Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, january napisał:

Lakers mu tyle proponują plus przejście na Zachód, drugą gwiazdę od razu i nie muszą kombinować z uzupełnieniem składu. A i jeszcze powrót do domu jako jedyni, co było kluczem decyzji KL :) 

Ingrama ktory za rok będzie bral QO za te smieszne podchody z extension, bycie rezerwowa opcja po McCollumie, starego Jamesa i wkurwionego DLO za podpisanie extension gdzie teraz dostalby dwa razy wiecej... Aha pitu pitu, nie bede wspominal o Butlerze ktory nie dostal extension od Lakers bo ci woleli KO... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Nie ma rady. Tu trzeba Pana Karpia - ostatniej instancji od spraw CBA :D

@karpik

Tylko, że to nie jest sprawą CBA, tylko naszego założenia/formy jak robimy FA, czyli innego rozłożenia w czasie/oderwania od funkcji czasu przez głosowania itd i przez grupowanie ofert w grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Mozesz ich podpisac nie robiac zadnego ruchu. 

Policz jeszcze raz 

szczególnie wersja 2020 gdzie trzeba płacić Murrayowi i w nagrodę za Mistrza karnie wywalić Millsapa 

Oddając oczywiście teraz reszte składu i za rok zostawiajac 4 graczy 

Przypomina mi to twoje Cavs 

Ten ruch jest tym o co gramy w tej grze. 

Raz już taki skok bez finansowego pomyslunku zrobiłem 

Jeżeli mam być nagradzany za takie wydawanie kasy to proszę bardzo 

 

formalnie w czasie głosowania mam prawa do zestawy 

murray Murray Brogdon Butler Millsap LMA Bertans 

 

proszę o głosy ;) 

Uważam ze biorąc pod uwagę uczciwość pokazuje wizje składu na kolejne lata a nie do lutego gdzie po wygranym głosowaniu JB bym nagle sobie przypomniał ze za rok nie stać mnie na Millsapa i 170/5 Murraya 

 

zamiast udawać głupiego i czekać na głosowanie od razu przygotowałem zmiany aby twór był trwały a nie służył jedynie głosowaniu 

Jeżeli za taki zabieg mam przegrać głosowanie to trudno. 

 

Patrze jednak aż 4 lata w przód i dziś widzę ze na 170 mnie nie stać a kontrakt Millsapa strasznie ciśnie 

zamiast się poddać przygotowałem wymianę która sportowo jest bardzo dobra bo przychodzi Teague Collins Korkmaz oraz cenne 4 picki w tym jeden jakiego nie miałem szansy zobaczyć grając środkiem tabeli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

Policz jeszcze raz 

szczególnie wersja 2020 gdzie trzeba płacić Murrayowi i w nagrodę za Mistrza karnie wywalić Millsapa 

 

Chcesz powiedziec butlerowi ze oddajesz millsapa i murraya bo jakbys ich nie oddal to wygralbys mistrzostwo ale glupio Ci by bylo oddac millsapa ktorego... wlasnie oddajesz:) powiedziec butlerowi ze robi sie wymiane zeby nie wygrac mistrzostwa. Szanuje. Masz jaja.

Ale na butlera w spurs nie zaglosuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się Tobie Fluber ze aż tak zaciekle mnie atakujesz gdzie zamiast dyskusji od razu twierdzisz ze tracę JB 

Teraz, fluber napisał:

Chcesz powiedziec butlerowi ze oddajesz millsapa i murraya bo jakbys ich nie oddal to wygralbys mistrzostwo ale glupio Ci by bylo oddac millsapa ktorego... wlasnie oddajesz:) powiedziec butlerowi ze robi sie wymiane zeby nie wygrac mistrzostwa. Szanuje. Masz jaja.

Ale na butlera w spurs nie zaglosuje

Bo wiesz ze nie wyciągniesz Murraya z Atlanty 

Zdanie bez sensu 

Od kiedy racjonalne ruchy nie osłabiające patrząc na fit zespołu są mówieniem ze nie chce walczyć o Tytuł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, january napisał:

Ogólnie to fluber chyba ma rację (zastanawiam się jak my przeoczyliśmy to rok temu) przy wyrównaniu i podpisaniu nie ma tak ładnie.

Nic nie przeoczyliśmy, po wyrównaniu Capeli liczyła mi się już jego nowa umowa, a nie cap hold.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie @ignazz tak nawet się zastanawiałem czy po tego Millsapa nie uderzyć , jakbym wiedział ze idzie w duecie z Murrayem to byśmy się dogadali :P 

@MarcusCamby dla Ciebie w wersji z reala ONE LOVE, ale do Spółdzielni nie da się wkręcić tak łatwo jak nie masz pickow do poświęcenia :( 

@Eld relaksik , to nie USA, daje Ci swoje prawe jako w ofierze, ze sam mając raka mózgu użyłbym tego samego tekstu xq ja lubię dystans i smutne oczy , tego pierwszego więcej w życiu życzę , dla spokoju właśnie robię smutne oczy , wiec wybacz pięknie i głosuj na Khrisa w Minnesocie jak każdy zdroworozsądkowy GM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Bo jestem butlerem:)

Dla mnie jesteś 3 % czyli słabe piwko ;) 

a na poważnie długo myślałem w jakim kierunku mam iść i w bardzo przemyślany sposób wybrałem lepszego Murraya. 

Przy obecnych graczach spurs to lepszy fit :

obrona 

murray 

brogdon

jimmi 

lma

Collins 

wszyscy to dobrzy obrońcy gdzie cześć z nich to czołówka na swojej pozycji 

kazdy z rzutem ( można kwestionować Murraya) 

duzo lepszy rocznikowy fit 

duzo lepsze finansowe perspektywy na 2020

 

zgodnie z prawda szukam lidera i buduje skład na lata a nie na pół roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Dla mnie jesteś 3 % czyli słabe piwko ;) 

a na poważnie długo myślałem w jakim kierunku mam iść i w bardzo przemyślany sposób wybrałem lepszego Murraya. 

Przy obecnych graczach spurs to lepszy fit :

obrona 

murray 

brogdon

jimmi 

lma

Collins 

wszyscy to dobrzy obrońcy gdzie cześć z nich to czołówka na swojej pozycji 

 

John collins to dobry obronca czy czolowka na swojej pozycji?:) dejounte lepszy niz jamal?

Zaczynam tracic szacunek do niektorych gm-ow, serio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Ty podpisales josha czy wyrownales?

Wyrównałem, ale to chyba i tak nie ma znaczenia, bo nie używałem cap space, by podpisać gracza. Można prześledzić dyskusję, bo faktycznie był ten temat w zeszłym roku, tak mi się kojarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal jestem bliższy Spurs, ale tekst że Collins to dobry obronca trochę zabawny. 

No i co Fluber zauważył to napisales jakby zdobycie mistrzostwa było mniej istotne od finansów. Raptors nie mieli takich dylematów i zostają z kontraktami Ibako, Gasola oraz Kyle'a i nie mają już Leonarda, ale zdobyli tego upragnionego misia i to jest warte nawet 10 lat w przeciętności czy słabości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Regis napisał:

Nic nie przeoczyliśmy, po wyrównaniu Capeli liczyła mi się już jego nowa umowa, a nie cap hold.

Jesteś pewny?

Pełna umowa Capeli 22mln + CH Arizy 11mln + Avery Bradley 12mln

45mln + 38mln Harden + 14mln Gordon + 2mln Harrell

To jest cały cap space przy założeniu, że nikogo więcej nie miałeś, a chyba miałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.