Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym chętnie uderzyl po Butlera, ale pewnie nie przedłuży ze mną :(

 

W grudniu ściągasz Butlera za Middeltona + coś. W grudniu też ściągasz Irvinga za Walkera + coś.

 

Wcześniej zbierz jakieś haki na Januarego i CM. Najlepiej jakieś dwuznaczne zdjęcia z dziećmi. Albo z gay klubu. Obaj to klepią, przedłużasz Irvinga i Butlera i w przyszłym roku wchodzisz z BIG3 Irving-Butler-Giannis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dlatego poza Knicks na liście mial Spurs z Leonardem i Aldridgem?

W tym przypadku być może chodziło o Popa, u nas trenerzy nie są jednak broni pod uwagę :)

 

Ja nie twierdzę że Irving na pewno odejdzie z Bostonu, jeśli jednak tak zrobi i faktycznie połączy siły z Butlerem powiedziemy w jakiś Nets, w takim przypadku hipotetyczna oferta Toronto, Sacramento czy kogokolwiek ma mój głos ;)

 

O skoro miał SAS to chyba mu też nie zależy jakoś specjalnie na "big market" ;)

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą gramy na podstawie NBA i jak gwiazdy chcą do big marketu do tu mówimy że chcą do big marketu. 

Ale jak to się ma do tego że mieliśmy w założeniach gry pierwotnie że nie ma u nas czegoś takiego jak big market? ;>

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam coś pisał o renegocjacji i extension - pisałem, że Butlerowi to zaoferuję to dostałem zjebkę bym się nie ośmieszał, bo nie klepnie.

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale czy nie pisałeś przypadkiem, że zaoferujesz mu renegocjację teraz, żeby on zrobił zniżkę w przyszłych latach? Trzeba było rzucić mu maxa z renegocjacją i nie miałbyś problemu. No i jeśli faktycznie ktoś Cię zjebał za taki pomysł, to raczej nie było to 29 osób. Mogłeś powiedzieć sprawdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio mam teraz przytaczać rozmowę z Rady? Byłeś jedną z osób która mi napisała, że nie mogę zaoferować Butlerowi innej umowy niż tam te 24 mln renegocjowane w 18/19 i wzrost do finalnych 138/5

Przydaloby sie bo przeciez nasze zasady opieraja sie na rl nba a brak tego extension jest jednym z glownych powodow zazadania wymiany przez butlera. Oficjalnie nie zaproponowales mu nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Ty pierwszy pisałeś że nie mam co proponować, bo i tak nie klepnie.

 

Ja pisałem, że nie masz co proponować extension na 120% ostatniego roku bez podwyżki. 

 

Chciałeś mu dać 138/5, gdzie mogłeś mu dać mu podwyżkę w sezonie 18/19 + dodatkowe 4 lata, czyli łącznie 175 milionów dolarów. A takiego kontraktu od Wolves oczekiwał Butler

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio mam teraz przytaczać rozmowę z Rady? Byłeś jedną z osób która mi napisała, że nie mogę zaoferować Butlerowi innej umowy niż tam te 24 mln renegocjowane w 18/19 i wzrost do finalnych 138/5.

 

W mojej sytuacji finansowej oczywiście że bym robił takie negocjacje (wystarczy spojrzeć na to, że Olynykowi backloaded dałem).

Możesz przytaczać, nie przypominam sobie, abym coś pisał na ten temat. Nawet jeśli zostałeś przez kogoś błędnie poinformowany, to jest to Twój problem, że informacji szukałeś na forum, a nie w CBA ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc teraz nie mam na to czasu, Butler po prostu zostaje w Lakers i jakieś ploteczki z TT, co pokazała sprawa PG13 zeszłoroczna aktualnie mnie nie obchodzą. U mnie nie ma żadnych Wigginsów czy Townsów i tyle.

Spoko, ja na pewno konflikt między gwiazdami drużyny będę brał pod uwagę w głosowaniach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego konfliktu między Butlerem i Jamesem, elo.

Z wczorajszych informacji dowiedzieliśmy się bardzo wiele o Butlerze. Jest zły, kiedy w zespole są młodzi, którzy się opierdzielają, jest zły kiedy się odpuszcza, jest zły bo Towns dostał extension, a jemu nie zaproponowano podwyżki i nie zrobiono cap space, po to żeby miał ją dostać i dowiedzieliśmy się, że Butler chce grać jako 1 opcja na duży rynku i nie chce grać z LeBronem, gdyż Lakers nie umieścił na swojej liście.

