Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, tangiers napisał:

Bardzo dobry pick z Marshallem, byl na mojej liscie na late 2nd, jakby Mathias nie zadubiowal w Sixers to bym gral jako 2 waya. Bardzo dobry 1vs1 D, dobrza sie przesuwa, daje on ball pressure, solidny team defender. W ataku elite finisher jako driver(konczy 2 rekami), lubil kreowac sobie rzut na midrange(mial nawet lepsze % niz mozna bylo przypuszczac), 3ka bardzo slaba pomimo tego, ze wiekszosc bylo assisted. Ma lepsza tasme niz boxa. Szkoda, ze tylko rok grał u Chrisa Macka(geniusz od defensywy), ktory pewnie oduczyl by go klepania na sile. 

Nie został wybrany, bo ma kiepski profil gry pod dzisiejsze NBA, ale talent tu jest tylko oczekiwania zespolow sie zmienily. W 2010 roku poszedlby z late 1st ;]

Tak mnie nurtuje to pytanie.

Czy Ty masz gdzieś to zapisane, czy z pamięci potrafisz kilka zdań, w bardzo ciekawym stylu napisać o każdym prospekcie który był na big board w ostatnich 5 latach na miejscach od 1 do 100?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Rayjon Tucker dla Soty @SlaKB

Czemu mi graczy podbierasz? :( 

Najpierw chybiony strzał z UD, a teraz mi Rayjona - o którym kilka razy pisałem , że go biorę.. 

Pisałem po to, żeby sprawdzić, czy @człowiek...morza ma choć odrobinę honoru i jak mnie tyle razy za niego atakował, to czy chociaż go wybierze, ale zaskoczenia nie było. Mocny jest tylko w gadce bez pokrycia. 

Z jednej strony szkoda Rayjona.. ale z drugiej szacun dla Ciebie - bo startowaliśmy wtedy po niego w trójkę - Ty, ja i Człowiek_BezHonoru.

Chciałbym tylko, żeby było odnotowane, że chciałem go wziąć na 2way - brałbym go jako pierwszego, ale po niespodziewanej rekontuzji lewego nadgarstka KATa musiałem szukać jakiegoś wysokiego - dlatego Gabriel poszedł jako pierwszy. 

Życzę Tobie, żeby ktoś dał szansę Rayjonowi i żeby gracz przebił się w tym sezonie gdzieś do rotacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

Tak mnie nurtuje to pytanie.

Czy Ty masz gdzieś to zapisane, czy z pamięci potrafisz kilka zdań, w bardzo ciekawym stylu napisać o każdym prospekcie który był na big board w ostatnich 5 latach na miejscach od 1 do 100?

Strasznie nie doceniasz tangiersa, on jak stary dziadek w bujanym fotelu, graczy mających obecnie 30 lat jeszcze wspomina jak grali będąc w NCAA

Z rozrzewnieniem i nostalgią wspomni Ci Daniela Ortona czy Nolana Smitha o których koszykarskich świat już dawno zapomniał, ale w jego pamięci są ciągle żywi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Strasznie nie doceniasz tangiersa, on jak stary dziadek w bujanym fotelu, graczy mających obecnie 30 lat jeszcze wspomina jak grali będąc w NCAA

Z rozrzewnieniem i nostalgią wspomni Ci Daniela Ortona czy Nolana Smitha o których koszykarskich świat już dawno zapomniał, ale w jego pamięci są ciągle żywi.

Właśnie go bardzo doceniam, bo każdy jego post o jakimś tam młodzieńcu, czy to bust czy nie czyta mi się naprawdę bardzo przyjemnie i tylko mnie zastanawia czy on to z pamięci pisze, czy ma jakieś tam notatki i po prostu sobie do nich wraca.

Tak czy siak big respect. Chętnie bym mu ze 4-5 nazwisk podrzucił, aby sprawdzić czy choć w połowie mam podobne spostrzeżenia co on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Czemu mi graczy podbierasz? :( 

Najpierw chybiony strzał z UD, a teraz mi Rayjona - o którym kilka razy pisałem , że go biorę.. 

Pisałem po to, żeby sprawdzić, czy @człowiek...morza ma choć odrobinę honoru i jak mnie tyle razy za niego atakował, to czy chociaż go wybierze, ale zaskoczenia nie było. Mocny jest tylko w gadce bez pokrycia. 

