Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Niepewne swojej decyzji części Markieefa Morrisa, będące bliskie zmiany głosu niech się jeszcze raz zastanowią nad poniższymi argumentami:

 

- czy na pewno jesteś pewien, 1/29 Markieffa, że uda Ci się zarobić 40M do 34 roku życia?

- czy dokładnie zdajesz sobie sprawę z tego ile wysokich będzie w przyszłym roku do wzięcia?

- czy te 1-2M więcej na rok to aż taki duży powód aby odrzucać extension?

- pamiętasz ile dostał Favors i Olynyk?

 

Poza tym Markieffie, nieoficjalnie Ci mogę powiedzieć że rozmowy o trejdzie Twego Brata do Bostonu się już rozpoczęły.

 

Zastanów się raz jeszczę, proszę, 1/29 Markieffa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Winslow ma szansę zrobić krok do przodu w CY. Morris z kolei to 29-letni średniak na poziomie MLE, który dostał czteroletnie extension ... na poziomie MLE w mocnym teamie.

To była wyjątkowo fair propozycja właśnie dla 29-latka. A w zasadzie dla 30-latka bo od wtedy zaczynało by mu się extension.

 

Fakt. Trzeba się zgodzić że MLE dostanie pewnie z łatwością, ale chcę zobaczyć ktory z głosujących na NIE da mu 4-letnie MLE. Po drugie nie kojarzę aby ktoś całe room MLE wydał na jednego gracza.

 

Śmierdzi tu takim naciąganiem GMów przy extension na extra kasę i o ile DLO i Turnera idzie zrozumieć przy pierwszych ofertach, o tyle ryzykować w wieku 30 lat 40 milionów to albo przesadna pewność siebie i wiara w zdrowie, albo głupota.

 

Nie załatwiliście mnie, a Markieffa :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, że Eld złożył taką propozycję (przeciętny fit, Mirotic > Morris) i dziwi mnie, że zagłosowaliście na nie. Jestem skłonny założyć się, że za rok nikt nie da Morrisowi lepszej umowy. 

 

tego niewiadomo, rynek na PF jest najpłytszy w lidze, 2-3 kontuzje i już Morris może być bardzo łakomym kąskiem

 

a jeśli nie dostanie,to cóż... tym lepiej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.