 

Co zrobiłeś Ty przez ostatnie pół roku?

1. Mając po 2/3 sezonu miejsce w play-offs oddałeś najlepszego zdrowego gracza za picki i cap space. Odpuściłeś play-offs walkowerem. Ciekawe co na to Butler

2. Utworzone w ten sposób cap space mogło posłużyć za podwyżkę dla Butlera, ale... Ty wolałeś przeznaczyć je na Olynyka i Favorsa. Ciekawe co na to Butler.

3. Za to zaproponowałeś extension młodemu graczowi o "wybitnej" etyce pracy D'Angelo Russellowi, ciekawe co na to Butler...

4. Aaa, no i sprowadziłeś LeBrona, z którym Butler nie chce grać, przez co Butler staje się sidekickiem, którym nie chce być. No ciekawe, co na to Butler.

 

W tym momencie masz rozpierdzieloną drużynę od środka i Butlera żądającego wymiany, możesz kisić ich dalej, ja z chęcią będę komentował efekty:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc teraz nie mam na to czasu, Butler po prostu zostaje w Lakers i jakieś ploteczki z TT, co pokazała sprawa PG13 zeszłoroczna aktualnie mnie nie obchodzą. U mnie nie ma żadnych Wigginsów czy Townsów i tyle.

Gorzej bo u Ciebie jest Dlo i Ingram...

 

Zaryzykuje:

Towns >Ingram

Wiggins >DLO

 

Etyja pracy DLO chyba jeszcze gorsza niz Wigginsa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przytaczać, nie przypominam sobie, abym coś pisał na ten temat. Nawet jeśli zostałeś przez kogoś błędnie poinformowany, to jest to Twój problem, że informacji szukałeś na forum, a nie w CBA ;]

 

Zwłaszcza, że Jasiek był głównym wyznawcą zasady ( chociaż ty w sumie Karpiu też ), że rada nie jest od tego, by pilnować zasad CBA. Twoje gapowe jest twoim błędem.

 

Ja osobiście mam gdzieś te ploteczki.

Rok temu grając w beGM dałbym sobie rękę uciąć, iż PG13 na lajcie podpiszę w Lakers. A jakie efekty?

 

Nie mam Wigginsa, nie mam Townsa - mam to obecnie głęboko w nosie więc,

 

Ale masz LeBrona, podczas FA temat był poruszany, ale został wyśmiany mimo jakiś tam przesłanek. Teraz dostajemy kolejny bardzo potężny argument i nie możesz tego znowu uznać za wydumaną błahostkę. Fakty temu wyraźnie przeczą.

 

Po za tym mówisz o Wigginsie i Townsie, a tu jest szerszy problem z konfliktowością Butlera i mieliśmy już tego próbkę w Chicago Bulls. U Ciebie mógłby mu nie pasować np. D'Angelo Russell

 

Zwłaszcza, że środowisko NBA jest podzielone w ocenie Butlera. Nie brakuje głosów, że to Jimmy zachowuje się jak primadonna.

 

I może to źle zabrzmi z ust rywala, ale przypomnę, że wiele osób zaniżało wyniki Cavs ze względu na obecność duet LeBron - Irving. Czy tu nie powinien zadziałać podobny mechanizm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to coś Wam się ostro popierdoliło w głowach.

Nie, to Tobie sie cos popierdolilo:) to nie dziala tak ze rl nba dziala tylko na Twoja korzysc a jak dziala na niekorzysc to to ignorujesz. Zrobiles wiecej rzeczy ktore mogly wnerwic butlera niz wolves, odpusciles playoffs bez walki, nie dales mu podwyzki ktorej oczekiwal w rl nba i zrobiles z niego 2 opcje ktora nie chce byc. Ja mialem zanizane wyniki i musialem oddac irvinga.teraz powodzenia z rozwiazaniem Twojego problemu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczy mi ktoś trochę, bo zaglądam od południa tak na chwilę na ile mogę, czemu problemem jest ten report o Butlerze? Pomijając jakieś podśmiec***ki, to przecież na tej liście kluby znalazły się ( z tego co zrozumiałem) pod kątem tego by dołączyć do Jimmiego mógł latem kolejny gracz na maksie. To jak on tutaj szuka czegoś zupełnie nowego? Jeśli już to bardziej martwiłbym się o to co się stanie gdy Kyrie i Kawhi odejdą ze swoich drużyn pomimo sukcesu i wylądują odpowiednio na jakimś wypiździewie, ale wreszcie samemu bez pitolenia o Lebronie, Tatumie czy Haywardzie i w Clippers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak a Woj podaje, że Butler w Clipps chce grać z Kawhim/Kyrie (czyli bd 2 opcją), ale jak ja zrobiłem z niego 2 opcję i to źle.

