Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, cvbe napisał:

A, no to jeśli nie wygrasz tej dwójki, to chyba faktycznie Santi do Ciebie :)

Undrafted gracz zawsze weźmie moja umowę nad Pistons. Za 2 lata takiego gracza to go może już w NBA nie być. 

Wiadomo dlaczego mu złożyliśmy oferty ale tu aldama nie poszedł w 1 rundzie draftu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

Undrafted gracz zawsze weźmie moja umowę nad Pistons. Za 2 lata takiego gracza to go może już w NBA nie być. 

Wiadomo dlaczego mu złożyliśmy oferty ale tu aldama nie poszedł w 1 rundzie draftu. 

Spryciarz jesteś. Twoja oferta jest tylko 800 tyś wyższa od 3 letniego minimum.

3 lata tylko dla 800k więcej? Średnio. Santi w rl nba będzie co najmniej 3 lata ze względu na umowę 1st roundera. Przecież dobrze wiemy, że nawet 2 pierwsze lata nie pykną to ktoś u nas na bank rzuci mu to roczne minimum.

Po 2 latach twoja oferta jest gorsza od mojej. Więc coś mi się nie wydaję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ozzy110 napisał:

 Santi w rl nba będzie co najmniej 3 lata ze względu na umowę 1st roundera. Przecież dobrze wiemy, że nawet 2 pierwsze lata nie pykną to ktoś u nas na bank rzuci mu to roczne minimum.

Musielibyśmy założyć że istnieje alternatywna rzeczywistośc w której jest 1st rounderem. A to oszustwo. Dla undrafted rookie moja oferta jest lepsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LONGER01 napisał:

Był w historii jakiś undrafted rookie który dostał ofertę ponad minimum i to jeszcze z PO? 🙂

A czy to ważne? Historia jest pisana na naszych oczach

30 minut temu, fluber napisał:

Musielibyśmy założyć że istnieje alternatywna rzeczywistośc w której jest 1st rounderem. A to oszustwo. Dla undrafted rookie moja oferta jest lepsza. 

Czyli sugerujesz, że wszyscy dostają umowy za grę w begm nie rl NBA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Nie, ale sugeruje że głosujemy jako zawodnicy z begm. 

Dobra czyli jako młody zawodnik pewny swoich umiejętności męczysz się na praktycznie 3 letnim minimum zamiast po 2 latach lub nawet roku postawić na siebie i powalczyć o lepszą kasę. 

Czyli Santi jest chłopakiem bez ambicji.

Ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozzy110 napisał:

Dobra czyli jako młody zawodnik pewny swoich umiejętności męczysz się na praktycznie 3 letnim minimum zamiast po 2 latach lub nawet roku postawić na siebie i powalczyć o lepszą kasę. 

Czyli Santi jest chłopakiem bez ambicji.

Ok

Santi jest chłopakiem którego nikt nie wybrał w drafcie. Wezmie więcej gwarantowanej kasy a nie mniej. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą @fluber i co z tego że był undrafted. Od czego mamy summer league. NBA już pokazało, że wystarczy kilka spotkań aby zarobić.

Wielu pokazało, że bycie undrafted to nie koniec świata i nadal można stawiać warunki. A takie rzeczy mają swoje plusy. Możesz wybrać gdzie chcesz grać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

Zresztą @fluber i co z tego że był undrafted. Od czego mamy summer league. NBA już pokazało, że wystarczy kilka spotkań aby zarobić.

Wielu pokazało, że bycie undrafted to nie koniec świata i nadal można stawiać warunki. A takie rzeczy mają swoje plusy. Możesz wybrać gdzie chcesz grać

Santi Aldama's first three games in NBA Summer League wasn't an ideal introduction to Memphis Grizzlies fans. He had just one made shot in each game and looked overwhelmed at times

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.