Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

Dajcie znać jak mam założyć trade Request Younga, bo tego nie odpuszczę, Mavs się idiotycznym sknerstwem właśnie pięknie zaorali na lata.

Cytat

11. Trade request.

1. Każdy z zawodników mający aktywną i gwarantowaną umowę może złożyć Trade Request. Aby Trade Request doszło do skutku muszą być spełnione po kolei wszystkie poniższe punkty:

  1. Zgłoszenie TR w sprawie danego zawodnika składa jedna osoba, ale ów wniosek musi poprzeć jeszcze sześciu innych GMów. Przykład: składam wniosek o TR LeBrona Jamesa, wniosek został potwierdzony przez wymienionych sześciu GMów.
  2. Wnioskujący zakłada osobny temat w sprawie TR danego zawodnika. Przykład: "beGM - Trade Request LeBrona Jamesa
  3. Wniosek musi zawierać stosowną i sensowną argumentację powodów jego złożenia. Bez argumentacji złożenia wniosku, zostaje on od razu odrzucony.
  4. GMowie popierający wniosek mają obowiązek napisać "potwierdzam" w powyższym temacie.
  5. Jeśli zgłaszający nie zbierze sześciu głosów poparcia w ciągu 48 godzin - wniosek przepada. 
  6. Jeśli wniosek zostanie poparty łącznie przez siedmiu ( zgłaszający + 6 popierających GMów ), zostaje on poddany poprzez ankietę pod głosowanie czy dany zawodnik zgłasza TR czy nie.
  7. Trade Request jest skuteczny i zobowiązujący GMa który zawodnika posiada do wytransferowania go w przypadku uzyskania kwalifikowanej większości głosów 20 na 29 głosujących lub w przypadku braku głosów któregoś z GMów - uzyskanie ( w zaokrągleniu ) 69% głosów na tak.
  8. GM u którego gra zawodnik który złożył skuteczne Trade Request ma obowiązek oddać go w przeciągu dwóch najbliższych okienek transferowych. Wyjaśnienie: jeśli GM nie otrzyma satysfakcjonującej go oferty np w okienku świątecznym, ma prawo poczekać do drugiego okienka i wtedy zaakceptować którąś z ofert. 
  9. Zawodnik jest transferowany, oczywiście zgodnie z regułami CBA i regulaminu.

 

2. Jeśli GM zobligowany do oddania gracza nie odda go w jednym z dwóch okienek, to w trzecim, kolejnym okienku oferty składane są do Rady a GM nie ma już wpływu na wybór oferty. Rada wybierze najlepszą opcję dla jego zespołu i trade zostanie dokonany.

3. Każdy z GMów może złożyć tylko jeden wniosek o Trade Request na sezon.

4. Każda z drużyn może otrzymać tylko jeden wniosek o Trade Request na sezon. Drugi wniosek dotyczący tej samej drużyny w tym samym sezonie zostanie automatycznie odrzucony.

5. Nie można składać więcej niż jednego Trade Request na danego zawodnika, jeśli poprzednie odrzucono, nawet jeśli minął pełen sezon.

6. Ze względu na specyfikacje naszej gry, nie ma możliwości aby zawodnik wskazywał destynację.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Dzięki, to jutro rozpiszę TR.

Znajdź najpierw 6 popierających GMów - musisz ich nicki zawrzeć we wniosku jeśli dobrze pamiętam, oni muszą to potwierdzić w ciągu 48h w odpowiednim temacie i jeśli potwierdzą to się dopiero odbywa głosowanie. Jakoś tak było przy pierwszym i ostatnim (niedoszłym) TR u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw, można modyfikować kontrakty zawodników tak jak to robi @Alonzo z tymi TK. Nie, żeby mi to przeszkadzało, ale skoro pierwotnie TK oni nie mieli to dlaczego nagle je wrzucać? 

17 godzin temu, ozzy110 napisał:

Ja to nie chcę nic sugerować, ale Denver to chyba powinno polecieć w roczny tank bo obecnie wyglądają bardzo słabo a ilość nazwisk w 3 turze nie będzie porywać

Jak Ty chcesz, żeby oni tankowali mając Jokera i co by nie było, kilku naprawdę fajnych rolesów obok (Grant, Royce, Monte, Barton, Caruso?? Galo??). Ten Conley idealnie tam pasuje i raczej ciężko byłoby rywalizować z Denver o niego. Ja bym bardziej powiedział, że Hawks powinni rok przytankować ;)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej mówcie Jak tam agenci myślą, Nurkic poleci na 3mln więcej od słabszego klubu czy weźmie Indiane, gdzie jest cp3, która od dawna się nim interesuje, była gotów oddać za niego turnera i zrzuciła specjalne dla niego nawet wszystkie capholdy ? Wiadomym jest tez ze dostanie tutaj grube minuty, Harrell Jes na wylocie jak coś. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Braveheart22 napisał:

Btw, można modyfikować kontrakty zawodników tak jak to robi @Alonzo z tymi TK. Nie, żeby mi to przeszkadzało, ale skoro pierwotnie TK oni nie mieli to dlaczego nagle je wrzucać? 

