Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, fluber napisał:

A miejsc w składach? 

Hmm na to jeszcze nie popatrzyłem, ale przed głosowaniem na pewno spojrzę - w samych Knicks będzie jednak 8 miejsc do zapełnienia, więc myślę że coś się znajdzie :) W moich Cavs jeśli podpiszę teraz jednego gracza, będą 3 miejsca do zapełnienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Hmm na to jeszcze nie popatrzyłem, ale przed głosowaniem na pewno spojrzę - w samych Knicks będzie jednak 8 miejsc do zapełnienia, więc myślę że coś się znajdzie :) W moich Cavs jeśli podpiszę teraz jednego gracza, będą 3 miejsca do zapełnienia ;)

Skład Knicks to będziecie sami uzupełniać;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

@ozzy110Ale podaj też w szablonie faktyczne wartości minimum, bo zaś ludzie będą myśleć, że 6/2 to ho ho w porownaniu do min vet 1+1;)

Po drugie dajcie mi zrobić popoludniowego posta przed głosami, chyba że 8xLakers to nie mam pretensji.

A to spokojnie, ale nie wiem czy nie lepiej podawać wartości według realnego zarobku a nie 2y vet min

Na razie wstawiłem, do sprawdzenia czy jest wszystko ok @january

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest błąd w arkuszu przy ofercie Heat dla Oladipo @ozzy110, tam w reofercie jest PO.

Generalnie wszyscy lepsi zawodnicy, którzy nie będą mieć problemu ze znalezieniem drużyny w następnej turze odrzucają na ten moment oferty za minimum i czekają na następną turę. Nic nie tracą, mogą tylko zyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

to ja zgłaszam poprawkę - extension dla Bryanta zmieniłem w reofertach z TO na PO  (napisałem nawet komentarz do tego w wiadomości do @Ashigaru ale magicznie ją usunął przy publikacji :D )

Ale z tego co kojarzę nie można zmieniać extension podczas tury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

 

Generalnie wszyscy lepsi zawodnicy, którzy nie będą mieć problemu ze znalezieniem drużyny w następnej turze odrzucają na ten moment oferty za minimum i czekają na następną turę. Nic nie tracą, mogą tylko zyskać.

Ja na pewno nie będę tak głosował. W 4 turze nie ma kontrofert z tego co pamiętam i tam mogą pójść takie steale z dupy z team options dla tych graczy, że to za duże ryzyko, żeby się w to bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozzy110 napisał:

Ale z tego co kojarzę nie można zmieniać extension podczas tury

A no to może nie doczytałem - choć teoretycznie to zmiana która jest korzystna. Jakby przyjmę również extension z TO - i tak za 2 lata będę negocjował kolejne extension więc żaden problem 

Póki co niech Bryant spokojnie wróci do gry i ma spokój finansowy bo z raportów wynika że okolice świąt dopiero będzie na 100% zdrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

A no to może nie doczytałem - choć teoretycznie to zmiana która jest korzystna. Jakby przyjmę również extension z TO - i tak za 2 lata będę negocjował kolejne extension więc żaden problem 

Póki co niech Bryant spokojnie wróci do gry i ma spokój finansowy bo z raportów wynika że okolice świąt dopiero będzie na 100% zdrowy.

Jeśli się nie mylę to po prostu masz w 4 turze możliwość ponownego złożenia oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Ja na pewno nie będę tak głosował. W 4 turze nie ma kontrofert z tego co pamiętam i tam mogą pójść takie steale z dupy z team options dla tych graczy, że to za duże ryzyko, żeby się w to bawić.

Przecież cały czas jest możliwość odrzucenia oferty w IV turze, także żadnych steali nie będzie ;)

No, ale Ty jesteś jednym z tych, którzy próbują teraz przystealować, więc się nie dziwię, że zabierasz w ten sposób głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, karpik napisał:

Przecież cały czas jest możliwość odrzucenia oferty w IV turze, także żadnych steali nie będzie ;)

No, ale Ty jesteś jednym z tych, którzy próbują teraz przystealować, więc się nie dziwię, że zabierasz w ten sposób głos.

Ja nigdy nie głosowałem za odrzuceniem ofert w takich sytuacjach.

30 zespołów mogło zoaferować kontrakt graczowi, jeden zespół oferuje minimum warunkowo. Czemu gracz miałby to odrzucić i liczyć na morze ofert w 4 turze?

Kilka zespołów oferuje minimum graczowi. Czemu ma rezygnować zamiast teraz skorzystać z możliwości wyboru, której w 4 rundzie może nie mieć?

Jeżeli ktoś zadeklaruje któremuś z tych graczy więcej hajsu w 4 turze to nie widzę problemu żeby odrzucić, ale bez takich deklaracji to logicznie nie ma sensu, żeby odrzucać gwarantowane kontrakty z PO.

Mało prawdopodobne, że ktoś kto teraz nie dostał więcej niż minimum, dostanie więcej niż minimum w kolejnych rundach. Więc czekać, żeby za 3 tygodnie podpisać i tak to samo, albo nawet nie? Bez sensu.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie wartości minimum żeby były znane to piszcie o tym sami w argumentacji.

Mi się już średnio chcę przeznaczać czas na dodatkowe zmiany w szablonie.

Z samym liczeniem głosów będzie już zapierdol na 60 zawodników

@MarcusCamby wracasz już do głosowania czy jeszcze nie brać twoich głosów pod uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ozzy110 napisał:

Jak chcecie wartości minimum żeby były znane to piszcie o tym sami w argumentacji.

Mi się już średnio chcę przeznaczać czas na dodatkowe zmiany w szablonie.

Z samym liczeniem głosów będzie już zapierdol na 60 zawodników

@MarcusCamby wracasz już do głosowania czy jeszcze nie brać twoich głosów pod uwagę?

Planuje normalnie głosować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

No już głosujecie, jak nie ma czasu nawet napisać posta ogólnego z argumentacją... później bo napiszę, ale na szybko:

Panowie o ch* tu chodzi z głosami na Batuma nie do Lakers? Typ dalej dostaje wypłatę po stretchu, w RL wziął bieda nic od Clipps by mogli dac wyjątek winslowowi, mimo że chciało Francuza pół ligi. Typ jest typowym ring chaserem i mega lojalny, chce walczyć o tytuł. I co przychodzi tu u nas  Curry do Lakers, a Batum sobie stwierdza 'A to nie -w sumie nagle odchodze z LA, bo wolę dostać ciut więcej kasy od ciulatych teamow, bo tytuł mnie nie obchodzi?'

Moim zdaniem to trochę mu naplules w twarz tym minimum, bo w sytuacji Clippers nie jesteś. Dajesz prawie 30 milionów theisowi a batum dostaje minimum. Słabo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.