 

Podobnie z pieprzeniem o etyce DLO (dobrze że nie Ingrama), czyli o czymś co akurat wszyscy w Nets od sprzątacza, poprzez graczy i sztab wychwalają w cholerę,

 

Wiem, że Ci żal dupsko ściska bo gównoteam LJowi zaproponowałeś i nie udało Ci się wmówić bajery reszcie, ale hamuj z kolejnymi kłamstwami, jak z tym o odpuszczeniu PO, bo już Ci zostało to 67 razy wytłumaczone, ale oczywiście dalej będzie stosował taktykę pod tytułem ch* z tym może ktoś zapomniał.

 

A o extension jako sources od 6g to mam się śmiać rozumiem?

Czyli w dyecie butler-kyrie to butler jest 1 opcja a kyrie 2 opcją? Myslalem ze to butler jest top 5 ligi a nie kyrie.

 

Jasne:) sources per sprzątacz:)

 

Oddałes playoffs walkowerem, oddałeś najlepszego gracza za cap space. Butler juz w tamtym momencie zazadalby transferu. Butler to jeden z niewielu samciw alfa w nba. Nigdy nie zgodzilby sie na odpuszczanie. I z nas dwoch to raczej Ty wydajesz sie byc w gorszym humorze:)

 

Poczytaj trochę w internecie. 6g nie tworzy wlasnych newsów. Butler chcial podwyzke a Ty to olales. To nie nasz problem że nie znasz zasad i nie interesujesz sie swoja gwiazda:)

Wytłumaczy mi ktoś trochę, bo zaglądam od południa tak na chwilę na ile mogę, czemu problemem jest ten report o Butlerze? Pomijając jakieś podśmiec***ki, to przecież na tej liście kluby znalazły się ( z tego co zrozumiałem) pod kątem tego by dołączyć do Jimmiego mógł latem kolejny gracz na maksie.

Chodzi o to że jest już klub który ma gwiazdę na maksymalnej umowie w mieście w którym butler chce grać. I butler nie chce tam grac.

 

Poza tym butler jest zly na wolves ze nie zaoferowali mu podwyzki a extebsion ze swoja mloda gwiazda podpisali.

 

Zgadnij jaki klub u nas nie dal podwyzki butlerowi chociaz mogl i zamiast tego dal extension russellowi:)

 

No ale wiedziałem że pierwszy przylecisz bronić kolegi:)

 

Jak chcemy gadać o FA, to pogadamy za 10 miesięcy.

Jak o obecnym sezonie to z jadczakiem na łby się pozamieniałeś, bo aktualnie nie ma żadnego problemu w LAL i tyle.

 

Uwielbiam jak wychodzi z Ciebie pusty burak;)

Problem jest i możesz go ignorować jak chcesz. Sam pisaleś ze nieznajomosc cba jest problemem gm-a, sam uznawałeś problem irving-lebron jako konieczny do rozwiazania. Sam na kalce rl nba zdobyles lebrona. Teraz nie badz hipokryta:) masz problem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczy mi ktoś trochę, bo zaglądam od południa tak na chwilę na ile mogę, czemu problemem jest ten report o Butlerze? Pomijając jakieś podśmiec***ki, to przecież na tej liście kluby znalazły się ( z tego co zrozumiałem) pod kątem tego by dołączyć do Jimmiego mógł latem kolejny gracz na maksie. 

 

Przecież poza wymienionymi przez Woja drużynami, są inne, które mogą podpisać maxa w lato, więc chyba źle zrozumiałeś. 

 

Abstrahując od tego, że Knicks przyjmując hipotetycznie transfer THJ+Ntilikina, na maxa nie będą mieli (cap hold butlera).

 

Market+rola.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.