Chyba pod ten punkt można to podciągnąć wg naszego regulaminu:

Cytat

 

5.10. Extensions and renegotiations 

 

W trakcie każdej z tur FA można proponować swoim własnym graczom przedłużenie oraz renegocjację trwających kontraktów zgodnie z zasadami CBA. W przypadku renegocjacji cała kwota oferowanej podwyżki w rozpoczynającym się sezonie jest blokowana w momencie złożenia oferty renegocjacyjnej i nie można jej użyć do podpisu innego zawodnika. Przykładowo drużyna x ma 25 mln cap space oraz chce dać podwyżkę graczowi y w wysokości 8 mln. Te 8 mln jest blokowane, a drużyna x jest traktowana w trakcie tury, w której złożyła ofertę renegocjacji jakby miała tylko 17 mln cap space. Ofertę przedłużenia bądź renegocjacji umowy można złożyć jednemu graczowi tylko 2 razy w trakcie jednego offseason. Oferty przedłużenia kontraktu i/lub renegocjacji nie są traktowane jako oferta w danej turze FA, w związku z czym nie wpływają na ilość ofert, jakie można przedstawić wolnym agentom.

 

5.10a. Oferty przedłużenia bądź renegocjacji kontraktu nie mogą być ofertami warunkowymi ani być używanie do warunkowania ofert dla FA

 

Wcześniej im nie mogłem zaproponować tego bonusu, gdyż wszedł on w życie dopiero od tego FA. Mitchell i Gordon podchodzą u mnie jeszcze pod NTK, ale po tym sezonie warunki te spełnią już chyba też KAT i Lowry i zaproponuję to całej czwórce równocześnie po sezonie 21/22. 

Tu (przy TK) w żadnym razie gracze nie muszą się zgadzać na nic nawet minimalnie niekorzystnego, dostają po prostu dodatkowy bonus do kontraktu ot tak. Chcę, żeby mieli absolutną pewność, że to oni są fundamentem Magic. Po wymianie Kellego Oubre, który spędził w Orlando ponad 4 lata powinno ich to przekonać do jasności kierunku w którym zmierzają Magic. Po tym, jak Kyle Lowry mimo lojalności klubu nie zgodził się na kompromis pomiędzy Magic a graczem przy nowej umowie, trochę to przesądziło losy Kellego na Florydzie.. O tym, że dam im TK informowałem już podczas trwania I tury FA.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Btw, można modyfikować kontrakty zawodników tak jak to robi @Alonzo z tymi TK?

Nie.

52 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Lepiej mówcie Jak tam agenci myślą, Nurkic poleci na 3mln więcej od słabszego klubu czy weźmie Indiane, gdzie jest cp3, która od dawna się nim interesuje, była gotów oddać za niego turnera i zrzuciła specjalne dla niego nawet wszystkie capholdy ? Wiadomym jest tez ze dostanie tutaj grube minuty, Harrell Jes na wylocie jak coś. 

Dla mnie póki co spokojnie Indiana (co rok walka ostra o PO = dużo wyższe zaufanie FA niż dla drużyny po hard tanku). Chicago musiałoby tu sporo przebić żeby zatrzeć złe wrażenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Jak to nie? A niby na jakiej podstawie? 

Jak gracz dostaje bonus i nic na tym nie traci, to można. 

Na podstawie regulaminu naszej gry - nie ma w nim nic o renegocjacjach i dopisywaniu zapisów w trakcie trwania kontraktu. Raczej już Ci to ktoś pisał z miesiąc temu więc pewnie pamiętasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, cvbe napisał:

Na podstawie regulaminu naszej gry - nie ma w nim nic o renegocjacjach i dopisywaniu zapisów w trakcie trwania kontraktu. Raczej już Ci to ktoś pisał z miesiąc temu więc pewnie pamiętasz :)

Zacytowałem właściwy punkt regulaminu przecież powyżej. A w regulaminie tego nie ma gdyż być nie może jako że to jest u nas nowość.

