Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Poproszę więc o te sources (woj - aktualne, a nie usunięte i w sumie tyle z wiarygodnych źródeł) dotyczące extension i konfliktu Butler-James.

Ups, nie ma.

 

Odnieś się do tego, że skonfliktowany z Butlerem obecnie niewymienialny Rondo jest w Lakers, a nie tylko James i tego że Butler chce iść do Russella do Nets swoją drogą (zajebiste było to teraz jak zwykle się pięknie z DLO zaorałeś).

 

Albo nie wracaj.

 

Dlaczego w takim razie nie było/nie ma twoim zdaniem Lakers na liście Butlera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę więc o te sources (woj - aktualne, a nie usunięte i w sumie tyle z wiarygodnych źródeł) dotyczące extension i konfliktu Butler-James.

Ups, nie ma.

 

Ups, są:

https://uproxx.com/dimemag/jimmy-butler-contract-renegotiation-trade-request-timberwolves/

https://nba.nbcsports.com/2018/09/20/report-jimmy-butler-wanted-timberwolves-to-add-four-years-155-million-to-his-contract-this-summer/

https://sports.yahoo.com/report-jimmy-butler-wanted-timberwolves-120010041.html

https://bleacherreport.com/articles/2796772-jimmy-butler-rumors-sg-wanted-155-million-contract-before-trade-request

 

Chyba, że yahoo, nbc, bleacherreport i wiele wiele innych to nie są wiarygodne źródła. Google nie gryzie:)

 

https://www.sbnation.com/nba/2018/9/19/17880040/lebron-james-lakers-jimmy-butler-free-agency-rumors

https://www.cbssports.com/nba/news/jimmy-butler-latest-to-shun-lebron-james-so-why-dont-nba-stars-want-to-play-with-the-king-anymore/

Nawet newsweek pisze o tym, że Butler nie chce grać z LeBronem:

https://www.newsweek.com/why-doesnt-jimmy-butler-want-play-lebron-james-1129637

 

 

 

Odnieś się do tego, że skonfliktowany z Butlerem obecnie niewymienialny Rondo jest w Lakers, a nie tylko James i tego że Butler chce iść do Russella do Nets swoją drogą (zajebiste było to teraz jak zwykle się pięknie z DLO zaorałeś).

 

Albo nie wracaj.

 

No tak, bo to z Rondo się Butler bił na meczu, a nie z LeBronem i to jak Rondo grał w Bulls to właśnie wtedy żądał wymiany Butler, a nie wtedy, kiedy nie dostał renegocjacji kontraktu:) A to, że Nets jest na liście Butlera z powodu Russella, to już nawet ja bym na to nie wpadł:)

I tyle z mojej strony w kontekście obecnego sezonu.

Butler dalej jest untradable (chyba że mi ktoś GOAT ofertę złoży), a za rok zobaczymy jak w RL potoczą się losy KD (już czytałem tweeta że za rok w LAL...), Kawhiego, Klaya, Butlera i Kyriego i wtedy będziemy się przerzucać argumentami.

 

Nom, zostaniesz z 35-letnim LeBronem, grupką bustów i bez picków w drafcie:) Nie mogę się doczekać:)

 

 

 

Bo jest tam Rondo, którego Lakers aktualnie nie mogą wymienić, a którego Butler szczerze nie cierpi po wspólnej grze w Bulls.

To jest mega wyjaśnienie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak flu, to właśnie nie są wiarygodne źródła ;>

Woj or nothing, elo.

 

No tak, zignorujmy cały internet i wszystkie poważne strony internetowe, bo tak mi pasuje:) Powodzenia w Twoim świecie, na szczęście to nie Ty głosujesz na bilanse i nie Ty oceniasz wpływ tego konfliktu na zespół:)

Poproszę więc o te sources (woj - aktualne, a nie usunięte i w sumie tyle z wiarygodnych źródeł) dotyczące extension i konfliktu Butler-James.

Ups, nie ma.

 

Piszesz tak. Ja Ci wrzucam 10 linków z informacjami, których Twoim zdaniem "nie ma", po czym kwitujesz to:

 

już sam się zdążyłeś zaorać

 

To są Twoje merytoryczne argumenty. Klapki na oczy, nic się nie dzieje, jadę po tytuł:) Powodzenia:) Żebyś się tylko nie zdziwił:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko ad vocem w sprawie Klaya.

Dałem mu od razu maksymalną możliwą w tym momencie umowę przedłużenia. Odrzucił, rozumiem. Gdybym nie złożył to byłby zarzut, że nawet nie dałem, tak go szanuję jak dałem to afera Klaya.

Jaka afera? Myślicie, że Warriors się go nie pytali czy może chce taki kontrakt?