Z jednej strony szkoda Rayjona.. ale z drugiej szacun dla Ciebie - bo startowaliśmy wtedy po niego w trójkę - Ty, ja i Człowiek_BezHonoru.

Chciałbym tylko, żeby było odnotowane, że chciałem go wziąć na 2way - brałbym go jako pierwszego, ale po niespodziewanej rekontuzji lewego nadgarstka KATa musiałem szukać jakiegoś wysokiego - dlatego Gabriel poszedł jako pierwszy. 

Życzę Tobie, żeby ktoś dał szansę Rayjonowi i żeby gracz przebił się w tym sezonie gdzieś do rotacji .

Z Haslemem to był troll, w 3 rundzie FA nawet nie sprawdzaliśmy kto tam jest dostępny, bo od początku jedynie Tate i Exum/Dedmond nas interesowali na tym FA, a z Tuckerem to cóż, podłogę ma wysoka jak na TW, ale nie wiem czy sufit się o nią nie ociera :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Eld napisał:

Tak mnie nurtuje to pytanie.

Czy Ty masz gdzieś to zapisane, czy z pamięci potrafisz kilka zdań, w bardzo ciekawym stylu napisać o każdym prospekcie który był na big board w ostatnich 5 latach na miejscach od 1 do 100?

Obecna klase mialem dosyc solidnie rozpracowana, czasu na nia tez bylo wyjatkowo duzo. Pozyskalem dwa drugorundowe picki w tym drafcie i mialem zrobiona liste. W ostatnich 6-7 latach to glownie ogladam college basketball(zwlaszcza po zakonczeniu kariery Kobego), RS NBA znacznie mniej niz kiedys, od 2-3 lat college football(glownie soboty) i NFL(glownie niedziela). RS NBA wieje nuda, dopiero Luka i powrot Lakers przywolal mnie do macierzy. PO NBA to juz inna bajka i uwazam, ze sa ciekawsze niz NFL play offs. Do tego sporo podow zeby porownac swoje wnioski.

Ogladanie NCAAB jest dla mnie szalenie ciekawe, bo taki amatorski scouting jest bardzo trudny, coraz wiecej rekrutow jest one&done(w collegu football zazwyczaj grasz pelne 4 lata), wiec proba jest mala, a miejsc w NBA jest rowniez stosunkowo niewiele. W skutek tego bardzo fajni prospeci sa pozniej oferowani w Europie i mozna obserwowac kto zlapal steala, a kto nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tangiers napisał:

Obecna klase mialem dosyc solidnie rozpracowana, czasu na nia tez bylo wyjatkowo duzo. Pozyskalem dwa drugorundowe picki w tym drafcie i mialem zrobiona liste. W ostatnich 6-7 latach to glownie ogladam college basketball(zwlaszcza po zakonczeniu kariery Kobego), RS NBA znacznie mniej niz kiedys, od 2-3 lat college football(glownie soboty) i NFL(glownie niedziela). RS NBA wieje nuda, dopiero Luka i powrot Lakers przywolal mnie do macierzy. PO NBA to juz inna bajka i uwazam, ze sa ciekawsze niz NFL play offs. Do tego sporo podow zeby porownac swoje wnioski.

Ogladanie NCAAB jest dla mnie szalenie ciekawe, bo taki amatorski scouting jest bardzo trudny, coraz wiecej rekrutow jest one&done(w collegu football zazwyczaj grasz pelne 4 lata), wiec proba jest mala, a miejsc w NBA jest rowniez stosunkowo niewiele. W skutek tego bardzo fajni prospeci sa pozniej oferowani w Europie i mozna obserwowac kto zlapal steala, a kto nie ;)

To może kilka słów o Cassiusie Stanleyu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Eld napisał:

Właśnie go bardzo doceniam, bo każdy jego post o jakimś tam młodzieńcu, czy to bust czy nie czyta mi się naprawdę bardzo przyjemnie i tylko mnie zastanawia czy on to z pamięci pisze, czy ma jakieś tam notatki i po prostu sobie do nich wraca.

Tak czy siak big respect. Chętnie bym mu ze 4-5 nazwisk podrzucił, aby sprawdzić czy choć w połowie mam podobne spostrzeżenia co on.

Jakis starych prospectow to ci nie przywolam z pamieci, ktora reka lepiej konczyl. Marshalla jednak ogladalem czesto, bo po SEC, konferencja Big East jest moja ulubiona(byl swietny dokument o niej ESPN 30 for 30 requiem for the big east), a w tym roku poziom byl szczegolni wysoki. 
 

