Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Tez uważam ze Jimmy dał jasno do zrozumienia ze nie chce grac jako sidekick. No sorry jak wytłumaczyć inaczej chęć grania w nets ? Czy clippers? Bardziej dosadnie się nie dało tego powiedziec. Także sorry jasiek ale jak nie zdobędziesz mistrzostwa to nie wiem jak go przekonać do zmiany zdania ;)

Wybór Nets to nie kwestia niechęci do bycia sidekickiem, a kwestia marketu. On tylko z LeBronem nie chce grać☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem z informacji o Butlerze zrozumiałem, że:

- Butler chce 5-letniego maksa

- Butler chce do dużego miasta

- Butler nie chce grać z LeBronem (czy też LeBron nie chce grać z Butlerem)

 

Oczywiście, sporo się jeszcze zmienić może, ale gdybyśmy mieli się opierać na tym co wiemy dziś to Butler odejdzie z Lakers i faworytem będzie ekipa, która go pozyska i będzie to big market.

Jeśli nic takiego się nie zdarzy (brak wymiany lub wymiana na zadupie/słaby team spoza big market) to odpada kwestia 5-letniego maksa i na pierwszy plan wychodzi kwestia marketu (z wiadomą trójką faworytów).

Butler chce 5-letniego maxa, gdzie indziej niż w Wolves i dlatego chce wymiany już teraz. 

Butler chce do dużego miasta

Butler nie chce grać z LeBronem ( nie ma żadnych informacji, żeby LeBron nie chciał grać z Butlerem)

 

Knicks i Clippers odpadają u nas, ale Nets mają kasę na przyszły sezon i są na liście Butlera i właściwie są w komfortowej sytuacji. Wystarczy poczekać i za rok podpisać Butlera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas warunki są inne niż w normalnej lidze. Butler nie chce grać z Townsem i Wigginsem, chce 5-letniego maxa, big marketu i zespołu z miejscem na dwa maxy. Dlatego Clippers, Knicks i Nets. U nas Clippers odpadają, Knicks raczej nie chcą dawać trzech pełnych maxów za rok, a Nets nie mają i u nas, i w prawdziwej lidze żadnych assetów pod wymianę, i na ten moment są daleko od miejsca na dwa maxy.

 

Dopóki Butler nie trafi do Nets w RL NBA, a człowiek_morza nie będzie chciał 3 maxów + Goberta, january może spać w miarę spokojnie. Jak Butler trafiłby do Knicks i/lub Pan Rybak skłonny byłby oddać np. Rubio i Saricia z jakimś Winslowem, to faktycznie RIP January. IMHO to mało prawdopodobne.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas warunki są inne niż w normalnej lidze. Butler nie chce grać z Townsem i Wigginsem, chce 5-letniego maxa, big marketu i zespołu z miejscem na dwa maxy. Dlatego Clippers, Knicks i Nets. U nas Clippers odpadają, Knicks raczej nie chcą dawać trzech pełnych maxów za rok, a Nets nie mają i u nas, i w prawdziwej lidze żadnych assetów pod wymianę, i na ten moment są daleko od miejsca na dwa maxy.

 

Dopóki Butler nie trafi do Nets w RL NBA, a człowiek_morza nie będzie chciał 3 maxów + Goberta, january może spać w miarę spokojnie. Jak Butler trafiłby do Knicks i/lub Pan Rybak skłonny byłby oddać np. Rubio i Saricia z jakimś Winslowem, to faktycznie RIP January. IMHO to mało prawdopodobne.

 

Adrian Wojnarowski of ESPN:

He is enamored with the idea of playing a central role in a big market, sources said. Butler had once imagined playing for the Los Angeles Lakers, but 
‘ arrival as the franchise’s cornerstone made it less appealing for Butler in the prime of his career, league sources said.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas warunki są inne niż w normalnej lidze. Butler nie chce grać z Townsem i Wigginsem, chce 5-letniego maxa, big marketu i zespołu z miejscem na dwa maxy. Dlatego Clippers, Knicks i Nets. U nas Clippers odpadają, Knicks raczej nie chcą dawać trzech pełnych maxów za rok, a Nets nie mają i u nas, i w prawdziwej lidze żadnych assetów pod wymianę, i na ten moment są daleko od miejsca na dwa maxy.

Przecież w Lakers tym drugim maxem jest właśnie LeBron, a jednak z jakiegoś powodu Butler siebie w Lakers nie widzi. Ja bym może aż tak nie dramatyzował z tego powodu, gdyby nie to, że jasiek mógł dać Butlerowi podwyżkę w tym roku i extension, a tego nie zrobił, bo wolał podpisać Kelly Olynyka. Patrząc na zachowanie Butlera, myślę, że to mogło mu się nie spodobać, bo wraz z przyjściem LeBrona ewidentnie to przestała być jego drużyna i został sidekickiem, którym nie chce być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak walczyłem o LeBrona w wolnej agenturze, to mówiłem o tym, że Butler nie lubi się z LeBronem i nie chce z nim grać, pokazywałem filmy:

wtedy January wyjeżdżał, że to nieprawda i że sobie wymyślam. Teraz Butler ostentacyjnie olewa LeBrona i Lakers ciepłym moczem i woli grać w Clippers, Nets lub Knicks. 

 

Prawda jest taka, że LeBron powinien był zostać jeszcze jeden rok w Cavs i bić się o mistrza.


 Ja bym może aż tak nie dramatyzował z tego powodu, gdyby nie to, że jasiek mógł dać Butlerowi podwyżkę w tym roku i extension, a tego nie zrobił, bo wolał podpisać Kelly Olynyka. 

