Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, january napisał:

Jak tam u Johnsona pójdzie deklaracja 2y no-trade, u Riversa też to pozmieniam głosy na NYK.

Bazemore u nich nie był, to bez problemu głos (Bux się nie będą liczyli) na nich.

Jak tak to ma wyglądać, to mam nadzieję, że no trade nigdy nie zostanie u Nas wprowadzone. To powinno dotyczyć tylko gwiazd, a nie Bolków pokroju TJ. 

Jak się za pół roku zmieni GM Knicks to też ta deklaracja będzie go obowiązywać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Swoją drogą dobrze, że się przypomniałeś, przecież Ty wywaliłeś Hardena z klubu niezmuszony. Jeff Green leci na koniec kolejki i wszyscy inni powinni tak głosować też.

heh a ashigaru wyjebal lillarda i cala ekipe. 

oh wait

kolejny piekny namacalny przyklad

6 minut temu, january napisał:

Deklarację taką można fizycznie złamać - nawet obecny GM może to zrobić. Konsekwencje jednak będą wedlug wielu mocarne (na FA innych). 

to po co tworzyc takie niewygodne i nierealne sytacje?

bylaby klauzula no-trade i nie byloby problemu.

a tak ejst szcztucznie tworzony problem.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to cała trójka polecieliście w c***a z Tylerem.

@MarcusCamby próbuje przystealować i 26 latka złapać za 6M rocznie.

@Ashigaru ładuje mu TO.

@człowiek...morza daje niby spoko piniądz, ale to wciskanie Tylera połowie ligi wcześniej odbija się teraz czkawką.

 

Że nikt nie wpadł aby dać mu coś 12/2 albo 14/2 1+1PO to by pewnie już go mógł sobie wpisywać w arkusz. Młodym gościom dawać coś na 4 lata za śmieszne pieniądze naprawdę się nie godzi i chyba przepatrzę jeszcze raz swoje głosy i będę promował niższą kasę z PO i krótszym kontraktem, zamiast coś długiego. Umówmy się każdy z graczy I rundy jest już mocno ustawiony. Sam rookie contract to kilkanaście milionów zarobione. Argumentacja, że wejdzie sobie w wieku ~30 lat na rynek i coś jeszcze podpisze a tak to ma zabezpieczoną przyszłość nie jest dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Eld napisał:

Generalnie to cała trójka polecieliście w c***a z Tylerem.

@MarcusCamby próbuje przystealować i 26 latka złapać za 6M rocznie.

@Ashigaru ładuje mu TO.

@człowiek...morza daje niby spoko piniądz, ale to wciskanie Tylera połowie ligi wcześniej odbija się teraz czkawką.

 

Że nikt nie wpadł aby dać mu coś 12/2 albo 14/2 1+1PO to by pewnie już go mógł sobie wpisywać w arkusz. Młodym gościom dawać coś na 4 lata za śmieszne pieniądze naprawdę się nie godzi i chyba przepatrzę jeszcze raz swoje głosy i będę promował niższą kasę z PO i krótszym kontraktem, zamiast coś długiego. Umówmy się każdy z graczy I rundy jest już mocno ustawiony. Sam rookie contract to kilkanaście milionów zarobione. Argumentacja, że wejdzie sobie w wieku ~30 lat na rynek i coś jeszcze podpisze a tak to ma zabezpieczoną przyszłość nie jest dla mnie.

powiedz mi na temat ilu graczy w swoich druzynach nie prowadziles rozmow? 

liczba transferow w lidze dobitnie pokzuje, ze rozmowy na temat kazdego z kazdym to standard tej gry. 

praca gm'a z reszta tez na tym polega.

a robienie dymow z rozmow na temat transferu roles'a ktory zarabial 19 mln, podczas gdy wiekszosc all-starow tej ligi byla przedmiotem rozmow wlacznie z currym hardenem, lebronem, butlerem to jest po prostu grube nie hallo.

nadintepretujecie pewne fakty. rownie mocne (w gruncie rzeczy zadne) pdostawy mialaby teoria, ze knicks szanuja swoich graczy, dlatego po nich wracaja. to jest dokladnie w stylu "jeden rabin powie tak a inny rabin powie nie". 

brakuje logiki. 

dlaczego glosowaliscie na beverley'a w celtics, ktorzy wraz z kazda zmiana pory roku zmieniaja polityke klubu  (swiezy prykald oddanie westbrooka po roku)? wytlumaczy ktos? 

brakuje logiki x2 i to najbardziej wkurwia a nie to, ze johnson do mnie przyjdzie czy nie.