Zapiski to robilem jak mialem wiecej energii i liczylem na jakis efekt np. zatrudnienie Matthew Dellavedowy po collegu w Slasku, ale wyszlo jak wyszlo

12 minut temu, Eld napisał:

To może kilka słów o Cassiusie Stanleyu? :)

Nie byl na mojej liscie jako potencjalny 2nd rounder. Generalnie to nisko go oceniam. Slabe team D, awareness w D na niskim poziomie, nie pomaga( to w ogole rzadkosc, bo wiekszosc atletycznych graczy jest nadpobudliwa w team D i chce pokryc jak najwiecej boiska kosztem swojego matchupu, bo licza, ze i tak zdaza z contestem), skupia sie na 1vs1 D( i tak K go wykorzystywal - jeden target w obronie, mniej bledow) a to wychodzi mu dobrze. Swietny atleta, ale slaby finisher, nie potrafil wykorzystac warunkow w sytuacji gdzie dobrych rim protectorow w CBB jest bardzo malo. Na poziomie NBA tym bardziej nie bedzie konczyl, w dodatku nie potrafi rzucic po kozle, ma potencjal na spot up shootera. Jest slabym passerem, wiec jesli po closeoucie nie bedzie mial autostrady pod koszem to raczej popelni blad. Nie lubie gosci, ktorzy jaki projected rolesi maja niskie IQ, a Stanley podchodzi pod ta grupe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

To w sam raz.

 

2 godziny temu, Eld napisał:

A player is ineligible to sign a Two-Way contract if he will have more than three years of NBA service at any point in the contract. 

CBA punkt 82.

Więc skoro ma trzy za sobą, a teraz będzie miał czwarty to może sobie do Chin wyjechać, a nie TW podpisywać.

Wybór do zmiany January.

 

1 godzinę temu, january napisał:

Nie chce mi się myśleć, obgadajcie te niespójnie przekazane dane z tej strony w Radzie, do mnie leci Naji Marshall, ale jak się okaże że Nader mógł do mnie trafić to go chcę.

Po szczegółowym rozebraniu przez Radę na najmniejsze śrubki punktów CBA dotyczących two-way okazało się, że jednak January może podpisać Abdela Nadera.

Gracz może mieć maksymalnie 3 sezony zagrane u nas i może wejść w czwarty sezon na kontrakcie two-way, a to dlatego, że exp jest liczony na koniec każdego RS.

January przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Spoczko, mi się po prostu nie chciało szukać co i jak, dlatego tylko zaznaczyłem, że jak coś to jednak Nader do mnie :)

 

(jak coś to ten drugi two-way do mnie to Naji Marshall, Krejci dla kogoś innego, pewnie najlepiej wypali ;d).

Opatrzyłem Twój wybór Krecika odpowiednim czerwonym komentarzem, więc jest tak jak chciałeś. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Czemu mi graczy podbierasz? :( 

Najpierw chybiony strzał z UD, a teraz mi Rayjona - o którym kilka razy pisałem , że go biorę.. 

Pisałem po to, żeby sprawdzić, czy @człowiek...morza ma choć odrobinę honoru i jak mnie tyle razy za niego atakował, to czy chociaż go wybierze, ale zaskoczenia nie było. Mocny jest tylko w gadce bez pokrycia. 

Z jednej strony szkoda Rayjona.. ale z drugiej szacun dla Ciebie - bo startowaliśmy wtedy po niego w trójkę - Ty, ja i Człowiek_BezHonoru.

Chciałbym tylko, żeby było odnotowane, że chciałem go wziąć na 2way - brałbym go jako pierwszego, ale po niespodziewanej rekontuzji lewego nadgarstka KATa musiałem szukać jakiegoś wysokiego - dlatego Gabriel poszedł jako pierwszy. 

Życzę Tobie, żeby ktoś dał szansę Rayjonowi i żeby gracz przebił się w tym sezonie gdzieś do rotacji .

chcialem go wziac w 2 turze.

narazie probuje sie przypodobac gianisowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

 

😆😆😆😆😆😆😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Przecież drugi wybór miałeś po mnie, a ja kilkakrotnie pisałem, ze go biorę na 2way  - mam nadzieję, że GMowie czytają to wszystko co piszesz :) 

stary ty jedno piszesz drugie robisz.

wiec skoro pisales, ze go bierzesz, to zalozylem, ze nie bierzesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.