Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Według informacji przed złożeniem oferty otrzymałem potwierdzenie ze niski cap hold utrzymuje do czasu okienka transferowego 

ta informacja sprawiła ze uznałem za stosowne zejść maksymalnie w dół z kosztami 

 

jestescie trochę niesprawiedliwi bo cały rok byłem krytykowany za Millsapa który nie sprawiał razem z LMA ze przejdę Rakiety w PO a teraz oddanie rok starszego i i 2 mln droższego ( rok w rok) gracza ma mi przeszkodzić w pozyskaniu gracza ( Leonard właśnie jest wkurziny na clippers Gallo i młody rozgrywajek poszli ) 

ja zamiast George dla Leonarda mam LMA Murraya Brogdona i Collinsa 

uwazam ze to lepszy zestaw ale mogę zapytać GM Bostonu czy nie chciałby mojego zestawu plus 6 pickow jak to zrobili clippers 

 

ide inna droga z równie silnym składem 

wiem ze nie wierzycie w Collinsa i Dejounte ale co jeżeli oni na wiosnę zrobią postęp jak Jamał w tym roku? 

5 minut temu, fluber napisał:

John collins to dobry obronca czy czolowka na swojej pozycji?:) dejounte lepszy niz jamal?

Zaczynam tracic szacunek do niektorych gm-ow, serio

Gra w dosyć trudnym środowisku Hawks i oczywiscie to żywe złoto w ataku ale on jest tu piątym elementem i najsłabszy z całej mojej piątki 

 

jest jednak szybki i mobilny 

i oby zdrowy 

 

Nie da się zrobić wymiany jak z Atlanta i jeszcze dostać Goberta za 2 mln

wiecsj realizmu 

nagle wam słaba obrona Jamala nie przeszkadza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Sapa chwaliłem zawsze ;) Ty napisałeś już że jest kontuzjowany. 

Jestem fanem Dejounte o czym doskonale wiesz, ale trochę przeginasz w tekstach o nim tutaj.

Collins to ciekawy i młody zawodnik, ale jego największy problem to obrona, gdzie próbujesz wcisnąć że jest plusowym obrońca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nie ma rady. Tu trzeba Pana Karpia - ostatniej instancji od spraw CBA :D

@karpik

Wyrównanie kontraktu RFA to podpisanie kontraktu. Cały myk z cap holdami polega na odwlekaniu podpisania umowy, więc fluber ma rację. Jednak ignazz możde chyba złożyć kontrofertę i wtedy może pójść wszystko wg planu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Ja Sapa chwaliłem zawsze ;) Ty napisałeś już że jest kontuzjowany. 

Jestem fanem Dejounte o czym doskonale wiesz, ale trochę przeginasz w tekstach o nim tutaj.

Collins to ciekawy i młody zawodnik, ale jego największy problem to obrona, gdzie próbujesz wcisnąć że jest plusowym obrońca. 

Jak na moja s5 mogę z nim żyć obok Jimmiego i LMA 

millsap jest o milion lepszym D ale jest starszy i 15 razy droższy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ignazz napisał:

szczególnie wersja 2020 gdzie trzeba płacić Murrayowi i w nagrodę za Mistrza karnie wywalić Millsapa

Przede wszystkim napisałeś to, więc jasno dałeś do zrozumienia że mistrzostwo nie jest dla Ciebie najważniejsze i to już jest problem gdy chcesz ściągnąć gwiazdę 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Nic takiego nie napisałem 

 

Napisałeś. Przynajmniej i jak widać Fluber tak to odebraliśmy. Myślę że nie tylko my. 

Teraz, ignazz napisał:

Aby utrzymać skład z takim sałary 

No nie jest co pokazuje przykład Raptors. Nie można zjeść ciastka i mieć ciastka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

 

wiem ze nie wierzycie w Collinsa i Dejounte ale co jeżeli oni na wiosnę zrobią postęp jak Jamał w tym roku? 

 

1) Wiesz o robi Butler jak jego GM mówi mu o młodych graczach, którzy może na wiosnę zrobią postęp?...

2) Collins i Murray zagrali w ubiegłym sezonie razem 61 meczów, a Ty piszesz, że są lepsi od drugiego i trzeciego najlepszego gracza 2 drużyny Zachodu ubiegłego sezonu? Halo, tu Ziemia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładem negatywnym jest tu January, który kilka razy zapowiadał milczenie na X czasu, bo jego aktywność zostawała potem negatywnie odbierana. 

No i jak CM może być tu najlepszym GMem to jeśli byłoby jakieś głosowanie na najlepszego hmm nie chce nikogo obrazić manipulatora/debatanta to Fluber jest GOAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.