bardzo dziwny jest tok rozumowania u niektorych gm'ow. choc nie bede narzekal, bo dzieki temu udalo mi sie zbudowac najlepszy team. trzeba przebolec i brac wszystko z dobrodziejestwem inwentarza (wlacznie z dziwnymi glosami). 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@człowiek...morza ale to są pierdoły. Ja po prostu jako agent Tylera mam dwie bardzo bliskie sobie oferty. Ty vs Portland. Na tyle bliskie, że decydują szczególiki. Tutaj tym szczegółem jest właśnie to, że próbowałeś ( i ostatecznie z sukcesem ) opchnąć mojego Klienta połowie ligi ALE gdybyś dał mojemu Klientowi 14/2 z PO to kazał bym mu sobie dumę schować do kieszeni bo Twoja oferta była by po prostu dla niego najlepsza. 

Nie mniej właśnie przy Was dwóch miałem największy zgryz i jak pisałem, nie wykluczam zmiany głosu. Oferta Marcusa tutaj dla mnie to meh. Jak by dał 2+1 to spoko, ale akurat to 18/3 odbieram jako próbę stealu. #6 pick tegorocznego, podobno słabego draftu, Culver a u nas Reddish zarobią więcej przez najbliższe trzy lata niż to co Camby oferuje Tylerowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Eld napisał:

@człowiek...morza ale to są pierdoły. Ja po prostu jako agent Tylera mam dwie bardzo bliskie sobie oferty.

jeżeli to są według Ciebie pierdoły to znaczy, że nie rozumeisz istoty problemu.

a istotą jest że wytykanie dealowania johnsonem (oczywista nieprawda jest, ze pisalem do polowy ligi w tej sprawie, ale ze prawda tu dawno stacila znaczenie, to nie chce mi sie polemizowac z tym) u nas nie ma zadnego sensu,

pojecie szacunku do gracza ze wzgledu na to jak prowadzimy gre totalnie sie zdewaluowało.

i ewentualnymi beneficjentami lojalnosci moze byc tecu slakb i chyba nikt wiecej. reszta to jeden pies. wytykanie mi czegokolwiek przez reszte to hipokryzja

. jedno natomiast mnie rozni "od jednego psa" - moje ruchy namacalnie do czegos doprowadzily. choc nie wiem czy sie powinienem cieszyc, bo lepiej bylboy wyjebac caly team badz zrezygnowac z walki o cokolwiek , zaczac tankowac i wtedy wolni agenci z radoscia by do mnie przychodzili (via raptors, kings, miami itd). absurd.

ps. kolejnym przejawem blaku logiki jest brak podjęcia działań przez osoby krzyczące na temat deklaracji, a mające  uprawnienia (via january) w przedmiocoe wprowadzenia no-trade clause. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

tym samym tokiem myslenia mozna napisac ze od ciebie odejdzie towns

u mnie do wymiany może byc tylko Valentine w tym sezonie, jeszcze możliwe, że się jedna kwestia zmieni, ale wtedy Valentine zostanie, a do oddania będzie jeden inny gracz.

KAT i Mitchell zostają całe kariery w Orlando.

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

 

proszę napisać do rady z postulatem wprowadzenia klauzuli no-trade. 

jeśli miałbym taką możliwość to odpowiednia klauzula w kontrakcie johnsona by się znalazła

Założyłem temat z deklaracjami - samą narrację pozostawiam Tobie. Może to być chociażby na zasadzie, że podczas negocjacji z graczem, obiecałeś mu jako honorowy człowiek alias Człowiek Honoru, że po tym incydencie z wcześniejszym oddawaniem go, teraz ma 100% pewności pod Twoim GMowaniem pozostania w Knicks. To jest aż tak proste :) 

41 minut temu, człowiek...morza napisał:

dlaczego glosowaliscie na beverley'a w celtics, ktorzy wraz z kazda zmiana pory roku zmieniaja polityke klubu  (swiezy prykald oddanie westbrooka po roku)? wytlumaczy ktos? 

