale Batum i zwłaszcza Porter dostali dobre oferty od innych klubów i tu też może być różnie, bo przykładowo Mavs to contender i Porter weźmie to pewnie pod uwagę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ozzy110 napisał:

Santi to właśnie pewniak u mnie bo LBS mnie przebił z Caruso a Otto raczej nie wygram. Więc oferta na Aldame i Banton jak najbardziej są realne.

Santi u mnie ma taką samą kasę w Cavs a do tego elitarnego PG w postaci Ja i również mocnego PG w osobie D'Angelo

A, no to jeśli nie wygrasz tej dwójki, to chyba faktycznie Santi do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.