Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, fluber napisał:

@ignazz czyli oddajesz jamala murraya, brogdona i millsapa. Super:)

Zmuszacie swoim koszmarnym zachowaniem do zbyt dalekiej informacji. 

Brakujacym ogniwem jest:

John Collins gracz który jest bardzo dobrym uzupełnieniem becnego składu. 

A fakt ze w wymianie oddałem 62.500.000 Millsapa sprawia ( biorąc 18.000.000 Teague) ze znacznie zmniejszyłem prawdopodobieństwo utraty Brogdona 

jak możesz wnioskować odwrotnie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Zmuszacie swoim koszmarnym zachowaniem do zbyt dalekiej informacji. 

Brakujacym ogniwem jest:

John Collins gracz który jest bardzo dobrym uzupełnieniem becnego składu. 

Chyba zartujesz:) wiesz co butler powiedzialby na zamiane millsapa na johna collinsa?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murray 

brogdon 

butler 

collins 

lma 

 

teague lub zmiennik ( negocjacje ) 

Admiral Korkmaz 

Bertans Musa Stanley Johnson ( RFA) 

Ruby 

WCS ( RFA) 

 

oraz zapewniony cap space na wzmocnienia 

Teraz, fluber napisał:

Chyba zartujesz:) wiesz co butler powiedzialby na zamiane millsapa na johna collinsa?:)

Tego którym mnie przez ostatni rok napieprzacie ze najgłupszy ruch za 90.000.000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi player option to Klay, Kawhi itd to muszą czekać na reoferty ze swoich macierzystów klubów. Nie kontrujecie swoich własnych ofert

Jeśli, więc Towns nie dostanie żadnej kontroferty, to wygra opcja bez PO.

Swoją drogą nie mam pojęcia czemu Embiid i Jokic klepnęli oferty bez PO. Przecież to jest ten sam kontrakt co obecnie mojego Davisa. I teraz on zamiast zarabiać 40mln od przyszłego sezonu, nie mógłby odrzucić 26mln...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

O co chodzi z Kawhim w Kings w ogóle? Albo wraca do domu (LA), albo zostaje w NYK, wtf?

to jest dobre pytanie.

Ani to LA ani dobrze zarządzana organizacja ani organizacja z przyszłością (jest dużo bardziej prawdopodobne, że Davis za rok odejdzie nawet pomimo ściągnięcia Leonarda - nie miał kings na liście. W pelicans w realu mial jeszcze lespze perspektywy a mimo to chcial odejsc). 

Trudno dyskutować nawet. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem miłość do rostowania i szukanie wszędzie wad ale uznałem ze atakując po Buttlera nie potrzebuje:

dużo rzucającego bez obrony 170/5 SG 

kontuzjowanego 35 letniego Millsapa gdzie obok jest LMA 

dodatkowo co nie jest bez znaczenia John Collins gra regularne 20/10 na bardzo dobrym procencie z etyka pracy i ma jeszxze 2 lata rookie contract 

 

właśnie takie uzupełnienie lidera tańszym w sumie LMA ( 20 brzmi jak promocja przy 31.500.000 Millsapa) oraz bardzo tanim Johnem zapewniam wspomniana piramidalna strukturę hierarchi i płac. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ignazz napisał:

Murray 

brogdon 

butler 

collins 

lma 

 

teague lub zmiennik ( negocjacje ) 

Admiral Korkmaz 

Bertans Musa Stanley Johnson ( RFA) 

Ruby 

WCS ( RFA) 

 

oraz zapewniony cap space na wzmocnienia 

Po pierwsze primo, to jak Ty chcesz podpisać Butlera, to nie masz RFA Stanleya Johnsona i nie masz RFA WCS-a, bo musisz zrzucić ich cap holdy i pozbyć się praw do tych graczy, więc ten skład powyżej to bzdura.

Po drugie primo Butler to 32,7 miliona, LMA 22, Brogdon 20, Bertans 4,5 Murray 2,3 Musa 2, Teague 18, Collins 2,2 Korkmaz 2 i cap holdy to jest więcej niż 109 milionów, więc nie masz żadnego cap space na wzmocnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ano to faktycznie trochę zmienia postać rzeczy, bo myślałem że Jamal, a tu fit z Brogdon fajnie by wyglądał.

Polecam lekturę Dejounte plus służę pomocą w informacji jakie oczekiwania ma rlspurs wobec NAJLEPSZEGO OBROŃCY zespołu. 

Trio Muray Brogdon Butler to doskonała obrona i rozkład rzutów jaki sobie życzy Jimmi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Dla cap hold Spurs to nie ma znaczenia.

Chyba, że przy wyrównaniu liczy się inaczej, ale nie wydaje mi się.

Przecież jak wyrównają to Brogdon nie liczy się jako cap hold, tylko jako wartość wyrównanego kontraktu, wymiany są odblokowane dopiero po 1 turze, więc Spurs nie mają ani grosza cap space na jakiekolwiek wzmocnienia po podpisaniu Butlera i zrobieniu wymian, o których piszą i muszą zrzucić Johnsona i WCS, żeby podpisać Butlera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.