Pisałem o tym kilka razy - Celtics mieli zawalone salary, oddanie kogoś z wysokim kontraktem było nieuniknione, żeby ta drużyna mogła jakoś funkcjonować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Pisałem o tym kilka razy - Celtics mieli zawalone salary, oddanie kogoś z wysokim kontraktem było nieuniknione, żeby ta drużyna mogła jakoś funkcjonować. 

a to czym bylo oddani johnsona xd?

jestes najlepszym przykladem tego co napsialem powyzej. braku logiki. i tym postem kolejny raz to potwierdziles. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, człowiek...morza napisał:

jeżeli to są według Ciebie pierdoły to znaczy, że nie rozumeisz istoty problemu.

a istotą jest że wytykanie dealowania johnsonem (oczywista nieprawda jest, ze pisalem do polowy ligi w tej sprawie, ale ze prawda tu dawno stacila znaczenie, to nie chce mi sie polemizowac z tym) u nas nie ma zadnego sensu,

pojecie szacunku do gracza ze wzgledu na to jak prowadzimy gre totalnie sie zdewaluowało.

i ewentualnymi beneficjentami lojalnosci moze byc tecu slakb i chyba nikt wiecej. reszta to jeden pies. wytykanie mi czegokolwiek przez reszte to hipokryzja

. jedno natomiast mnie rozni "od jednego psa" - moje ruchy namacalnie do czegos doprowadzily. choc nie wiem czy sie powinienem cieszyc, bo lepiej bylboy wyjebac caly team badz zrezygnowac z walki o cokolwiek , zaczac tankowac i wtedy wolni agenci z radoscia by do mnie przychodzili (via raptors, kings, miami itd). absurd.

Nie rzeźb już. Wciąż się zastanawiam i jak najbardziej biorę pod uwagę to co piszesz i głos mogę zmienić.

Chciałem dziś zagłosować bo od soboty nie będzie mnie w Polsce i nie biorę kompa ze sobą. Łatwiej mi zrobić edycje z tel, niż z telefonu próbować zagłosować na wszystkich więc chciałem to mieć z bańki. Przy extension u niektórych też się zastanawiam. Hield w sumie ok. Cvbe powinien Cambiemu dziękować, że ten mi przypomniał jaką padakę rzutową złapał Hield w niektórych meczach na koniec RS, stąd bierę kasę i długa jako jego agent. Kuba Potel mi śmierdzi za taki hajs. Prince w sumie też. Murray no brainer dla mnie, choć osobiście wolał bym 2+1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

a to czym bylo oddani johnsona xd?

jestes najlepszym przykladem tego co napsialem powyzej. braku logiki. i tym postem kolejny raz to potwierdziles. 

ale to nie Principe teraz namawia Westbrozego na powrót do Bostonu, tylko Ty TJa do NY- zrozum to :)

no i Wasz koronny argument - zawodników finanse klubu nie interesują :P  

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

 ale to nie Principe teraz namawia Westbrozego na powrót do Bostonu, tylko Ty TJa do NY- zrozum to :) 

to zrozum, ze mi sie nei chce z Toba gadac na ten temat , tak jak nie chce mi sie gadac z plaskoziemcami na temt tego czy ziemia jest plaska :)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddanie Westbrooka z mojej strony było argumentowane względami sportowymi jak i finansowymi. To był koszt praktycznie 1/3 salary i za takie pieniądze oczekujesz od zawodnika adekwatnej gry, a kilku GMów tylko przez Westa nie oddało na mnie swojego głosu w PO. Pamiętam nawet jak ktoś napisał, przepraszam już nie pamiętam kto to był, że gdybym miał takiego DJ Augustina zamiast Westbrooka to bym otrzymał jego głos :D . Nie rozumiem więc, dlaczego miało by to przeszkadzać Beverleyowi skoro dzięki temu byłem w stanie zaproponować mu 3 letni kontrakt i miejsce w s5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

i ewentualnymi beneficjentami lojalnosci moze byc tecu slakb i chyba nikt wiecej. reszta to jeden pies. wytykanie mi czegokolwiek przez reszte to hipokryzja

 

No Slaku to był takim, ze został i bez Khrisa i bez Otto i bez młodych wilków z Minnesoty :) 

Tecu był z kolei takim, ze rok temu ludzie nie chcieli mu jakiś drobnych przy kontrakcie JRicha darować :) 

Ogólnie u nas w 99% wygrywa najwyższa oferta (choć tutaj trzeba przyznac ze się tendencja powoli odwraca i jest kilku GMow , którzy nie patrzą tylko na $- to dobry trend), wiec trochę Cię ponosi z tym meczennictwem, bo jesteś traktowany jak każdy inny, choć pewnie ego za bardzo Ci to przesłania 😘 

Ogolnie wiadomo tez, ze January robi brudne gierki i to może wkurwiac , ale akurat na tym FA to z Ciebie wychodzi cebula i oczekiwania innego traktowania dla Knicks, a nie złe słowa Ojxa Założyciela, mnie czy kogokolwiek innego - płac jak inni , to nie będzie wątpliwości , ale jak szukasz zniżek na każdym kroku to potem nie płacz na forum, ze nie masz rotacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.