Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

ale po co te dywagacje wgl?

to ejst oczywiste, ze dzialam w ramach mozliwosci. nie stac mnie to oferta niewazna i tyle. to szukanie dziury w calym jest mocno irytujace.

Jakby to bylo oczywiste to nie byloby tego zapisu o banie na ktory powoluje sie January. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, fluber napisał:

Jakby to bylo oczywiste to nie byloby tego zapisu o banie na ktory powoluje sie January. 

nie widzialem zadnego zapisu na ktory powolywal sie january.

ale moze zamiast poslugiwac sie ewentualnym bzdurnym wykorzystaniem przepisu (jezeli takowy istnieje), lepiej byloby pomyslec nad jego zmiana? 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

widac to chocby na przykladzie matthewsa i riversa

Matthews to c***ograjec obecnie jadący na nazwisku. Gdyby nie fakt, że trafił do Bucks to by każdy go posadził już obok Geralda Wallace wersji z Nets. A tak się jaracie, bo dostanie sporo openów obok Giannisa i wiadomo, każdy grajek z Bucks dostaje sporo miłości na forum.

Ale więcej niż minimum warty nie jest.

Rivers można dyskutować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Matthews to c***ograjec obecnie jadący na nazwisku. Gdyby nie fakt, że trafił do Bucks to by każdy go posadził już obok Geralda Wallace wersji z Nets. A tak się jaracie, bo dostanie sporo openów obok Giannisa i wiadomo, każdy grajek z Bucks dostaje sporo miłości na forum.

Ale więcej niż minimum warty nie jest.

Rivers można dyskutować

jamychal green

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

albo jamachyla greena

Tudzież Looneya w GSW, gdzie wiekowo bardziej pasuje do przykładu Tylera.

Teraz, BMF napisał:

Tak, pierścienie są najwidoczniej passe, mamy nową erę w historii NBA.

Jak w Ekstraklasie Smuda grał o spadek to w NBA każdy o #1 draftu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

 

nie widzialem zadnego przepisu na ktory powolywal sie january.

ale moze zamiast poslugiwac sie ewentualnym bzdurnym wykorzystaniem przepisu, lepiej byloby pomyslec nad jego zmiana?

Dopoki jest ten przepis to powinnismy go przestrzegac bo ja np nie zaoferowalem z tego powodu 25/4 craigowi a majac przepisy w dupie jak Ty to moglbym zlozyc. Wiec fajnie by bylo gdybysmy mieli rowne szanse i nawet mistrza obowiazywal regulamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Matthews to c***ograjec obecnie jadący na nazwisku. Gdyby nie fakt, że trafił do Bucks to by każdy go posadził już obok Geralda Wallace wersji z Nets. A tak się jaracie, bo dostanie sporo openów obok Giannisa i wiadomo, każdy grajek z Bucks dostaje sporo miłości na forum.

Ale więcej niż minimum warty nie jest.

Rivers można dyskutować

willy calue-stein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Dopoki jest ten przepis to powinnismy go przestrzegac bo ja np nie zaoferowalem z tego powodu 25/4 craigowi a majac przepisy w dupie jak Ty to moglbym zlozyc. Wiec fajnie by bylo gdybysmy mieli rowne szanse i nawet mistrza obowiazywal regulamin

nie wiem jak wygladal twoj proces decyzyjny i w gruncie rzeczy mnie to nie interesuje. 

interesuje mnei zdrowy rozsadek

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

nie wiem jak wygladal twoj proces decyzyjny i w gruncie rzeczy mnie to nie interesuje.

interesuje mnei zdrowy rozsadek

Zdrowy rozsadek mowi ze nie wchodze do sklepu, nie laduje towarow do koszyka, nie wykladam ich na tasmie kiedy nie mam pieniedzy zeby za to zaplacic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Zdrowy rozsadek mowi ze nie wchodze do sklepu, nie laduje towarow do koszyka, nie wykladam ich na tasmie kiedy nie mam pieniedzy zeby za to zaplacic:)

a mi zdrowy rozsadek mowi, ze jak masz w portfelu 5 zlotych i podchodzisz do kasy mowaic ze chcesz 3 browary, pani je kasuje po czym mowi 7 zlotych (zatem 2 zlotych Ci brakuje) to Pani nie dzwoni od razu na policje i nie nazywa cie zlodziejem (czyt. ban u nas), tylko po prostu bierzesz 2 browary i czesc.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.