Gdyby mi ktoś wcześniej o tym napisał to raczej bym o tym wiedział. :)

Zabawne jest to, że chcę być fair wobec graczy i mi się tego zabrania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ozzy110 napisał:

 

A i oczywiście oferta dla Brooka @evitacre nielegalna.

z czystej ciekawości, bo sobie przeglądam oferty - czemu to jest nielegalne? 

20/2 1+PO czyli zgodne z regulaminem. Zakładam że @evitacre ma świadomośc tego że 9% to 10,2mln ale też w regulaminie jest aby oferty zaokrąglać do pełnych milionów - co zgodnie z zasadami matematyki zaoglągla się w dół

czy tu jest jakaś inna nielegalna kwestia której nie widzę?

zarówno ATL jak i MAVS (choć tam karpiu nie zaokrąglił kwoty) mają praktycznie te same warunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, cvbe napisał:

Znajdź najpierw 6 popierających GMów - musisz ich nicki zawrzeć we wniosku jeśli dobrze pamiętam, oni muszą to potwierdzić w ciągu 48h w odpowiednim temacie i jeśli potwierdzą to się dopiero odbywa głosowanie. Jakoś tak było przy pierwszym i ostatnim (niedoszłym) TR u nas.

 

9 godzin temu, january napisał:

Dzięki, to jutro rozpiszę TR.

Nie do końca tak jest. Wpierw January piszę posta wraz z uzasadnieniem, a później w poście 6 GMów ma napisać "popieram" w ciągu 48h.

Inaczej wniosek przepada.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

3 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Lepiej mówcie Jak tam agenci myślą, Nurkic poleci na 3mln więcej od słabszego klubu czy weźmie Indiane, gdzie jest cp3, która od dawna się nim interesuje, była gotów oddać za niego turnera i zrzuciła specjalne dla niego nawet wszystkie capholdy ? Wiadomym jest tez ze dostanie tutaj grube minuty, Harrell Jes na wylocie jak coś. 

Byłem się gotów założyć, że to zrobisz ale to Twoja sprawa. Nie masz co sobie głowy zawracać. Pójdzie kontroferta taka, że będziesz musiał CP3 stretchować aby ją przebić :D.

A no i nie zapomnij, że jeszcze ja się mogę włączyć do walki o Nurka i każdy inny w reofertach.

Więc hold your horses z tą pewnością siebie.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

21 minut temu, Szulim napisał:

z czystej ciekawości, bo sobie przeglądam oferty - czemu to jest nielegalne? 

20/2 1+PO czyli zgodne z regulaminem. Zakładam że @evitacre ma świadomośc tego że 9% to 10,2mln ale też w regulaminie jest aby oferty zaokrąglać do pełnych milionów - co zgodnie z zasadami matematyki zaoglągla się w dół

 

Bo nie ma wymaganych 50% cap space aby złożyć ofertę. Regulamin się kłania. 

21 minut temu, Szulim napisał:

zarówno ATL jak i MAVS (choć tam karpiu nie zaokrąglił kwoty) mają praktycznie te same warunki

A ATL i DAL @Szulim mają cap space :).

 

----------------------------------------

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Szulim napisał:

z czystej ciekawości, bo sobie przeglądam oferty - czemu to jest nielegalne? 

20/2 1+PO czyli zgodne z regulaminem. Zakładam że @evitacre ma świadomośc tego że 9% to 10,2mln ale też w regulaminie jest aby oferty zaokrąglać do pełnych milionów - co zgodnie z zasadami matematyki zaoglągla się w dół

czy tu jest jakaś inna nielegalna kwestia której nie widzę?

zarówno ATL jak i MAVS (choć tam karpiu nie zaokrąglił kwoty) mają praktycznie te same warunki

Ale ty wiesz że Bucks nie mają cap space więc z czego mają rzucić te 10 mln. A Lopez w zeszłym sezonie u nich nie grał

Godzinę temu, january napisał:

offseason Pistons...

To powiedz mi jak ty byś to rozegrał. Jestem bardzo ciekaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony pójdą jeszcze chyba kontroferty dla Capeli i Bouchera bo strasznie mało im chcecie zapłacić. Tak dla pewności żebym złapał jakiegoś rimprotectora, gdyby jednak Nurkic wybrał Chicago. Mysle ze Capela i Boucher będą wyżej w priorytetach niż Brook lopez, wiec szykujcie się tam na dopłacenie, bo ładnie chcecie na nich przyciąć sobie… nie spodziewałem się ze taki Capela bedzie do wzięcia za 13mln rocznie i tylko dlatego nawet po niego nie składałem oferty☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.