Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, człowiek...morza napisał:

u nas nie przypominam sobie by gral w nba.

a w g-league gral sg/sf

A to u nas grał w G-league? Trzeba mieć konto premium żeby zobaczyć te mecze ? Weź poratuj linkiem. 
 

I tak postęp, ze przynajmniej wiesz jaki ma kolor skory, nie to co z Duncanem Robinsonem :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Tecu napisał:

W szablonie znowu nie ma mojego zawodnika. Nie to, że miałem szansę, ale denerwująca jest taka cenzura bez słowa wyjaśnienia 🙂

Chodzi o Jae’Sean Tate. 

Już dodałem. :) Przepraszam, pomyliłem z ofertą Gilla, gdzie z TaxMLE dałeś 4 lata, a tu 3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, january napisał:

@RonnieArtestics Twoja oferta na Nwabe został a złożona warunkowo 'jeśli nie Galloway', a właśnie to podpisałeś. Także tego xd

Nie. „Jeśli nie 1 lub 2” tam jest kolego,

czyli jesli nie Kleber tez go biore ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

@january bardzo antyspursowe głosowanie. Nawet ten Maxi na końcu stawki gdzie w uzasadnieniu piszesz coś co mnie premiuje conajmniej ponad dwie ekipy. Czyli opis sobie a głos sobie. Ok. 

January zagłosował za Minnesota w 1 a w zasadzie można powiedzieć w 2 przypadkach :) WoW, January jak chcesz się pogodzić i się steskniles to śmiało, odblokuj mnie, drzwi Spółdzielni są dla Ciebie zawsze otwarte, bo te głosy traktuje jako przeprosiny :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, january napisał:

  

  

No sorry Ronnie ale to jest ewidentne warunkowanie (w porównaniu z Marjanoviciem), że uzależniasz Nwabę i Martina również od podpisu lub braku podpisu Gallowaya.

Przeczytaj wszystko. Biore trzech zawodnikow jeżeli nie podpisze Klebera z MLE. 
mam na priorytecie normalnie Klebera i gallowaya i jest trzeci Nwaba, wyżej w priorytetach niż Boban. I jest napisane przy nim ; jak nie wejdzie 1. Lub 2. !!! 
lub. Słowo klucz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Przeczytaj wszystko. Biore trzech zawodnikow jeżeli nie podpisze Klebera z MLE. 
mam na priorytecie normalnie Klebera i gallowaya i jest trzeci Nwaba, wyżej w priorytetach niż Boban. I jest napisane przy nim ; jak nie wejdzie 1. Lub 2. !!! 
lub. Słowo klucz. 

w kwestii literalnej wykladnii January ma rację.

Lub =  w razie podpisnania jednego z dwoch badz obu

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Tu mogę edytować choć tam się jeszcze zastanawiam. 

Sota w tym roku nie będzie się przekrzykiwać na FA, liczymy na zdrowy rozsądek i obiektywność każdego usera, z doświadczenia wiemy ze gracz  podczas FA kieruje się głównie 2 kryteriami:

1) hajsem- większy od Minnesoty 

2)win ratingiem- większy u Minnesoty 

wiec czemu Clippersi mieliby być w głosowaniu przed Sota, która - jak wielokrotnie zaznaczała- w tym roku odpuszcza FA a upatrzone cele zostawia na 3 rundę (gdzie Tate miał priorytet w ofertach przed choćby Boucherem,Dedmondem czy Exumem) ja nie wiem, choć się domyślam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.