Ja spytałem się, nie chciał i ok a teraz słyszę, że jakaś afera, akcja :)

A januarego trochę mi żal, bo trochę się sam ustawił w takiej sytuacji i teraz każdy news z Real NBA będzie go uderzał, choć ja bym nie przesadzał o odejściu Butlera, sytuacja jest trochę inna, choć skomplikowana.

Pozdrawiam z Gór Świetokrzyskich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko ad vocem w sprawie Klaya.

Dałem mu od razu maksymalną możliwą w tym momencie umowę przedłużenia. Odrzucił, rozumiem. Gdybym nie złożył to byłby zarzut, że nawet nie dałem, tak go szanuję jak dałem to afera Klaya.

Jaka afera? Myślicie, że Warriors się go nie pytali czy może chce taki kontrakt?

Ja spytałem się, nie chciał i ok a teraz słyszę, że jakaś afera, akcja :)

A januarego trochę mi żal, bo trochę się sam ustawił w takiej sytuacji i teraz każdy news z Real NBA będzie go uderzał, choć ja bym nie przesadzał o odejściu Butlera, sytuacja jest trochę inna, choć skomplikowana.

Pozdrawiam z Gór Świetokrzyskich :)

Nikt nie ma tu pretensji. Wiadomo było że nie wezmie ale dales mu ile mogles i to sie liczy.

 

Ciesze sie ze zauwazyles ze january zbudowal swoj sklad w oparciu o rl nba a teraz probuje udawac ze rl nba nie istnieje:)

 

Zostawiam temat na jakiś czas, myślę że powyżej błyskawicznie fluber został już wyjaśniony nie pierwszy raz z swoimi bajkami pod tytułem Butler żąda wymiany z LAL, cyz Butler ma konflikt z LJ. Jak zwykle będzie kota ogonem odwracał, ale nie mam na to czasu i ochoty.

 

To nie są bajki. wczoraj i dzisiaj tutaj tak na oko z 10gm-ów zwróciło uwagę na to ssmo co ja. Poza mną Qcin, shevcu, cm, camby, karpik, Mmm, regis, eld, ronnie. Możesz sobie pisać że jesteśmy popi****leni, glupi czy cokolwiek Ci przyjdzie do głowy, ale to nie zmienia faktu że masz problem który dostrzega wielu gmów, nie tylko ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January sam się orasz troszkę imo, tym ze piszesz ze w ogóle się nie przejmujesz, a odpisujesz na każdego posta, siedem razy na poprzedniej stronie napisałeś, ze więcej już w tej sprawie nie piszesz, po czym idziesz za ciosem;) to wyglada wtedy odwrotnie, czyli ze się zesraleś.

 

Rok temu szedłeś w zaparte ze PG na 100% idzie do lakers i pisałeś tylko zobaczycie, zobaczycie. Ja tam nic nie przesadzam i życzę ci żebyś znalazł rozwiazanie, jak zajdziesz daleko w tym roku to zwiększysz na pewno swoje szanse na utrzymanie go, ale nie wmawiaj ze wymienienie clippers, knicks, oraz freakin nets przy pominięciu lakers nic nie znaczy, bo tu nie trzeba czytać miedzy wierszami żeby się domyślić o co biega.

 

Zle wychodzisz na tym jak idziesz w zaparte, tak jak np brniesz z tym ze Mitchell jest lepszy od westbrooka i George’a bo wygrał serie w PO, nie biorac w ogóle pod uwagę okoliczności typu trener, support. oceniasz ich status w lidze po jednej nieudanej serii PO i stawiasz na równi z Townsem. Zero obiektywizmu, slabo to wyglada zwłaszcza jak sobie przypomnę zachwyty nad PG w zeszłym roku.

 

Btw, Tak tylko przypomnę, ze projekt lebron i wade po pierwszych play offs tez był zmieszany z błotem przez ludzi, także hold ur horses z duetem rus&paul.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jaki temat ? Lebrona ? Mysle ze i bez większej walki by go wygral, dla mnie to był nobrainer akurat ze lbj idzie do lakers.

 

Z tego co pamiętam wygrał niewielką liczbą głosów. 

 

Z D'Angelo i Dinwiddim też stosował chyba nieetyczne chwyty :smile:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. I podaj jakieś źródła na temat konfliktu rondo - Butler , bo z tego co kojarzę ja ( ale ręki nie dam uciąć tak jak ty byś dał za PG w lakers ) to zarówno wade jak i Butler oceniali go jako wielkiego profesjonaliste, i jesli nawet były zgrzyty ( obaj maja ciężki charakter ) to szacunek do niego chyba na pewno ma.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. I podaj jakieś źródła na temat konfliktu rondo - Butler , bo z tego co kojarzę ja ( ale ręki nie dam uciąć tak jak ty byś dał za PG w lakers ) to zarówno wade jak i Butler oceniali go jako wielkiego profesjonaliste, i jesli nawet były zgrzyty ( obaj maja ciężki charakter ) to szacunek do niego chyba na pewno ma.