I Derricka Favorsa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w Lakers tym drugim maxem jest właśnie LeBron, a jednak z jakiegoś powodu Butler siebie w Lakers nie widzi. 

Ja jedynie zmierzam do tego, że o ile w normalnej lidze, Butler ma trzy big markety z miejscem na dwa maxy (no, Knicks musieliby kombinować), to u nas na ten moment nie ma ani jednego. To, że prawdopodobnie faktycznie dogadał się z Irvingiem, że spoko razem byłoby zagrać w big markecie, też ma średnie przełożenie na naszą grę, skoro Kyrie jest już w big markecie z dwoma gwiazdami i dostanie tam pełnego maxa. 

 

Na ten moment kompletnie nie widzę, gdzie miałby Butler wymuszać u nas transfer. Jedynie Knicks (lepszy zespół, ziomeq Kyrie), ale człowiek...morza raczej na to nie pójdzie. Opcji na rynku też ma dużo mniej.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie zmierzam do tego, że o ile w normalnej lidze, Butler ma trzy big markety z miejscem na dwa maxy (no, Knicks musieliby kombinować), to u nas na ten moment nie ma ani jednego. To, że prawdopodobnie faktycznie dogadał się z Irvingiem, że spoko razem byłoby zagrać w big markecie, też ma średnie przełożenie na naszą grę, skoro Kyrie jest już w big markecie z dwoma gwiazdami i dostanie tam pełnego maxa.

 

Na ten moment kompletnie nie widzę, gdzie miałby Butler wymuszać u nas transfer. Jedynie Knicks (lepszy zespół, ziomeq Kyrie), ale człowiek...morza raczej na to nie pójdzie. Opcji na rynku też ma dużo mniej.

a Miami ? Tez big market.. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej January na to nie pojdzie, bo czlowiek zrobic big4 zrobi i nawet brewka mu nie mrugnie ;) jezeli to oznaczaloby koniec dominacji GSW to NYK sa w stanie w to pojsc

 

Nie są bo tego nie utrzymam :)

 

Chyba, że 29/29 części potencjalnego big4 zapewni, że będą głosować za 30 mln rocznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są bo tego nie utrzymam :smile:

 

No to rozmienisz potem któregoś z nich za młodzież co najwyżej. Winslowa, Saricia i Rubio też albo przedłużysz za 10+ mln, albo oddasz, a to już niezły pakiet za 1y Butlera.

 

Jak w prawdziwej lidze Butler skutecznie wymusi transfer do Knicks, to nie wiem co january musiałby wyczyniać w beGM wątkach, żeby nie skończyło się podobnie jak tylko będziesz chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rozmienisz potem któregoś z nich za młodzież co najwyżej.

 

Byłoby to trochę nieuczciwe wobec któregoś z big3 bądź Butlera :) 

 

Ogólnie bez złośliwości stoję na stanowisku, że January powinien mocno rozważyć oddanie Butlera. Trudno znaleźć jakiś punkt zaczepienia, który przemawiałby za extension w Lakers.

 

Może Wizards i Beal? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rozmienisz potem któregoś z nich za młodzież co najwyżej. Winslowa, Saricia i Rubio też albo przedłużysz za 10+ mln, albo oddasz, a to już niezły pakiet za 1y Butlera.

 

Jak w prawdziwej lidze Butler skutecznie wymusi transfer do Knicks, to nie wiem co january musiałby wyczyniać w beGM wątkach, żeby nie skończyło się podobnie jak tylko będziesz chętny.

 

Winslow + Sarić + Rubio to jest więcej niż dobra oferta za ostatni rok Butlera i January właściwie nie będzie miał wyjścia, bo Knicks są na liście Butlera i gra tam Irving. Jeżeli January odrzuciłby taką ofertę, to Butler prędzej pójdzie grać do Sacramento niż podpisze umowę z Lakers.

 

Może Wizards i Beal? 

Tutaj raczej big market, więc najprędzej Miami, może Dallas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irving jak odchodził z Cavs marzył sobie o zespole gdzie będzie 1 opcja i światła reflektorów będą skierowane na niego. Teraz w Bostonie tak do końca nie jest, większa uwagę zwraca się na Tatuma, Horforda itd

 

U nas w Knicks też Irving nie jest główna gwiazda zespołu, w Knicks jest Leonard, Gobert

 

Irving jest trochę atencjuszem

 

Jeśli w real nba Irving odejdzie z Bostonu i połączy siły z Butlerem to nie rozumiem czmu u nas takie Toronto miałoby by być na straconej pozycji w wyścigu o tych dwóch zawodników.

 

Kasę mają, wysoki pick w drafcie mają, spełniają potrzeby zawodników.

 

Jak dla mnie zarówno w Knicks jak i Lakers przyszłe lato może być ciekawe :)

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irving jak odchodził z Cavs marzył sobie o zespole gdzie będzie 1 opcja i światła reflektorów będą skierowane na niego. Teraz w Bostonie tak do końca nie jest, większa uwagę zwraca się na Tatuma, Horforda itd

 

U nas w Knicks też Irving nie jest główna gwiazda zespołu, w Knicks jest Leonard, Gobert

 

Irving jest trochę atencjuszem

 

Jeśli w real nba Irving odejdzie z Bostonu i połączy siły z Butlerem to nie rozumiem czmu u nas takie Toronto miałoby by być na straconej pozycji w wyścigu o tych dwóch zawodników.

 

Kasę mają, wysoki pick w drafcie mają, spełniają potrzeby zawodników.

 

Jak dla mnie zarówno w Knicks jak i Lakers przyszłe lato może być ciekawe :smile:

 

Czyli dlatego poza Knicks na liście mial Spurs z Leonardem i Aldridgem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.