Przeciez to mlodzi tak twierdzili, a Butler i Wade raczej wyzej srali niz dupy mieli i mlodziezy srednio sie to podobalo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. I podaj jakieś źródła na temat konfliktu rondo - Butler , bo z tego co kojarzę ja ( ale ręki nie dam uciąć tak jak ty byś dał za PG w lakers ) to zarówno wade jak i Butler oceniali go jako wielkiego profesjonaliste, i jesli nawet były zgrzyty ( obaj maja ciężki charakter ) to szacunek do niego chyba na pewno ma.

Była taka sytuacja, że Wade i Butler skrytykowali młodzież w Bulls po meczu z Hawks, a Rondo wziął młodych w obronę:

https://www.instagram.com/p/BPvs5RCDGO8/?utm_source=ig_embed

 

Tylko, że potem grali ze sobą jeszcze przez 5 miesięcy i było wszystko ok.

Przeciez to mlodzi tak twierdzili, a Butler i Wade raczej wyzej srali niz dupy mieli i mlodziezy srednio sie to podobalo...

Butler miał problem z młodymi w Bulls i teraz miał problem z młodymi w Wolves, generalnie zawsze miał problem z młodymi zawodnikami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Shabaz Muhammad -> Boston Celtics vet min. /1+1 PO

2. Tyler Zeller -> Boston Celtics vet min. /1+1 PO

3. Nik Stauskas -> Brooklyn Nets vet min. /1

4. Salah Mejri -> Golden State Warriors vet min /1

5. Corey Brewer -> Boston Celtics vet min. /1 UNG

6. Keneth Faried -> Miami Heat vet min /1

7. Monte Morris -> Brooklyn Nets min /1

8. Ron Baker -> Brooklyn Nets min /1

9. Derrick Rose -> Cleveland Cavaliers vet min. /1 UNG

10. Channing Frye -> Milwaukee Bucks vet min. /1

11. Nene Hilario -> Denver Nuggets vet min. /1

12. Emeka Okafor -> Chicago Bulls vet min. /1

13. Alonzo Trier -> Cleveland Cavaliers min /1 UNG

14. Tyler Cavanaugh -> Cleveland Cavaliers min /1 UNG

15. Isaiah Caanan -> Miami Heat vet min. /1

16. Lucas Nogueira -> Golden State Warriors vet min /1 UNG

17. Marcus Derrickson -> Dallas Mavericks vet min. /2 UNG

18. Cam Oliver -> Dallas Mavericks vet min. /2 UNG

19. Den Adel -> Dallas Mavericks vet min. /2 UNG

20. Marcus Lee -> Dallas Mavericks vet min. /2 UNG

21. Aaron Afflalo -> Denver Nuggets vet min. /1

22. Michael Carter-Williams -> Houston Rockets vet min /1

23. Luke Babbit -> Houston Rockets vet min. /1

24. Isaac Haas -> Golden State Warriors vet min. /1 UNG

25. Malcolm Miller -> Golden State Warriors vet min. /1 UNG

26. Shelvin Mack -> Milwaukee Bucks vet min. /1+1 PO

27. Marcus Georges-Hunt -> Los Angeles Clippers 3/2 (BAE)

28. Ryan Broekhoff -> Los Angeles Lakers 1+1 TO min

29. Jared Dudley -> Miami Heat vet min /1

30. Jodie Meeks -> Miami Heat vet min /1

31. Andrew Bynum -> Minnesota T-Wolves vet min /1+1 TO

32. Chris Bosh -> Philadelphia 76ers vet min /1 UNG

33. Christian Wood -> Philadelphia 76ers vet min /1 UNG

34. Amare Stoudemire -> Utah Jazz vet min /1 UNG

35. Joe Jackson -> Utah Jazz vet min /1 UNG

36. Jose Calderon -> Utah Jazz vet min /1 UNG

E1. 

E2. Khris Middleton (Milwaukee Bucks) 72 /3+1 PO [NIE]

E3. Kemba Walker (Milwaukee Bucks) 65/ 3+1 PO [NIE]

E4. Justise Winslow (New York Knicks) 42/4 [NIE]

 

 

Do uzupełnienia zostaną:

 

Bucks - 1 spot

Hornets - 1 spot

Orlando - 1 spot

 

Denver - 1 spot

Spurs - 2 spoty

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.